18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Romski król.(cygan )
dziaraxx1 • 2014-03-19, 21:06
Romski król rozmawia z przyjacielem .
-słuchaj zamówiłem sobie niemiecka firme do wykończenia baraku wiesz marmurowy kibel , złote balustrady , kryształowe wykończenia , i jak to z niemcami cena jaka dogadana tak git termin git , ale jednak starego psa nowych sztuczek nie nauczysz , świnie do prysznica mi gaz podłączyły .
Zgłoś
Avatar
maniiiek 2014-03-20, 13:23 6
dziaraxx1 napisał/a:

to jest sadistic sadyzm to znęcanie się nad innymi wstawianie przecinków męczy psychikę innych czyli znęcam się nad takimi księżniczkami jak ty

Kolega chyba sadyzmu od prostactwa odróżnić nie potrafi. I szanuj polski język, bo ktoś ci kiedyś z mordy twój wyrwie i wsadzi ci w dupę.
Zgłoś
Avatar
H................g 2014-03-20, 13:26
Zawszony autorze tematu, jeśli masz w dupie polski język(Który swoja drogą jest piękny) to ja mam w dupie ciebie i nie dam ci piwa
Zgłoś
Avatar
RapujacyToster 2014-03-20, 14:26 4
dziaraxx1 napisał/a:



To trza było zacytować dziadka pao niemyta nie szanuje innych to jest sadistic sadyzm to znęcanie się nad innymi wstawianie przecinków męczy psychikę innych czyli znęcam się nad takimi księżniczkami jak ty zmuszając je do wysiłku intelektualnego który sprawia że szare komórki giną milionami w nierównej walce.



Zgłoś
Avatar
dziaraxx1 2014-03-20, 18:39
Studenciki kolokwium było ciężkie .
Pisze jak pisze , a wnerwianie was nawet mnie bawi temat się rozwija prawidłowym tokiem tzn dywagacją na temat poprawności pisowni i języka polskiego nie wadzi wam baba z fiótem ale wadzą moje przecinki i spacje .
Cygan=rumun=śmierdzące nie chcące pracować ścierwo.
Takie jest moje zdanie .
Zgłoś
Avatar
XtravaganZa 2014-03-20, 19:36
dziaraxx1, milcz pawiania skarpeto!
Zgłoś
Avatar
maniiiek 2014-03-20, 22:39
Cytat:

Takie jest moje zdanie .


Zdanie kogoś, kto nawet poprawnie zdania złożyć nie potrafi jest chuja warte. I to nie jest moje zdanie a fakt niezaprzeczalny. Wręcz dogmat. Z resztą widać, żeś debil skoro dla ciebie Rumun i Rom to jedno i to samo bo brzmi podobnie.
Zgłoś
Avatar
Heniut86 2014-03-20, 22:54
"Stawiał spację przed przecinkiem, bo był małym skurwysynkiem."
Zgłoś