18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
dżonyłojlker 2023-04-14, 20:01
Pan_Cernik napisał/a:

Wieśniaku, od tego masz Kodeks Ruchu Drogowego żeby do niego się stosować. Jeśli masz obowiązek zachować szczególną ostrożność przed przejściem dla pieszych, to masz to jebany śmieciu zrobić czy to ci się podoba czy nie.



Właśnie tym się różni człowiek od podporządkowanego robaka Jak ci każą paradować z dildosem w dupie, to tak zrobisz? A nie, zapomnij, zły przykład

Pan_Cernik napisał/a:

Nikomu nic złego nie życzę. Ale dla ciebie śmieciu zrobię wyjątek.
Życzę ci abyś kurwiu przyjebał'na pełnej kurwie w drzewo, i nie zdechł jak śmieć, tylko do końca życia srał pod siebie, żebyś miał czas myśleć o tym jakim gównem jesteś zanim zdechniesz obsrany i obszczany...



Jako lewoskrętna marionetka, pewnie jesteś wyznawcą pierdół o "karmie" itp. gówien w które wierzą podobni tobie z fioletowymi łbami. Zgodnie z tymi wierzeniami, właśnie podpisałeś na siebie wyrok
Zgłoś
Avatar
Pan_Cernik 2023-04-14, 21:37
motylekwbrzuchu napisał/a:

Właśnie tym się różni człowiek od podporządkowanego robaka Jak ci każą paradować z dildosem w dupie, to tak zrobisz? A nie, zapomnij, zły przykład
Jako lewoskrętna marionetka, pewnie jesteś wyznawcą pierdół o "karmie" itp. gówien w które wierzą podobni tobie z fioletowymi łbami. Zgodnie z tymi wierzeniami, właśnie podpisałeś na siebie wyrok



Nie wiem jakim chujem ubzdurałeś sobie że jestem jakimś pedałem czy innym tęczowym zjebem.

Ale teraz w końcu rozumem dlaczego lewaki mają prawicowców za prymitywów. Weź kurwa zrób nam przysługę i jak ktoś będzie pytał to mów że jesteś konfiarzem a nie prawicowcem, jebany prostaku.
Zgłoś
Avatar
N................5 2023-04-15, 22:14
motylekwbrzuchu napisał/a:

To się nazywa totalne spedalenie. Jechałem kiedyś z górki, przede mną czarne bmw na austriackich blachach. pie**olony pedał nagle bez powodu napie**ala po hamulcach jakby mu coś wyskoczyło - droga pusta, przejście dwuetapowe, na środku stał karaluch, a ta k***a chciała go puścić.
Nie dość, że łeb uszkodzony przez LPG, to jeszcze konfitura do tego



Konfiturę to się robi z owoców. Równie dobrze moglibyśmy chrząkać bo przecież też można ustalić znaczenie dla chrząknieć. Język natomiast jest logiczny bo słowa mają znaczenie więc przestań używać słowa "konfitura" w odniesieniu do donosiciela.

Adenoid_Hynkel napisał/a:

No wina kierowcy nie podlega dyskusji. Ale oni również Sami są sobie winni, że nie patrzą na drogę. A co gdyby kierowca poprostu zasłabł, nie widział, zagadał się?
Nie patrzenie na drogę jak się przechodzi to powierzanie swojego życia obcej osobie= głupota.



motylekwbrzuchu napisał/a:

pie**olone karaluchy nawet nie spojrzały, że auto jedzie. Medal dla kierowcy
U nas też trzeba tak robić z tym gównem co na jezdnie włazi.



nowynick napisał/a:

Ale jak to? Przecież mieli "pierszeństwo"...



Wy tacy wszyscy jesteście przemądrzali a mnie znajomy współpracownik rozjechał by na pasach bo się w telefon zagapił, na szczęście zatrzymałem się w połowie drogi bo widziałem że się nie zatrzyma.
Zgłoś
Avatar
Hollo 2023-04-16, 20:42
Z tymi przepisami to jakos na zachodzie kierowcy nie maja problemu, tylko w Polsce maja.....
Zgłoś