18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:37
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
Klimek- 2012-03-06, 13:39
to chuj
Zgłoś
Avatar
hell.no 2012-03-06, 13:41
Anonymous~ napisał/a:


Gry powinny służyć jako forma relaksu i odpoczynku



No i to jest sedno, odpala się fps żeby ponakurwiać w niemców i odreagować sobie po ciężkim dniu, a nie gra się jak pojeb po 16/24 a potem napierdala pannę dla relaksu...

Anonymous~ napisał/a:


Jeżeli taki masz stosunek do kobiet, to wróżę Ci resztę życia z własną ręką



Zawsze znajdzie się głupia cipa która będzie sterczeć przy facecie mimo tego, że ją leje i zdradza, nie wiem co takie kobiety mają w głowach, ale to zdecydowanie jest choroba.
Zgłoś
Avatar
rydzo2008 2012-03-06, 13:46
Anonymous~ napisał/a:



Jeżeli taki masz stosunek do kobiet, to wróżę Ci resztę życia z własną ręką



zawsze moge:
udawac miłego i dobrego i co tam jeszcze co sobie zechce
moge sobie ja kupić
moge sobie ja sobie podporządkować
a jesli to sie nie uda zawsze sa dziweczki
Zgłoś
Avatar
Legon 2012-03-06, 13:59 1
jakby kurwa nie wiedziala kogo bierze chuj tam ma nauczke ze napierw trzeba poznac czlowieka a nie sie leci na tanie zagrywki albo kurwa na teksty typu "jo bicz mam kurwa 2 apartamenty ,wille i 4 samochody w tym 2 ferrari 1 merca i 1 trabanta" albo "prowadze wlasna firme i mam w chuj kasy" .... get a life
"reality hits u hard bro" w tym wypadku sis
Zgłoś
Avatar
miziel 2012-03-06, 14:04
sadistic.pl/galeria/4298/4367d437 ciekawe czy najpierw przeczytał
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2012-03-06, 14:17
Materiał na sprawę rozwodową sam dostarczył.
Się kurwa pytam! Gdzie był koli?

@rydzo2008 poudawać to sobie możesz jak trzepiesz kapucyna.
To, że strona nosi nazwę sadistic nie oznacza, że wszystkie patologie są mile widziane/tolerowane. Można być chujem i kopać leżącego, ale jak ktoś daje przyzwolenie na znęcanie się nad kobietami i dziećmi. To jest to zwykła ciota.
Wal dalej konia i dziwki. Przynajmniej się nie rozmnożysz.
Zgłoś
Avatar
shaper 2012-03-06, 14:42
Czasem suki naprawdę potrafią doprowadzić dorosłego faceta do szału, ale najbardziej żal mi tych dzieci. Schowała PS3? Niech napierdala ją w piwnicy ale na miłość boską nie przy dzieciach!!!
Zgłoś
Avatar
ŻyrafyWchodząDoSzafy 2012-03-06, 14:45
Piesek dziwnie radośnie zamerdał ogonkiem jak koleś jej przywalił.

Swoją drogą skąd domyślne założenie, że to koleś jest uzależniony od PS. Może to babka jest uzależniona od tej konsoli i nie chce mu jej oddać, choć faktycznie może to być jego konsola. Może to kobieta całymi dniami siedzi i gra w jakieś gierki olewając dzieci i dom, gdy koleś zapie....la w robocie po 18 godzin. Może koleś przyłapał ją na zdradzie i postanowił spakować się, zabrać swoje rzeczy i wynieść stamtąd, a ona nie chciała oddać swojej ulubionej domowej zabawki. Filmik pokazuje minutę akcji a wszyscy wieszają na facecie psy jakby byli świadkami ich całego wspólnego życia. Wina może być po każdej ze stron, a tak chyba jest najczęściej.
Zgłoś
Avatar
serosk8 2012-03-06, 14:51
widze ze 3/4 osób wypowiadających się tutaj to podobna patola jak na filmiku... "niech ją leje w piwnicy", "zasłużyła suka" itd.

podniesienie ręki na kobietę to największe skurwysyństwo! nawet jak zasłużyła i leje ciebie... wtedy nie warto zniżać się do jej poziomu i po prostu odejsc. a to że przy dzieciech to juz szkoda słów...

Ale nie, lepiej jej przypier*olić i być dumnym jak to wychowuje się swoją babę...
Zgłoś
Avatar
Coliber 2012-03-06, 14:56
Teraz wszyscy takie kozaki (chociaż w realu by chuja zrobili ), a zmieni się temat i zaczną pierdolić o kobietach w kuchni. Hipokryci.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-03-06, 15:01
Skąd takie daleko idące wnioski, że gra całymi dniami, jest bandytą i w ogóle. Może się w końcu czara goryczy przelała i już dawno to wisiało w powietrzu. Może chciał sobie po ciężkim tygodniu pograć w niedzielę na konsoli. Może wkurwia go fakt, że nie mimo, że za wszystko płaci nie ma własnego kąta w którym nikt nie rusza jego rzeczy. Nagrywanie takich filmów ma właśnie na celu pokazanie nagrywającego jako tego dobrego. Też bym się zbulwersował jakby ktoś kto żre, ubiera się i żyje za moje pieniądze groził mi policją. Kobieta to też człowiek i nie ma immunitetu na robienie tego co jej się żywnie podoba, jak sama nie ma rozumu to chociaż niech wie, że cokolwiek zrobi nie ominą jej konsekwencje czynów.

Nie wiem czy ktoś to zauważył ale widać od razu, że to pierwszy raz kiedykolwiek ją uderzył. W ogóle nie spodziewała się ciosu, mimo,że był agresywny wcale się nie zasłaniała. Ton którym mówiła to nie jest ton osoby zdominowanej i czującej się słabszą. Sama pierwsza chciała zadać cios ale była za wolna a później zaczęła się z nim szamotać i dopiero wtedy ją uderzył. To ona nawiązała walkę. Nie wiecie jak to jest gdy ktoś chce ci przyjebać i agresor się tobie włącza? Mógł to nawet zrobić podświadomie, bo są takie odruchy w takich sytuacjach.

To takie typowe babskie myślenie: mogę robić co zechcę, grozić, szantażować, ubliżać, bić a jak jest jakaś reakcja z drugiej strony to automatycznie zamieniam się w ofiarę i użalam się.
Zgłoś
Avatar
Jedras992 2012-03-06, 15:16
Takiemu pojebowi, to kamień do szyi i do rzeki... Jak można uderzyć kobietę, własną żonę, matkę swoich dzieci. I to jeszcze przez Playstation. Damski bokser, kurwa.
Zgłoś
Avatar
maxs90 2012-03-06, 15:22
Coliber nie mów wszyscy, bo chuja wiesz o wszystkich użytkownikach portalu i uwierz ,że na bank są tacy co potrafią sie postawić innym i tak mówię też o sobie,a jeżeli Ty chuja robisz jak widzisz patologiczne sytuacje to nie uogólniaj.
rydzo2008 słabo trolujesz
Zgłoś
Avatar
invi 2012-03-06, 15:23
Jak dla mnie to koleś po prostu wynosi się z domu. Pakuje się, mówi, że konsola, którą zabrała kobieta jak i telewizor są jego. "Take whatever you want" - a PS chamsko zabiera i odłącza mimo, że jest to własność faceta. Najpierw byłem po stronie kobiety, ale po wnikliwszym badaniu ścieżki audio tak naprawdę nie wiadomo o co chodzi i dywagacja na ten temat mija się z celem.
Zgłoś
Avatar
Boingu 2012-03-06, 15:31 1
Zawsze myślałem, że ci od Xboxa są pojebani, a tu jednak o. Ten damski bokser zrobił wstyd wszystkim użytkownikom PlayStation. Bracia, rodacy za oceanem: jak go spotkacie, to wiecie co z nim zrobić?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie