18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Rolnik i krowa
lucasking96 • 2013-08-31, 12:39
Przychodzi rolnik do baru. Prosi o setkę mocnej wódki. Wypija to na raz i mruczy pod nosem, kręcąc głową:
-No po prostu nie do wytłumaczenia...
Barman spojrzał zaciekawiony, nadstawił ucha. Rolnik tymczasem ponawia zamówienie. Wypija na raz i mruczy pod nosem:
- No po prostu nie do wytłumaczenia...
Barman nie wytrzymał:
-Wie Pan, ja tu juz kilka lat za barem stoję. Niejedno widziałem, niejedno słyszałem. Niech Pan powie o co chodzi, może jakoś zaradzę.
-Widzi Pan, dzisiaj rano doję sobie krowę. Siadłem sobie za nią spokojnie na zydelku, a ta jak mnie nie strzeli z kopyta! Spokojny człowiek jestem, to sie nie denerwowałem, tylko wziąłem jej te nogę do słupa przywiązałem. Doję dalej, a ta jak mnie nie strzeli z drugiej nogi! No to przywiązałem jej i tę nogę do drugiego słupa. Doję dalej, a ta jak mi nie zatnie z ogona. No to przywiązałem jej ten ogon do powały. Doję dalej, a ta jak mi nie pierdnie prosto w twarz. Wtedy to juz sie wkurzyłem. Panie kochany, myślę sobie „Ja ci pokażę, cholero jedna!" Pasa ściągnąłem, żeby ją skarcić, ale spodnie mi z tyłka spadły, bo mam za luźne i wtedy weszła moja żona... No po prostu nie do wytłumaczenia...
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-08-31, 12:45 4
Dobra, dobra. Przyznaj się, że masz ciapackie korzenie ;D
Zgłoś
Avatar
TheKetjow12345 2013-08-31, 13:27 4
Od kiedy to krowy doi się od tyłu a nie od boku ...
Zgłoś
Avatar
andrewerty 2013-08-31, 13:35
TheKetjow12345 napisał/a:

Od kiedy to krowy doi się od tyłu a nie od boku ...


bo on od razu chciał dymać a teraz chce się tłumaczyć...
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2013-08-31, 13:42
ni to chujowe ni to śmieszne ale piwo dam
Zgłoś
Avatar
wyznawca 2013-08-31, 14:14
a mnie rozbawiło
Zgłoś
Avatar
ssadol 2013-08-31, 15:51 2
Student weterynarii idzie na egzamin. Profesor zadaje pytania. Jako że studentowi idzie "tak sobie" prof. zadaje ostatnie pytanie: "czy krowie można przeprowadzić aborcję???". Student nie wiedział i oblał. Pod wieczór poszedł opijać smutki w barze i barman się go pyta czemu taki zdołowany siedzi. Na to student "jak jesteś taki mądry to powiedz mi czy krowie można przeprowadzić aborcję!" Na to barman: "No, to chłopie nieźle się wkopałeś"

Student weterynarii idzie na egzamin. Profesor zadaje pytania. Jako że studentowi idzie "tak sobie" prof. zadaje ostatnie pytanie: "czy krowie można przeprowadzić aborcję???". Student nie wiedział i oblał. Pod wieczór poszedł opijać smutki w barze i barman się go pyta czemu taki zdołowany siedzi. Na to student "jak jesteś taki mądry to powiedz mi czy krowie można przeprowadzić aborcję!" Na to barman: "No, to chłopie nieźle się wkopałeś"
Zgłoś
Avatar
gosu82 2013-08-31, 17:10 6
Tak mi sie przypomnialo.

Wchodzi facet do baru, siada i mowi do barmana :
Panie lej pan szybko setke bo zaraz sie zacznie.
Barman leje, facet pije i od razu lej pan druga bo zaraz sie zacznie.
Barman leje, facet pije i ta sama sytuacja.
Za ktoryms tam razem facet juz mocno wstawiony, lej pan szybko bo zaraz sie zacznie.
Barman: ale panie niech pan najpierw zaplaci.
Facet: O kurwa zaczelo sie!
Zgłoś
Avatar
Pips 2013-08-31, 18:58 14
ssadol napisał/a:

Student weterynarii idzie na egzamin. Profesor zadaje pytania. Jako że studentowi idzie "tak sobie" prof. zadaje ostatnie pytanie: "czy krowie można przeprowadzić aborcję???". Student nie wiedział i oblał. Pod wieczór poszedł opijać smutki w barze i barman się go pyta czemu taki zdołowany siedzi. Na to student "jak jesteś taki mądry to powiedz mi czy krowie można przeprowadzić aborcję!" Na to barman: "No, to chłopie nieźle się wkopałeś"

Student weterynarii idzie na egzamin. Profesor zadaje pytania. Jako że studentowi idzie "tak sobie" prof. zadaje ostatnie pytanie: "czy krowie można przeprowadzić aborcję???". Student nie wiedział i oblał. Pod wieczór poszedł opijać smutki w barze i barman się go pyta czemu taki zdołowany siedzi. Na to student "jak jesteś taki mądry to powiedz mi czy krowie można przeprowadzić aborcję!" Na to barman: "No, to chłopie nieźle się wkopałeś"



Ten pierwszy dobry ale ten drugi już znam
Zgłoś