18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Mr.Drwalu 2012-09-12, 8:23 6
Jak nazywa się Rumunka po Polsku?
Panda
Dlaczego?
Bo chodzi po ulicy i mówi: pan da, pan da.
Zgłoś
Avatar
pisage 2012-09-12, 8:57 15
To nie UE doniosło. O tym mówił już kabaret TEY...
Zgłoś
Avatar
r................a 2012-09-12, 9:55 1
@up i dotyczyło to polskiej gospodarki rolnej
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-09-12, 15:46 35
Mr.Lumberjack napisał/a:

Jak nazywa się Rumunka po Polsku?
Panda
Dlaczego?
Bo chodzi po ulicy i mówi: pan da, pan da.



Chyba nie załapałeś, Rumun to mieszkaniec Rumunii, np. taki zwykły rolnik, a cyganie to złodzieje i nie mają własnego kraju, dlatego się rozleźli po Europie jak kiedyś żydzi.

Nie bądźcie takimi jebanymi arogantami i nie mylcie Rumunów z cyganami, czy romami...
Zgłoś
Avatar
przeme13 2012-09-12, 16:53 1
Kiedy wiara przestanie napierdalać głupoty, że Cyganie są z Rumuni? O.o Skąd to się w ogóle wzięło
Zgłoś
Avatar
sługaSzatana 2012-09-12, 17:10 1
@up z ciemnoty.
A do waszej wiadomości gimbuski, bo tego w szkole wam nie powiedzą. Cyganie pochodzą z Indii.
Zgłoś
Avatar
SyntholMan 2012-09-12, 17:36 4
Rumuni=Rumuni
Romowie=cyganie
Zgłoś
Avatar
Kotierez 2012-09-12, 17:37 1
Chuj z tym skąd oni pochodzą, jeszcze kurwa nie widziałem żeby jakikolwiek z nich normalnie jak człowiek pracował, no chyba, że ktoś uważa za normalna prace chodzenie po wsiach i sprzedawanie zajebanych kosiarek, albo wpieprzanie się na czyjąś działkę w tym sa mistrzami
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Mateusz 2012-09-12, 17:40 3
Tłumaczę to każdemu nieukowi, wytłumaczę raz jeszcze i tutaj.

Rumuni są białym narodem aryjskim, które ma romańskie pochodzenie- a mianowicie zromanizowanych Wołochów, Daków oraz zromanizowanych Słowian. Cyganie jest to całkowicie odrębna rasa, która wywodzi się z terenów Indii a mianowicie z Drawidów.

Postawcie obok siebie Rumuna i cygana(specjalnie z małej litery) i spytajcie byle kogo a nawet siebie czy są do siebie podobno.

Ale na chuj ja się tutaj produkuję, skoro i tak będzie to mylone po wsze czasy...
Zgłoś
Avatar
shin69 2012-09-12, 20:37
"Ziemniaki zasadzone rano przez rumuńskiego rolnika, są zjadane wieczorem przez cygańską rodzinę. " - gdzie tu kurwa jest pomyłka Cygan=Rumun?! Czytanie ze zrozumieniem się kłania!
Zgłoś
Avatar
marna 2012-09-12, 20:43
Przypomina mi to do złudzenia kabaret Tey i rozmowę Smolenia z Laskowikiem o sadzeniu ziemniaków jednego dnia i wykopywaniu drugiego. Tam padło zdanie "No a gdzie wegetacja? no a jeść przecież trzeba...
Zgłoś
Avatar
wexors 2012-09-12, 22:38 6
kawał mi sie przypomniał

dlaczego w Somali jest bieda i głód a w Rumuni cyganie ?

- Somalia wybierała pierwsza
Zgłoś