18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Rosija i jej aktywiści
mnowak790 • 2020-05-29, 14:18
Rosyjski młodzieniec jadąc swoją ładą wraz ze swoją rudą dziewuszką postanowił nie zważać na aktywistów którzy blokują chodnik którym akurat jechał i przewoził ich na swojej masce. Potem podczas próby ucieczki uszkadza swoją ladę i rozbija szybkę w iPhonie.

Cz.1


Cz.2


Aż miło popatrzyć
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-05-29, 23:54
Ścina w chuj, nie wiem ile waży to wideo..
Zgłoś
Avatar
adamov 2020-05-30, 6:08 1
zastanawiam się jak bardzo trzeba nić nie mieć do roboty w życiu żeby takie gówno kręcić i się na auta rzucać. Ktoś powinien podjechać Land Cruiserem jeszcze z przodu z dodatkowym orurowaniem co by się dobrze odbijali i przejechać tych kretynów. Kręcą gównoburze, stoją pod jebaną stacją benzynową na wjeździe i pajacują. Jedynymi osobami stojącymi na tym jebanym chodniku są oni. No i się zagotowałem
Zgłoś
Avatar
Mr.Benny 2020-05-30, 6:50 1
Ten filmik jest w sieci od 300 lat. Czyżby internet dotarł już na podlasie?
Zgłoś
Avatar
pannacotta 2020-05-30, 8:50
Nie przeszkadza im łamanie praw człowieka, nie przeszkadza im putin, który robi co chce,nie przeszkadza im bieda ale przeszkadza im jak ktoś parkuje na chodniku i walczą ze zwykłymi obywatelami. Zwykle cipy szukające atencji. Do pieca z nimi .
Szybka odpowiedź
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-05-30, 12:51
pannacotta napisał/a:

Nie przeszkadza im łamanie praw człowieka, nie przeszkadza im putin, który robi co chce,nie przeszkadza im bieda



A u nas jest inaczej? Tylko nazwisko Putin zmień na karalucha z Nowogrodzkiej
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2020-05-30, 21:13
adamov napisał/a:

zastanawiam się jak bardzo trzeba nić nie mieć do roboty w życiu żeby takie gówno kręcić i się na auta rzucać. Ktoś powinien podjechać Land Cruiserem jeszcze z przodu z dodatkowym orurowaniem co by się dobrze odbijali i przejechać tych kretynów. Kręcą gównoburze, stoją pod jebaną stacją benzynową na wjeździe i pajacują. Jedynymi osobami stojącymi na tym jebanym chodniku są oni. No i się zagotowałem



A nie zastanawiasz się jakim trzeba być debilem, żeby po chodniku samochodem jeździć?!?
Zgłoś