18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
Rodzina dzikusów
Pantilion • 2018-10-01, 10:54
Dzikusy z dżungli zabijają całą rodzinę niedźwiedzi. Na harda chyba za słabe, ale niech będzie wola admina

Zgłoś
Avatar
lm65 2018-10-01, 12:26 1
Co to za czarne potwory?
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-10-01, 12:36 13
jakby Europejczycy nie robili tego samego do niedawna. Twarde ale bardzo odżywcze mięso, ciepło futro i pozbycie się zagrożenia dla ludzi i zwierząt gospodarskich. Na jedno szkoda, że dziś miśki poza Tatrami są tylko w ZOO, na drugie nasi przodkowie zrobili to co należało zrobić.
Zgłoś
Avatar
Cloverface 2018-10-01, 13:31 13
Kolejne zjeb wpadnie mówić, że zwierzątka były tu przed nami i to my mamy je respektować. No zjebane jest to jeśli zabija się je bez powodu, dla zabawy, dla odstrzału. Jednak gdy mieszkam w dżungli i takie skurwiele wpadają zjadają moje kozy, owce lub dzieci to naturalnym jest obrona.
Zgłoś
Avatar
S................i 2018-10-01, 17:49 1
Ładna kolekcja sztywniaków.
Zgłoś
Avatar
Essent 2018-10-01, 18:03
No nie wiem czy Oni zabili dla żarcia całą rodzinę
Zgłoś
Avatar
Daniel01 2018-10-01, 18:44 10
o chuje jebane........zabili Misia Uszatka, Kubusia Puchatka i Paddingtona..............
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-10-01, 18:59 3
Opierdolą całe mięsko do gołej kości a z reszty będą robić ozdoby i narzędzia w czym problem?
Zgłoś
Avatar
asthordrag 2018-10-01, 20:04 1
Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci.
Zgłoś
Avatar
nectovelius 2018-10-01, 20:12 1
Cloverface napisał/a:

... Jednak gdy mieszkam w dżungli i takie skurwiele wpadają zjadają moje kozy, owce lub dzieci to naturalnym jest obrona.


Zestawienie typowe dla rasowego sadola... rozumiem, że się wkurwiasz jak Ci coś ruchadełka zżera, ciekawe ilu by stanęło w obronie dmuchanej lali, albo własnej ręki
Zgłoś
Avatar
Tryper 2018-10-02, 0:43
Nie wiedziałem, że niedzwiedzina jest taka ciemna w chuj.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-10-02, 3:16 2
@all up, wreszcie jacyś normalni ludzie na sadolu. Pozytywniem zaskoczon.
Zgłoś
Avatar
Heydash 2018-10-02, 5:45
@up nie mów hop bo ja bym wolał z głodu zdechnąć albo żeby mnie te niedźwiedzie zjadły niż miałbym je ciąć ot co.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-10-02, 8:33 1


to zdychaj z głodu... Poważnie jeszcze 30 lat temu co drugi Polak miał na podwórku kury i dekapitował od okazji do okazji. Miałem 5-6 lat jak sam ubiłem siekierką. Pamiętam jak mój ojciec i dziadek szlachtowali świnie (z pomocą wujka mieszkańca blokowiska z warszawskiej Woli, ale do niego zaraz wrócę). No więc ojciec okrakiem na świni łapie za ryj i do góry łeb. Dziadek z świeżo naostrzonym nożem zbliża się do gardzieli. Wujek ma jedno zadanie - podstawić miskę na krew (do kaszanki). Dziadek ciach po tętnicy warchlaka. Wujek nieprzytomny na ziemi Ubaw mieliśmy z niego z miesiąc. Wliczając kilkuletnie dzieci...
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-10-02, 9:24 2
Śmię watpić czy misie wylqaduja w garnku, raczej zostały ubite dla woreczka zółciowego i łap. Pachnie to zwykym kłusownictwem zwłaszcza ze w tym klimacie nie ma potrzeby odjebywania tak wielkiej ilosci niedźwiedzi (mieso nie jest najlepsze a nawet wedzenie nie konserwuje żywnośći)

Tak wiec kłusownicza bandę powinno sie potraktowac jak oni potraktowali niedźwiedzie
Zgłoś