18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Gruby84 2012-03-06, 9:26
@Up Drzyzga, do garów won!
Zgłoś
Avatar
hamusq 2012-03-06, 9:26
Cytat:

Mam wrażenie że cała miłość i zaufanie kończą się kiedy w domu pojawiają sie konsole, telewizory i inne elektroniczne śmieci...



Czytajac to odebralem zgola inne wrazenie...?
Zgłoś
Avatar
Konzzi123 2012-03-06, 10:09 4
zasłużyła to dostała wpierdol , proste nie ?
nie chodzi o to że gre mu schowała na pewno nie tylko o to , musiała go wkurwiać wcześniej i chłopak nie wytrzymał tak wiec , jak zasłużyła to dobrze a jak nie to na pohybel z skurwysynem .
Zgłoś
Avatar
bartMFK 2012-03-06, 10:25 10
kurwa, sory, ale za schowanie konsoli to można dać w ryj bratu albo kumplowi, a nie własnej kobiecie

w ogóle w ryj kobiecie to jakieś przegięcie. ktoś kto bije słabszego od siebie w taki sposób pokazuje, że nie potrafi sobie poradzić z nim w inny sposób niż fizyczny albo chce się dowartościować.
Zgłoś
Avatar
rydzo2008 2012-03-06, 10:32 2
up
ja tam widziałem na filmiki jak ona pierwsza go zakatowała
ON SIĘ BRONIŁ
Zgłoś
Avatar
bartMFK 2012-03-06, 10:37 1
rydzo2008, ale koleś na pełnej piździe do niej podchodzi i z butem od razu jakies rzeczy rozwala. ogólnie słaba sprawa, bo ona też nie święta
Zgłoś
Avatar
szpeto 2012-03-06, 10:46
królowa jebana...
Zgłoś
Avatar
Konzzi123 2012-03-06, 10:46
bartMFK napisał/a:

kurwa, sory, ale za schowanie konsoli to można dać w ryj bratu albo kumplowi, a nie własnej kobiecie

w ogóle w ryj kobiecie to jakieś przegięcie. ktoś kto bije słabszego od siebie w taki sposób pokazuje, że nie potrafi sobie poradzić z nim w inny sposób niż fizyczny albo chce się dowartościować.



po chuj płaczesz? to sadol , ogarnij .
Zgłoś
Avatar
bartMFK 2012-03-06, 10:50 11
Konzzi123 napisał/a:

po chuj płaczesz? to sadol , ogarnij .



sadol czy nie, jak ktoś napierdala matkę własnych dzieci w ich obecności to słaba akcja
Zgłoś
Avatar
Konzzi123 2012-03-06, 10:52
bartMFK napisał/a:



sadol czy nie, jak ktoś napierdala matkę własnych dzieci w ich obecności to słaba akcja


bywa i tak , człowieka nie zmienisz
Zgłoś
Avatar
Donor 2012-03-06, 10:55 1
Napierdalanie baby jak zasłużyła ok, ale do kurwy nędzy przy dzieciach?! Nawet jakby baba zdradziła to kurwa przy dzieciach by ją napierdalał? Ja pierdole no takiego to zajebać tylko...
Zgłoś
Avatar
maxs90 2012-03-06, 11:10 1
szczerze to na tego chojraka przydałby się ten murzyn z tym wielkim "kijkiem" ,żeby mu tak przez plecy zajebać ;]
Zgłoś
Avatar
avalanch 2012-03-06, 11:21
Co za pizda :/ rozumiem sadol i wszystko ale takie akcje jak i 5 na 1 porostu mnie rozpierdalają ale potem takie akcje wychodzą w szkole na przykład :"co robi twój tatuś - tata pracuje gdzieś tam a w wolnych chwilach gra w plejstejszyn i bije mamusię"
Zgłoś
Avatar
brandon 2012-03-06, 11:27 1
Dziewczyne Najwyzej można mocniej klepnać w tyłek. Albo najlepiej zrobic 50 pompek jak sobie ktoś z nerwami nie radzi..
Zgłoś
Avatar
Coliber 2012-03-06, 11:28 5
Do wszystkich hejtujących gry i graczy: pierdolcie się.
Wszędzie ale to absolutnie wszędzie jest garstka ludzi którzy psują opinię całej reszcie i przez których tworzą się stereotypy. To nie broń zabija tylko ludzie analogicznie jest z grami, to ludzie są pojebani i nie umieją z nich korzystać.
Co do sytuacji na filmiku, to ciężko jednoznacznie ocenić. Nie znamy dokładnie sytuacji, atmosfera była bardzo napięta a ona dodatkowo go prowokowała.

Btw. denerwują mnie takie sytuacje kiedy kobiety, domagające się oczywiście równouprawnienia (taa raczej dodatkowych przywilejów), stawiają się, testują cierpliwość, prowokują same dopuszczają się rękoczynów a potem w ryk kiedy ktoś nie wytrzyma.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie