18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
smc 2024-06-29, 11:31 15
Spaślaki.

Takie rodziny są hałaśliwe, roszczeniowe, wpychają się bez kolejki i zachowują się jak stado świń.
Jak widzę takie coś, wiem, że najwyższy czas wracać do domu.
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-06-29, 11:54 13
smc napisał/a:

Spaślaki.
Takie rodziny są hałaśliwe, roszczeniowe, wpychają się bez kolejki i zachowują się jak stado świń.
Jak widzę takie coś, wiem, że najwyższy czas wracać do domu.



Najpierw trzeba zacząć z niego wychodzić
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-06-29, 12:08 5
Ktoś mi wytłumaczy po chuj on tam w ogóle stał?
No bo zakładam, że jak się puszcza gówniaka na zjeżdżalnię wodną to potrafi już pływać więc po chuj on tam stoi?
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-06-29, 12:25 6
Velture napisał/a:

[...]
No bo zakładam, że jak się puszcza gówniaka na zjeżdżalnię wodną to potrafi już pływać [...]


jesteś pewny?... ja bym sobie za to nie dała obciąć nawet paznokcia...
Zgłoś
Avatar
gemafej435 2024-06-29, 15:28 4
Nienawidzę kurwa bachorów.
Zgłoś
Avatar
casimus 2024-06-29, 15:34
Velture napisał/a:

Ktoś mi wytłumaczy po chuj on tam w ogóle stał?
No bo zakładam, że jak się puszcza gówniaka na zjeżdżalnię wodną to potrafi już pływać więc po chuj on tam stoi?



Tok rozumowania popieram aczkolwiek można powiedzieć, że zadziałał gościu wzorowo utrzymując głowę dziecka cały czas nad powierzchnią wody chociaż sam niespodziewanie jak zakładam znalazł się pod wodą. Można powiedzieć, że wiedział co robi puszczając tam gówniaka. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie abyśmy tu kiedyś jakiś ich materiał na hardzie zobaczyli bo widzę granice lubią przekraczać.
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-06-29, 15:41 4
casimus napisał/a:

Tok rozumowania popieram aczkolwiek można powiedzieć, że zadziałał gościu wzorowo utrzymując głowę dziecka cały czas nad powierzchnią wody chociaż sam niespodziewanie jak zakładam znalazł się pod wodą. Można powiedzieć, że wiedział co robi puszczając tam gówniaka. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie abyśmy tu kiedyś jakiś ich materiał na hardzie zobaczyli bo widzę granice lubią przekraczać.



Skończ pierdolić kocopoły. Gościu się zwyczajnie zagapił i dostał pizdą córki w łeb
Zgłoś
Avatar
casimus 2024-06-29, 15:43 1
Driver19cm napisał/a:

Skończ pierdolić kocopoły. Gościu się zwyczajnie zagapił i dostał pizdą córki w łeb



Zwolnij bo Ci żyłka jebnie.
Zgłoś
Avatar
Banowanyzanic 2024-06-29, 16:56
Velture napisał/a:

Ktoś mi wytłumaczy po chuj on tam w ogóle stał?
No bo zakładam, że jak się puszcza gówniaka na zjeżdżalnię wodną to potrafi już pływać więc po chuj on tam stoi?



Zazdrościsz stania co?
Zgłoś
Avatar
mazik13 2024-06-29, 17:10
Co polizał to jego
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2024-06-29, 17:15 2
smc napisał/a:

Spaślaki.
Takie rodziny są hałaśliwe, roszczeniowe, wpychają się bez kolejki i zachowują się jak stado świń.
Jak widzę takie coś, wiem, że najwyższy czas wracać do domu.



Dokładnie. A najgorsze są te chude rodziny. Istne skurwysyny.

😉
Zgłoś
Avatar
Belivax 2024-06-29, 17:47 4
Budrys2000 napisał/a:

Dokładnie. A najgorsze są te chude rodziny. Istne skurwysyny.
😉



Najgorsze są wszystkie rodziny. Na szczęście w wielu miejscach na świecie powstają strefy bezguwniakowe. Oby jak najwięcej i szybko.
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-06-29, 19:13 1
Belivax napisał/a:

bezguwniakowe


Najważniejsze w tym momencie jest to, żebyś ty się nie rozmnożył. Poddaj się dobrowolnie chemicznej kastracji, albo najlepiej skocz w mostu.
Zgłoś
Avatar
zarazki1 2024-06-29, 19:48
To co teraz swoje filmiki z wakacji będziecie na sadola wrzucać?
Zgłoś