18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
ukash06 2012-03-06, 11:33
Chyba już nie są małżeństwem
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-03-06, 11:34 1
ukash06 napisał/a:

Chyba już nie są małżeństwem



Może od początku nie byli, tylko se na kocią łapę mieszkają.
Zgłoś
Avatar
i................5 2012-03-06, 11:53
na prawdę szkoda dziewczyny szkoda że jełop się uzależnił od gier jak ja bym mu jewnoł toby nie wstał
Zgłoś
Avatar
=CAMEL= 2012-03-06, 12:02 3
Ale pierdolicie-żone z pięści w twarz uderzyć nie klasyfikuje się nigdzie. I pierdolcie se co chcecie mam to w dupie. A po kolesiu który kopie swój telewizor widać odrazu co ma w głowie. Bezstresowo wychowana cipa co bije rzeczy które tylko nie mogą mu oddać.

Jak chcecie być kozakami bo piszecie że "ooo należało jej się" to wiedzcie że nie jesteście. Kozak jakby go znał to by mu najebał.
Zgłoś
Avatar
rydzo2008 2012-03-06, 12:03
oj szkoda co kurwa szkoda
szkoda bo kurwa wam kuska drgnęła bo jakas szczupła suka w obcisłych dżinsach
widac kurwa od poczatku ze go prowoku i chcial mu pierwsza wyjebac i jeszcze ten tekst z policja no jak tu się kurwa nie wkuriwc
a facet pomimo wkurwienia byl miły dla dziecak
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-03-06, 12:06 8
Wszyscy tacy weseli, że facet bije kobiete. Mam nadzieję, że ktoś kiedyś spuści ostry wpierdol waszym matkom za waszą postawę. Jeśli ktoś nie przeżył czegoś takiego to nie wie o czym mówi. Siedzicie przed komputerkiem, pryszczaci i brzydcy, mama wam podaje jedzonko a tatuś siedzi na fotelu i pije piwo. Chętnie sam bym przyszedł do was do domu i pokazał wam jakie fajne jest bicie matki przy dzieciach. Jebane cioty, co by laska nie zrobiła, laski się nie bije, a na pewno nie z powodu durnego playstation. Banda zakompleksionych lamusów powiększająca sobie fiutki nawzajem. Zacznijcie kurwa żyć... Ale przynajmniej w końcu coś emocjonującego więc jest piwo.

Gdyby to była wasza matka na pewno byście mówili, że jej się należy. Bezstresowa wychowana banda ciot.

@=CAMEL= masz rację. Kozak to by najebał temu typowi, bo cioty trzeba tępić. Bicie laski jest poniżej jakiegokolwiek poziomu.
Zgłoś
Avatar
rydzo2008 2012-03-06, 12:20
bardzo lubię sadistic można sobie ciekawie podyskutować na poziomie
Zgłoś
Avatar
maxs90 2012-03-06, 12:38 1
tak sie jeszcze zastanawiam co się stało jak wyłączył kamerę ,a po drugie te cioty co na nią najeżdżają (TAK JESTEŚCIE CIOTAMI) niech troszkę ogarną co oni mówią , jak ona odnosi się do niego ,a jak on do niej. ona spokojnie mówiła a on ją cisnął. więc podsumowując jesteście jebanymi frajerami ,a takie zachowanie jest typowego leszcza i to jeszcze przy dzieciach tak robić. chętnie zobaczyłbym go w bully beatdown ,ale żeby bez kasku tam wszedł i zostali bez sędziego
Zgłoś
Avatar
rydzo2008 2012-03-06, 12:39
maxs90 napisał/a:

tak sie jeszcze zastanawiam co się stało jak wyłączył kamerę ,a po drugie te cioty co na nią najeżdżają (TAK JESTEŚCIE CIOTAMI) nie troszkę ogarną co oni mówią , i jak ona odnosi się do niego ,a jak on do niej. ona spokojnie mówiła a on ją cisnął. więc podsumowując jesteście jebanymi ciotami ,a takie zachowanie jest typowego leszcza i to jeszcze przy dzieciach tak robić. chętnie zobaczyłbym go w bully beatdown ,ale żeby bez kasku tam wszedł i zostali bez sędziego


może ktoś przetłumaczyć ten bełkot ?
Zgłoś
Avatar
maxs90 2012-03-06, 12:56
@up rozumiem jakieś upośledzenie bądź ewentualny brak zdolności czytania dłuższych tekstów ;] radzę zapoznać się z wcześniejszą treścią komentarzy a zrozumiesz chyba ,że czekasz na akcje "poczytaj mi mamo" niestety to nie tutaj
Zgłoś
Avatar
Kiciok 2012-03-06, 12:58 1
W 90% wypadków jeśli facet uderza kobietę jest jebaną ciotą, tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
rydzo2008 2012-03-06, 13:02
up
szkoda ze jej nie zastrzelił był by materiał na hard
chyba takiego nie widziałem jeszcze
Zgłoś
Avatar
pachu 2012-03-06, 13:18
Byłbym jednak najlepszym mężem z tego co widzę
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2012-03-06, 13:26 3
rydzo2008 napisał/a:

oj szkoda co kurwa szkoda
szkoda bo kurwa wam kuska drgnęła bo jakas szczupła suka w obcisłych dżinsach
widac kurwa od poczatku ze go prowoku i chcial mu pierwsza wyjebac i jeszcze ten tekst z policja no jak tu się kurwa nie wkuriwc
a facet pomimo wkurwienia byl miły dla dziecak


Pewnie przerwała mu całodniowy maraton siedzenia przed telewizorem i grania... Faktycznie, idealny powód żeby się wkurwić i pobić dziewczynę/żonę.

Gry powinny służyć jako forma relaksu i odpoczynku po np. ciężkim dniu w pracy. Nic dziwnego, że mu schowała konsole skoro jej poświęcał cały swój czas

Ogólnie nie znamy całej sytuacji więc nie możemy pisać czyja wina... ale powiedz mi, czy normalny dorosły facet tak się zachowuje, jak mu się zabawkę schowa?

rydzo2008 napisał/a:

jakas szczupła suka w obcisłych dżinsach


Jeżeli taki masz stosunek do kobiet, to wróżę Ci resztę życia z własną ręką
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2012-03-06, 13:38 1
Niеbieski napisał/a:



Dla nowego pokolenia owszem.



Zgadzam się w 100% . Kiedyś człowiek potrafił się cieszyć najmniejszą rzeczą którą dostał , zabawy z kolegami na dworze były najlepsza z możliwych rzeczy . A teraz ? Kurwa jak sobie taki młotek nie zapuści tibi codziennie to atakuje kruwa rodziców klawiaturą czy chuj wie czym . Ja za podniesienie ręki na któregoś z rodziców dostał bym taki wpierdol że głowa mała . I dziękuję rodzicą za to że wyszedłem na ludzi i skończyłem szkołę dzieki której mam pracę . A to gówniarsto jedynie co szanuje to " ludzi ulicy " śmiech i żałość kruwa .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie