18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
p................s 2012-03-12, 19:08
kurwa - grałem w to kiedyś na jakimś ślubie, byłem azorem, popierdalałem tak by wygrać nagrodę, po drodze mało się nie porzygałem ale wygrałem. Wygrałem kurwa flaszkę wódki - takiej samej co stała na stole. Pierdole wiejskie zabawy na ślubach.

pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Mardog 2012-03-12, 19:37 1
HAHA bawiliśmy się w to na Weselu cioci. Masakra jednym słowem. Na początku nam kazali wypić 6 kieliszków a później na czas wino po skończonej zabawie ^^
Zgłoś
Avatar
MarcinCz 2012-03-12, 20:20
BMWswap napisał/a:

"słoń" po lewej jest mistrzem driftu


hehe mówisz, że jest lepszy nawet od ciebie i twojego driftu po śniegu
Zgłoś
Avatar
Lee225 2012-03-12, 20:54
Super zabawa Kupa śmiechu
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2012-03-12, 21:17 2
thoms0n napisał/a:

@hrabia drapula
Nie ma co współczuć, mnie to bardzo odpowiada. Kasa poleci na miesiąc miodowy, albo nową furę



tak jak napisałem,wszystko zależy od znajomych i rodziny,my zebraliśmy duuuuużo więcej jak wydaliśmy,więc inwestycja się opłaciła ,wszyscy zadowoleni,wybawieni,fakt nie była to remiza czy jakiś tam dom weselny nw wsi

@phoks
a coś ty kurwa myślał że laptopa albo BMW wygrasz? to nie telegra,na wiejskim weselu nie byłeś?zresztą nie na wiejskich też złoty medal to połówka (0.5L) zawsze ,no chyba że jako bonus dostaniesz buziaka od druhny albo ją w kiblu przykutasisz to już kumulacja
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-03-12, 22:06 1
BMWswap napisał/a:

"słoń" po lewej jest mistrzem driftu


I tak lepiej driftuje niż ty.
Zgłoś
Avatar
1r0n 2012-03-12, 23:24
Mgla napisał/a:

Nawet nie chce mi się tego oglądać, widuję to za często montując:/



Montujesz wesela? Od niedawna również tym się zajmuję. Po pierwszym obrobionym materiale czuję, że szybko może mi się to znudzić niestety.
Zgłoś
Avatar
peersil 2012-03-12, 23:32
Ale żenada ;D Że też nikt nie udawał że ni usłyszał - przecież za błąd jest wódka
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2012-03-12, 23:58
Się śmiejcie byłem na weselu i bawiłem się w to. Po pijaku jest lepsze od need for speed
Zgłoś