18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Mr Dan 2012-03-06, 20:06
Zasłużyła, ale nie, by dostać tak mocno. Mógł stać tak długo, aż któraś 'silna wola' padnie.
Sam tak mam, że gdy ktoś mi coś schowa/ukradnie, to staję i blokuję drogę, póki tego nie odzyskam, bo wtedy wszyscy się denerwują, a ja mam to co straciłem.
Szantaż emocjonalny jest najlepszy na rodzinę.
Zgłoś
Avatar
p................5 2012-03-06, 20:32
A mogła siedzieć w kuchni

A tak już całkiem na serio to kobiety nie żal mi wcale, widać już to po tym krótkim filmiku że to zwykła idiotka, szkoda tylko dzieci które jako jedyne są tu naprawdę poszkodowane i na których psychice jakaś tam skaza pozostanie już do końca ich życia.
Zgłoś
Avatar
Cwanshy 2012-03-06, 20:59
co za kutas z kompleksami. chyba go w dzieciństwie koledzy bili po głowie a teraz sie wyżywa na takiej kruszynce.
Zgłoś
Avatar
dlugowieczny 2012-03-06, 21:57
Babka ewidentnie dąży do eskalacji konfliktu, każe mu się wynieść, zabiera jego rzecz, bez potrzeby blokuje mu dostęp do telewizora, gdzie on chce tylko coś odłożyć, próbuje go uderzyć w twarz, dwukrotnie go odpycha. Normalnie pełen podziw, że aż tak długo wytrzymał. Jedynie mi szkoda tych dzieci, bo nie zasłużyły na to by takie rzeczy oglądać. Najbardziej mnie śmieszą ci co się tak napinają-jak on może, kobiety nawet kwiatkiem, weźcie się ogarnijcie, nie żyjecie z nimi, nie wiadomo o co poszło, z filmu widać, że to ona jest stroną prowokującą, i nie wiecie jakbyście się sami zachowali w sytuacji ostatecznej, kiedy stracilibyście panowanie nad sobą. Ja myślę, że pierwszy raz zarobiła od gościa, świadczy o tym jej zachowanie, ofiara przemocy jest wyciszona, obawia się kata, tymczasem ona prawdopodobnie myślała, że jak go wkurzy to on opuści dom, być może już tak wcześniej robił, niestety tym razem się przeliczyła.
Zgłoś
Avatar
GeorgeForeman 2012-03-06, 22:14
dlugowieczny napisał/a:

Babka ewidentnie dąży do eskalacji konfliktu, każe mu się wynieść, zabiera jego rzecz, bez potrzeby blokuje mu dostęp do telewizora, gdzie on chce tylko coś odłożyć, próbuje go uderzyć w twarz, dwukrotnie go odpycha. Normalnie pełen podziw, że aż tak długo wytrzymał. Jedynie mi szkoda tych dzieci, bo nie zasłużyły na to by takie rzeczy oglądać. Najbardziej mnie śmieszą ci co się tak napinają-jak on może, kobiety nawet kwiatkiem, weźcie się ogarnijcie, nie żyjecie z nimi, nie wiadomo o co poszło, z filmu widać, że to ona jest stroną prowokującą, i nie wiecie jakbyście się sami zachowali w sytuacji ostatecznej, kiedy stracilibyście panowanie nad sobą. Ja myślę, że pierwszy raz zarobiła od gościa, świadczy o tym jej zachowanie, ofiara przemocy jest wyciszona, obawia się kata, tymczasem ona prawdopodobnie myślała, że jak go wkurzy to on opuści dom, być może już tak wcześniej robił, niestety tym razem się przeliczyła.


chyba wam się kompletnie w tych lewackich pokurwionych łbach wszystko poprzekręcało. nigdy nikt mi nie wmówi, że można uderzyć kobietę a na pewno nie w takiej sytuacji, a już kurwa mać NA PEWNO nie swoją partnerkę/żonę/dziewczynę. jasne, zawsze istniało coś takiego jak przemoc w rodzinie, ale nikt za chuja, kurwa jego mać, nie próbował tego tłumaczyć, takich ludzi się piętnowało, a teraz masa obrońców podająca mase powodów i słuszności tego co zrobił, przecież to jest chore. a to przez to jebane lewackie "równouprawnienie, walkę o równość płci". sory, że tak ordynarnie, ale strasznie mnie wkurza coś takiego.
Zgłoś
Avatar
Adyrian 2012-03-06, 22:16 2
Wszystko zależy od człowieka i nie ma to nic do technologii . Czy chodziło o konsole, komputer,telewizor czy blender - to nie ma nic do rzeczy . Widać ,że jedno chce wkopać drugiego , facet nagrywa ona po podejściu faceta chce dzwonić po gliny . To kwestia ludzi . Swoją drogą facet pizda i to konkretna , może i paniusia zaczęła ale chujem trzeba być by uderzyć kobietę , matkę swych dzieci i to przy nich . Mam w dupie co ich dzieli ,a co łączyło , ta kobieta nawet z wałkiem nie byłaby mu w stanie zrobić krzywdy więc gość się facetem nazwać nie może .
Zgłoś
Avatar
bartMFK 2012-03-06, 22:45 1
przez całe swoje życie ani raz nie widziałem, żeby mój tato chociażby podniósł głos na moją mamę, a w domu wszystko chodzi jak w zegarku i to on zawsze ma decydująco głos.

wiecie jak to się nazywa? SZACUNEK

a wiecie jak sie go zdobywa? szanując innych ludzi. zło siejesz- zło zbierasz i a contrario
Zgłoś
Avatar
Człowiek Drzewo 2012-03-06, 22:59
Spojrzec w twarz lasce ktora przed chwila sie trzasnelo - bezcenne. To zdziwienie z niedowierzaniem i grymasem bólu i od razu pytanie sie pojawia "jak to mozliwe?!". Ahhhhhh.
Zgłoś
Avatar
dlugowieczny 2012-03-06, 23:16 1
@GeorgeForeman nic mnie tak nie śmieszy, jak wypowiedzi ludzi takich jak ty.

Cytat:

chyba wam się kompletnie w tych lewackich pok***ionych łbach wszystko poprzekręcało. nigdy nikt mi nie wmówi, że można uderzyć kobietę a na pewno nie w takiej sytuacji, a już k***a mać NA PEWNO nie swoją partnerkę/żonę/dziewczynę.



W tym zdaniu, jak mniema na swój sposób piszesz, że kobietę należy traktować z szacunkiem, by chwilę potem napisać.

Cytat:

a to przez to j***ne lewackie "równouprawnienie, walkę o równość płci"



Dzięki tej walce o równość płci, współczesne kobiety maja prawo do samorealizacji, kształcenia, glosowania, wyrażania swoich poglądów, wcześniej były traktowane jak podludzie, najpierw własność ojca, później męża. Nie wszystko w życiu jest czarno-białe. Tak naprawdę nic z tego filmiku nie wynika, nie wiemy w jakim stanie psychicznym był gość, po zatem bądźmy szczerzy, pomimo wzburzenia cios nie był silny, babka dalej stoi, nie krwawi. Owszem takie zachowanie jest naganne, ale życie nauczyło mnie pozostawać w takich sprawach neutralnym, i wybitnie mnie wkurza, jak ktoś nie znając tematu, na podstawie jednej scenki wiesza na kimś psy, a kobiety również potrafią być sprawcami przemocy w rodzinie. Miesiąc temu nawet na jednym z portali pojawił się artykuł, gdzie były wypowiedzi mężczyzn nad którymi kobiety się znęcały psychicznie, a nawet fizycznie, i gdy zwracali się po pomoc do różnych instytucji zajmujących się pomocą ofiarom przemocy w rodzinie, byli lekceważeni, bo niby jak dorosły facet nie może poradzić sobie z kobietą.
Zgłoś
Avatar
qbamatus 2012-03-06, 23:23
dla tych, którzy bronią tego śmiecia:

prawdopodobnie nigdy nie założycie szczęśliwej rodziny i w 99% sami pochodzicie z rodzin patologicznych
Zgłoś
Avatar
Eth 2012-03-06, 23:38
@anaraledien

O ile pamietam, to odsetek rycerstwa byl bardzo maly, a wsrod tego jeszcze mniejszy byl ten jakich zachowanie moznaby nazwac rycerskim.
Zreszta - nie ma dam, nie ma rycerskich zachowan - proste.

Uderzenia nie bede analizowal, bo troche zbyt maly skrawek tutaj widac, by to jakos ocenic - uderzenie bylo zle - jej zachowanie rowniez, nie macha sie lapami z wymyslem "on mnie nie uderzy bo jestem kobieta", a skoro to byly jego rzeczy to ma do nich prawo, moze sobie z nimi zrobic co chce i ona mu nie powinna stawac na drodze - szczegolnie widac, ze sie wyprowadza i zabiera swoje rzeczy.
Nie nalezy wykorzystywac przewagi fizycznej nad kobietami, ale kurwa - kobieta tak samo mysli, tak samo czuje bol, tak samo jest odpowiedzialna za to co robi.

Nie wyobrazam sobie sytuacji w ktorej ja bym uderzyl jakas znana mi kobiete, ale jakby jakas zaatakowala bliska mi osobe, to by zostala potraktowana zgodnie z rownouprawnieniem.

Wedlug mnie bol fizyczny - w takich granicach (bez torturowania, znecania sie), jest drobnostka - jest mnostwo rzeczy, ktore bola bardziej, a tutaj juz kobiety slabsze nie sa (czyt. moga zadawac takie same ciosy).
Zgłoś
Avatar
bohomas 2012-03-06, 23:40
Zastanawiam się jak takie filmiki trafiają na neta.
Wrzucił go ten facet, chwaląc się, że nie daje wejść sobie na głowie babie? A może pies?
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2012-03-07, 0:28
kurwa, jak u mnie.

Tylko że to ja na końcu dostaję w ryj
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-03-07, 3:09
Potępiam takie zachowanie. Jednakże trzeba przyznać, że ten filmik pasuje tutaj jak ulał.
Zgłoś
Avatar
p................6 2012-03-07, 12:36
to i ja cos dodam kobiety bardzo chca rownouprawnienia ale w kopalni jakos zbiorowo i na budowach nie pracuja-chca partnerskich zwiazkow ale w ich oczach partnerski to taki gdzie ona decyduje o wszystkim-to samo dotyczy rekoczynow ona moze liczac ze facet silniejszy nie odda a jak odda zdziwienie .. czy kobiety chca byc traktowane jak ludzie czy jak niepelnosprawne umyslowo?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie