18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
Romski król.(cygan )
dziaraxx1 • 2014-03-19, 21:06
Romski król rozmawia z przyjacielem .
-słuchaj zamówiłem sobie niemiecka firme do wykończenia baraku wiesz marmurowy kibel , złote balustrady , kryształowe wykończenia , i jak to z niemcami cena jaka dogadana tak git termin git , ale jednak starego psa nowych sztuczek nie nauczysz , świnie do prysznica mi gaz podłączyły .
Zgłoś
Avatar
mYOUsick 2014-03-19, 21:22 64
Przestań , stawiać , spację , przed , znakami , interpunkcyjnymi .
Zgłoś
Avatar
dziaraxx1 2014-03-19, 21:38 7
mYOUsick napisał/a:

Przestań , stawiać , spację , przed , znakami , interpunkcyjnymi .



Mam , to , w , dupie .
Zgłoś
Avatar
sypiam_w_metrze 2014-03-19, 21:58
So close, prawie się udało :/ Byłoby trochę brudu mniej na świecie
Zgłoś
Avatar
matti1987 2014-03-19, 22:12
Ciekawe czy wcześniej kazał się wykąpać swoim dzieciakom i żonie..
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-03-19, 22:14 3
@UP
Wykąpać? Cygan?
Zgłoś
Avatar
R................L 2014-03-19, 22:31 1
dziaraxx1 napisał/a:

marmurowy kibel.

chyba bedzie w nim zupe gotować bo cyganie srać to na chodnik chodzą
Zgłoś
Avatar
wojniz2 2014-03-19, 22:32 13
@dziaraxx1, to wyp* analfabeto jeden nie szanujący innych użytkowników, na dodatek wrzucający kawały które mój dziadekk za okupacji słyszał. Idź pan w chuj.
Zgłoś
Avatar
eRsko87 2014-03-19, 23:48
fake jak chuj,szanujący cygan się nie myje
Zgłoś
Avatar
dziaraxx1 2014-03-20, 6:31 4
wojniz2 napisał/a:

@dziaraxx1, to wyp* analfabeto jeden nie szanujący innych użytkowników, na dodatek wrzucający kawały które mój dziadekk za okupacji słyszał. Idź pan w chuj.



To trza było zacytować dziadka pao niemyta nie szanuje innych to jest sadistic sadyzm to znęcanie się nad innymi wstawianie przecinków męczy psychikę innych czyli znęcam się nad takimi księżniczkami jak ty zmuszając je do wysiłku intelektualnego który sprawia że szare komórki giną milionami w nierównej walce.
Zgłoś
Avatar
OjciecTadeusz 2014-03-20, 9:54 2
Skąd u cygana prysznic?
Zgłoś
Avatar
Xardas132 2014-03-20, 11:59
Ile razy można tłumaczyć, że Rom to nie cygan... Vlad "Dracula" powinien cię za to wsadzić dupą na pal. I to specjalnie tępy, tak jak ty.
Cyganie to lud wędrowny z okolic Indii, a Romowie to mieszkańcy Rumunii.
Z resztą niedawno na sadisticu był obrazek tłumaczący to zjawisko to było coś w stylu cyganie vs Rumuni, ale widzę, że nie wbiło się to do tych tępych bani...
Zgłoś
Avatar
eligurf 2014-03-20, 12:40
Zdając sobie sprawę z definicyjnego rozróżniania Romów, Rumunów i Cyganów należy pamiętać, że istnieją również homonimy. W związku z powyższym mogę sobie (i inni też) na Cyganów mówić Rumuni i odwrotnie, gdyż ten niewątpliwy błąd w tej chwili zważywszy na pospolitość staje się normą (co jest normalnym zjawiskiem językowym).

Jeśli chodzi o błędy językowe to zdarzają się gorsze, jakby choć kretyni piszący spację przed znakami interpunkcyjnymi. Warto by stosować punkt 4.5. regulaminu i takie gnioty jako obrażające, jak to mawiał Pan Prezydęt, inteligencję forumowiczów usuwać.

Wracając do Cyganów-Rumunów, to w moim odczuciu Cyganie to element z dawna osiadły, Rumuni to element napływowy po 1989 roku. Podejrzewam, że różnych regionach Polski różne są podejścia do tematu.
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2014-03-20, 13:11
Pałac Cygański z Wrocławia - autentyk



mają rozmach...
Zgłoś
Avatar
XtravaganZa 2014-03-20, 13:12 6
Xardas132 napisał/a:

a Romowie to mieszkańcy Rumunii.
Z resztą niedawno na sadisticu był obrazek tłumaczący to zjawisko to było coś w stylu cyganie vs Rumuni, ale widzę, że nie wbiło się to do tych tępych bani...



Przeczytaj więc jeszcze raz. Rumun, to Rumun z Rumunii. Rom, to "poprawnie politycznie" określenie cygana, tak jak człowiek podróży czy inne głupoty.

cygan 1. społ. Cygan, przedstawiciel koczowniczej grupy etnicznej, która przywędrowała z Indii m.in. do Europy na pocz. XI w. n.e. (obecnie najwięcej C. zamieszkuje w Rumunii) i do dziś zachowuje swoją odrębność kulturową, język i charakterystyczny wygląd (ciemna skóra, czarne włosy i oczy) zajmując się przede wszystkim wróżbiarstwem, oszustwem, pasożytnictwem, kradzieżą, porywaniem, włamywaniem, żarciem gruzu, niemyciu się, muzykanctwem; Rom.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie