18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:37
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
Cienió 2012-03-06, 15:39
up@ Wypraszam sobie mam xboxa i jestem pojebany ale nie do takiego stopnia jak ten skurwiel do lania. Codziennie wstawałbym rano, złożył mu wpierdol i dopiero szedł się umyć, myślę, że jakby wprowadzić takie zagranie u niego w domu szybko zacząłby rozumieć, że bycie skurwielem bywa ciężkie.
Zgłoś
Avatar
Pit89 2012-03-06, 15:40
Co za kurwa pierdolona
Zgłoś
Avatar
a................n 2012-03-06, 15:57 2
Pierdolicie, że zasłużyła. Kobiety się nie bije z pięści w twarz i koniec. Jebani damscy bokserzy. Kobietę się chroni i kocha, a nie używa, jako worka treningowego. Zachowujecie się jak małe dziwki bez krzty honoru. Tak wygląda dzisiejsze społeczeństwo, zero rycerstwa. Mnie ten filmik zdołował, bo ten koleś widocznie się rozgrzewał. Mógł ją szarpnąć za włosy czy cos, no ale bez przesady, żeby pięścią w twarz... Jeszcze niby to jej wina. Zająłby się opieką nad dziećmi, dorosły, powazny człowiek, ale nie, jebane PlayStation wazniejsze.
Zgłoś
Avatar
defcon1 2012-03-06, 16:06 2
Za PS3 powinna dostać 3 razy, niech się cieszy że nie schowała mu Xboxa 360
Zgłoś
Avatar
o................9 2012-03-06, 16:07
fake jak chuj ....

dziwnym trafem kamera byla wlaczona ...
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-03-06, 16:31
Anonymous~ napisał/a:

Dorosły człowiek, żona, dwójka dzieci... myślałem, że tacy ludzie są odpowiedzialni a ten jełop tłucze żonę bo mu schowała PlayStation Patologia



Stare dzieci a nie dorośli ludzie, ona też nie grzeszy rozumem skoro ma z nim dzieci....
Zgłoś
Avatar
beniolbn 2012-03-06, 17:25 1
nooo w koncu jakis filmik ktory PASUJE do tego portalu, wiecej takich
tylko 200 piwek za taki filmik... ech za duzo dzieci
Zgłoś
Avatar
ulotny1 2012-03-06, 17:37
~Anonymous~
Cytat:
PlayStation czy nie PlayStation, czyjś rzeczy się nie rusza.

No tak, lepiej siedzieć i napie**alać bezmyślnie w otępiające gry niż zająć się rodziną
Wystawiono 19 piw(a): furion, Donor, konrad13b, kubanczyk87, avalanch, maluczki, noe82, Ant1984, Bendar, miziel, 0ryginalny, paleciarz, MetaLina, Doktór, fliper210, arYYt, anaraledien, razorek18, RufinMc

A CO NIE ZAJMOWAŁ SIĘ DZIECKIEM?

fail
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2012-03-06, 18:13 1
Twoje cytowanie to jest jeden wielki fail
Zgłoś
Avatar
M!kE LoW 2012-03-06, 18:44 1
aż musiałem sobie przypomnieć hasło żeby skomentować wszystkich wieszających psy na facecie. Dlaczego oceniacie go przez pryzmat tej 1 minuty? Czemu oceniacie go jako niezajmującego się dziećmi i grającego w gry? Może on wg nie grał i chciał zabrać swoją własność. Może tak jak pisali poprzednicy w dwóch postach. Ona może grała cały dzień i noc olewając dzieci a on pracował po 16h żeby ich utrzymać, aż się poddał i się wyprowadzał. Rozumiem, że znacie ich osobiście by to jego stawiać w złym świetle? Źle zrobił racja, ale nie wiemy jak się toczyło ich życie i kto i za co odpowiada.
Zgłoś
Avatar
Tuiq 2012-03-06, 18:52
Rozumiem jakby miał brzydką żonę, bo to przekładałoby się na chęć do nakurwiania w gry.
Zgłoś
Avatar
Robster 2012-03-06, 18:53
@M!kE LoW mogłaby i mu napluć prosto w twarz, ale przy własnych dzieciach nie bije się jej matki. Dla mnie cały filmik był lightowy, do momentu gdy zobaczyłem tą dziewczynkę, która pytała się mamy czy nic jej nie jest - serce mięknie.
Zgłoś
Avatar
Kamcix260 2012-03-06, 19:27
Niektorzy z was mnie tu rozpierdalaja, zawsze pod kazdym filmikiem z kobieta piszecie "do garow szmato" czy cos w tym stylu, ale jak gosc pierdolnie (chuj wie czy zasluzenie czy nie) to placzecie jak nad rozlana wodka, jak piszecie te komentarze broniace tej kobiety to zastanowcie sie czy wy tez jestescie w porzadku
Zgłoś
Avatar
brandon 2012-03-06, 19:45
Obroncami faceta sa goscie , ktorzy nie raz uderzyli dziewczyne..
Zgłoś
Avatar
Konzzi123 2012-03-06, 20:05 1
Pit89 napisał/a:

Co za kurwa pierdolona



noo , zdzira z niej .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie