18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
szymon570 2013-12-26, 20:49 13
Ja pierdole..
Zgłoś
Avatar
gwauro 2013-12-26, 20:55 1
jasne, że gra!
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-12-26, 20:55
Nie jest dziwne, że społeczeństwo tak idiocieje...
Zgłoś
Avatar
606 2013-12-27, 0:32 4
"Trudna decyzja dla gracza"
Trudna
Trudna
Trudna

To chuj nie gracz z ciebie, koleżko
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2013-12-27, 0:52 9
Już wolałbym przez święta siedzieć i patrzeć w ścianę niż grać w BF4 i się ciągle wkurwiać, że coś nie działa.
Zgłoś
Avatar
lobo206 2013-12-27, 2:10 2
battlefield 4 to prawdopodobnie najwiekszy niewypal roku, niedokonczone gowno oddane za 50 funtow w pizde jebana mac! jaka Ty masz idioto trudna decyzje ? swieta z rodzina czy grac w chujostwo ? powoli was nie czaje ludzie ...
Zgłoś
Avatar
R................y 2013-12-27, 2:17 41
Najwiekszy niewypał roku to chyba Cotlet od Duty:Goats, gdzie zawyżyli sztucznie wymagania i pokopiowali sekwencje z poprzednich części i super inteligentny pies którego AI tak zachwalali blokuje się w drzwiach. Z BF4 wyszedł przypał bo żydowskie EA nacisnęło żeby wypuścić zjebaną grę no i wyszło jak wyszło. Na chwilę obecną gra mi się nie wiesza i działa dobrze, wczesniej byla kicha to fakt, ale widac ze chlopaki z DICe robią co mogą i naprawiaja grę na bieżąco.
Zgłoś
Avatar
b................2 2013-12-27, 2:28 2
Sledziki i wódeczka czy zabugowany gówniany shooter? No chyba wiadomo.
Zgłoś
Avatar
psimcio 2013-12-27, 2:53
@gwauro Ja pierdole... -_-
Zgłoś
Avatar
Sakuy 2013-12-27, 8:29
mmaakkss napisał/a:

Najwiekszy niewypał roku to chyba Cotlet od Duty:Goats, gdzie zawyżyli sztucznie wymagania i pokopiowali sekwencje z poprzednich części i super inteligentny pies którego AI tak zachwalali blokuje się w drzwiach. Z BF4 wyszedł przypał bo żydowskie EA nacisnęło żeby wypuścić zjebaną grę no i wyszło jak wyszło. Na chwilę obecną gra mi się nie wiesza i działa dobrze, wczesniej byla kicha to fakt, ale widac ze chlopaki z DICe robią co mogą i naprawiaja grę na bieżąco.


Wole grać w cod który się nie zmienia od lat niż w zabugowane gówno BF4 do którego jako dodatek wypuszczają pakiet map z BF3.
Zgłoś
Avatar
R................y 2013-12-27, 9:08 13
[up] Jak wypuszczają co roku ta sama grę to jest ok a jak wydadzą pakiet mapek z poprzedniej wersji to straszne zło ? Zresztą nie wiem co widzicie w tym codzie, deatchmatch na klaustrofobicznych mapkach, to lepiej w unreala pyknąć
Zgłoś
Avatar
606 2013-12-27, 9:26 1
Dzisiaj wymieniam całego kompa, BF 4 mam w bonusie za niecałe 5 dyszek, BF 3 od dawna na dysku. COD skończył się na pierwszej części Modern Warfare i taka jest prawda, ale konsolozjeby grające na pecetach dalej myślą, że ta gra jest wielka. Ahuahoahohehehe.
I tak mam wyjebane, czeka na mnie jakieś 18 gier, które na tym rzęchu nawet odpalić się nie chciały. Single player i tak zawsze będzie górą kurwa, bo multi nie ma storyline'u, naturalnie mówię tu o grach ogólnie, a nie chujowych (cod) albo zajebistych (bf 4) shooterkach dla gimbowni.
Zgłoś
Avatar
Patrysio 2013-12-27, 14:38
pograł bym ale mi się tnie jak sam skurwysyn (bf3 smiga ladnie)
Zgłoś
Avatar
teken 2013-12-27, 15:49
Sakuy napisał/a:


Wole grać w cod który się nie zmienia od lat niż w zabugowane gówno BF4 do którego jako dodatek wypuszczają pakiet map z BF3.

Nikt ci nie każe go kupować, ja np secound assault olałem.

CoD:

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie