18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
nowynick 2023-04-12, 22:49 16
Ale jak to? Przecież mieli "pierszeństwo"...
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-04-12, 22:50 14
Pierdolone karaluchy nawet nie spojrzały, że auto jedzie. Medal dla kierowcy
U nas też trzeba tak robić z tym gównem co na jezdnie włazi.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2023-04-12, 22:52 104
@up wy jesteście niedojebani czy film od tyłu oglądacie?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-04-12, 22:54 15
mygyry napisał/a:

@up wy jesteście niedojebani czy film od tyłu oglądacie?



Skoro tak ci się podobają lewackie przepisy, to się kładź na jezdni i rób za próg zwalniający
Zgłoś
Avatar
Robajson 2023-04-12, 23:00 5
Matka bombelka dała pokaz dobrego Breakdanca. Ojcu wyszedł nieco gorzej
Zgłoś
Avatar
nowynick 2023-04-12, 23:02 17
mygyry napisał/a:

@up wy jesteście niedojebani czy film od tyłu oglądacie?



widzisz skasował ich w tyle co mu zajęło zmienianie rodiostacji czy spojrzenie na google maps. Założenie pieszych (i co gorsza prawodawców), że kierowca "ma obowiązek obserwować i ustąpić pierwszeństwa" to chyba Kaczor bezpośrednio wykoncypował - człowiek, ktory kilometra nie przejechał samodzielnie rozkminia co powinien robić gość po 10 godzinach w trasie. Dla mnie spoko
Zgłoś
Avatar
mynameisgod 2023-04-12, 23:03 6
nawet o drobinkę nie przyspieszyli...
przecież kierowca mógł umrzeć , hamulce mogą nie działać itd
...
Zgłoś
Avatar
Takafura 2023-04-12, 23:14 26
Ok, rodzinka powinna być czujniejsza.
Ale... potrącanie nastąpiło po 7 sekundach od wejścia na pasy. Kierowca miał 7 sekund aby zajarzyć że będzie problem.

nowynick napisał/a:

kierowca "ma obowiązek obserwować i ustąpić pierwszeństwa" to chyba Kaczor bezpośrednio wykoncypował - człowiek, ktory kilometra nie przejechał samodzielnie rozkminia co powinien robić gość po 10 godzinach w trasie. Dla mnie spoko



Kolejny tekst jaki to Kaczor wszechmocny - ustala ceny stali na giełdzie w Hongkongu i kurs dolara w USA, no i oczywiście wpłynął na prawo w połowie Europy gdzie piesi mają pierwszeństwo na pasach...
Ślepy antypisizm ogłupia.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2023-04-12, 23:44 9
motylekwbrzuchu napisał/a:

Skoro tak ci się podobają lewackie przepisy, to się kładź na jezdni i rób za próg zwalniający



Powiedz mi w którym momencie przepisy nie były lewackie i to co widzimy na filmie nie byłoby karalne?
Zgłoś
Avatar
kocur 2023-04-13, 0:15 20
motylekwbrzuchu napisał/a:

Pierdolone karaluchy nawet nie spojrzały, że auto jedzie. Medal dla kierowcy
U nas też trzeba tak robić z tym gównem co na jezdnie włazi.



spoko ostatnio trafiłem twoja starą, dla pewności cofnąłem po próbowało wstać to kurwisko.

nowynick napisał/a:

widzisz skasował ich w tyle co mu zajęło zmienianie rodiostacji czy spojrzenie na google maps. Założenie pieszych (i co gorsza prawodawców), że kierowca "ma obowiązek obserwować i ustąpić pierwszeństwa" to chyba Kaczor bezpośrednio wykoncypował - człowiek, ktory kilometra nie przejechał samodzielnie rozkminia co powinien robić gość po 10 godzinach w trasie. Dla mnie spoko



właśnie dlatego w terenie zabudowanym jest ograniczenie prędkości do 50km/h chyba ze inaczej mówią znaki. ale ty w autbusie gapisz sie w telefon jak zombie, i masz kierowcę więc, co ty kurwa wiesz.
Zgłoś
Avatar
Wyjcio 2023-04-13, 2:19 19
Popierdoliło was? Piesi weszli normalnie na pasy i już prawie z nich schodzili, a jakiś jebany debil nie zauważył ich, bo miał oczy w dupie.
Mam nadzieję, że będzie drogi wyrok za taką akcję.
Zgłoś
Avatar
zotrix 2023-04-13, 6:47 6
motylekwbrzuchu napisał/a:

Pierdolone karaluchy nawet nie spojrzały, że auto jedzie. Medal dla kierowcy
U nas też trzeba tak robić z tym gównem co na jezdnie włazi.



jak można być tak spierdolonym umysłowo>? to jest zagwozdka

nowynick napisał/a:

Ale jak to? Przecież mieli "pierszeństwo"...



oglądasz filmy od końca? to u ciebie dziedziczne?
Zgłoś
Avatar
Pan_Cernik 2023-04-13, 7:54 17
Tu macie film w całości w full hd.

Śmieć za kółkiem do utylizacji za próbę morderstwa, jak reszta śmieci to komentujących za bycie potencjalnym mordercą...

Zgłoś
Avatar
Adenoid_Hynkel 2023-04-13, 9:02 5
No wina kierowcy nie podlega dyskusji. Ale oni również Sami są sobie winni, że nie patrzą na drogę. A co gdyby kierowca poprostu zasłabł, nie widział, zagadał się?
Nie patrzenie na drogę jak się przechodzi to powierzanie swojego życia obcej osobie= głupota.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie