18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Rodzina dzikusów
Pantilion • 2018-10-01, 10:54
Dzikusy z dżungli zabijają całą rodzinę niedźwiedzi. Na harda chyba za słabe, ale niech będzie wola admina

Zgłoś
Avatar
SQRW3L_ponury 2018-10-02, 10:41 1
@up

A ja z kolei bez cienia ironii śmiem stwierdzić ze wysnułeś własciwe wnioski - bo w tej akcji prawie na pewno nie chodziło o 'przeżycie' tylko 'zarobek'
Zgłoś
Avatar
A................r 2018-10-02, 12:38
gdybyście się uczyli języków obcych, wiedzielibyście że te niedźwiedzie zaatakowały ostatnio i zraniły masę ludzi, mówią o tym cały czas, ale cóż nie każdy jest na tyle rozgarnięty by znać coś więcej niż eng
Zgłoś
Avatar
antonbar 2018-10-02, 13:26
Kurwa ale dzikusy... A kamerka skąd? Zajebana?
Zgłoś
Avatar
panar3 2018-10-02, 14:04
Albo ty misia, albo misio ciebie, proste.
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2018-10-02, 15:55
Spodziewałem się jakiegoś nalotu obrońców zwierząt, ale widzę jeszcze ludzie ogarniają, że zabijanie zwierząt stwarzających potencjalne zagrożenie jest spoko (nie wiem jakie rozmiary osiaga ten gatunek konkretny, ale wierzę, że jak łapą machnie to można kiszki z podłogi zbierać ścierką). Jezeli mają przy tym sobie zrobić obiadek to całkiem ekonomicznie.
Zgłoś