18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
dixie666 2012-03-07, 15:14
Lać i patrzeć czy równo puchnie. Nike będzie dziwka Tekkena chowała !!!
Zgłoś
Avatar
PanJacekPierwszy 2012-03-07, 15:46
dlugowieczny napisał/a:

Babka ewidentnie dąży do eskalacji konfliktu, każe mu się wynieść, zabiera jego rzecz, bez potrzeby blokuje mu dostęp do telewizora, gdzie on chce tylko coś odłożyć, próbuje go uderzyć w twarz, dwukrotnie go odpycha. Normalnie pełen podziw, że aż tak długo wytrzymał. Jedynie mi szkoda tych dzieci, bo nie zasłużyły na to by takie rzeczy oglądać. Najbardziej mnie śmieszą ci co się tak napinają-jak on może, kobiety nawet kwiatkiem, weźcie się ogarnijcie, nie żyjecie z nimi, nie wiadomo o co poszło, z filmu widać, że to ona jest stroną prowokującą, i nie wiecie jakbyście się sami zachowali w sytuacji ostatecznej, kiedy stracilibyście panowanie nad sobą. Ja myślę, że pierwszy raz zarobiła od gościa, świadczy o tym jej zachowanie, ofiara przemocy jest wyciszona, obawia się kata, tymczasem ona prawdopodobnie myślała, że jak go wkurzy to on opuści dom, być może już tak wcześniej robił, niestety tym razem się przeliczyła.

Bardziej popierdolonego tekstu, to ja już dawno nie czytalem-a troche już na tym swiecie żyje.Próbuje go uderzyć w twarz-no jakie to straszne normalnie by mu nos zlamała, albo cos więcej.Jak ja bym się zachował,to mi oceniać-a nie Tobie.Jesteś pełen podziwu dla gościa, tak to mam pytanie .A ty ile razy uderzyłes Dziewczynę,żonę ?Masz wogle? Z takim podejsciem ,smiem watpić.
Zgłoś
Avatar
shavoth 2012-03-07, 16:30
dixie666 napisał/a:

Lać i patrzeć czy równo puchnie. Nike będzie dziwka Tekkena chowała !!!



Ty masz naprawdę 33 lata?
Zgłoś
Avatar
maxs90 2012-03-07, 20:14
@up to chyba jego IQ tylko nie wiedział gdzie wpisać
Zgłoś
Avatar
WojtkU 2013-05-28, 15:28
zajebalbym go
Zgłoś
Avatar
Novik 2016-01-11, 18:03
ALE BÓL DUPY KURWA......

jebać frajera niech go ruchaja w pierdlu
Zgłoś