18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Romeo i Julia
N................y • 2020-07-30, 22:35


Na jednej gałęzi, cała wioska płacze ze wzruszenia
Zgłoś
Avatar
F................r 2020-07-30, 23:18 14
Problemy 3go świata - ojciec nie pozwala jej wyjść za niego, cała wioska przeciwko nim, wieszają się.
Polska - ojciec nie pozwala jej być z tym chłopakiem, wynajmuje sobie mieszkanie, idzie do pracy i robi co chce.

No kurwa powód do samobójstwa zajebisty.
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-07-31, 7:57 1
Coś pięknego. Aż mi się guma w majtach poluzowała ze wzruszenia.
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2020-07-31, 8:15
Znając Indie, to pewnie rodzeństwo i starzy nie pozwoli in na ślub. Albo po prostu woleli umrzeć niż smarować się krowim gownem
Zgłoś
Avatar
r061071 2020-07-31, 10:13
a Ty już podstawowke skonczyłeś? a jak ma 17lat co to mieszkanie wynajmuje i gdzie zarobi na wynajem w burdelu? a zapomiałem i studiować bedzie jeszcze pewnie a jeśli nie ogarniasz co to kasty w Indiach to ci powiem że cala rodzina scigałaby ją aż by jej nie zatukła

Forfiter napisał/a:

Problemy 3go świata - ojciec nie pozwala jej wyjść za niego, cała wioska przeciwko nim, wieszają się.
Polska - ojciec nie pozwala jej być z tym chłopakiem, wynajmuje sobie mieszkanie, idzie do pracy i robi co chce.
No kurwa powód do samobójstwa zajebisty.

Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2020-07-31, 10:59
Forfiter napisał/a:

Problemy 3go świata - ojciec nie pozwala jej wyjść za niego, cała wioska przeciwko nim, wieszają się.
Polska - ojciec nie pozwala jej być z tym chłopakiem, wynajmuje sobie mieszkanie, idzie do pracy i robi co chce.
No kurwa powód do samobójstwa zajebisty.



Zmień pracę weź kredyt kup mieszkanie.... nie wszędzie funkcjonują europejskie wartości -.-
Przecież kolonializm był be , więc wrócili do tradycji -.- ...
Zgłoś
Avatar
S................z 2020-07-31, 12:51 1
Stare to. Zdążyli już ze dwa razy jako chrabaszcze być rozdeptani i sie odrodzic w jaszczurki.
Zgłoś
Avatar
bercisko 2020-07-31, 13:06
Widać między zakochanymi taką nierozerwalną więź.
Zgłoś
Avatar
SuperHexagon 2020-07-31, 14:06
romantyczne w chuj
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2020-07-31, 14:06
r061071 napisał/a:

a Ty już podstawowke skonczyłeś? a jak ma 17lat co to mieszkanie wynajmuje i gdzie zarobi na wynajem w burdelu? a zapomiałem i studiować bedzie jeszcze pewnie a jeśli nie ogarniasz co to kasty w Indiach to ci powiem że cala rodzina scigałaby ją aż by jej nie zatukła



Interpunkcja! Do szkoły chodziłeś ?

Interpunkcja – graficzny odpowiednik intonacji, rytmu i tempa mowy, akcentu wyrazowego i zdaniowego. Stanowi ją zbiór znaków, inaczej zwanych znakami przestankowymi, uzupełniających zapis literowy tekstu oraz norm ich stosowania
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2020-07-31, 20:36
Ponoć dalej tam wiszą
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2020-08-01, 2:44 2
Płaczą jak w sztabie Czaskoskiego po wyborach
Zgłoś
Avatar
Ralf--pl 2020-08-04, 6:09
Myślałem że się dobrze bawią.
Zgłoś