18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Muzz 2014-01-06, 18:51 62
Eurabian gayislamist - normalnie jak jakaś podklasa czarodzieja z RPGów
Zgłoś
Avatar
clean_east_wood 2014-01-06, 20:29 4
Jakie to piękne . Zamiast słownych argumentów po prostu dać w mordę Do tego sprawiedliwe
Zgłoś
Avatar
mourinho90 2014-01-06, 20:29
i ten widok kiedy wchodzisz na sadistica i od razu pojawia ci sie taka dupeczka.
Zgłoś
Avatar
N................s 2014-01-06, 20:30 1
"rosja <3" nie wiem co gorsze na sadolu. wielcy polacy co kochaja hitlera.. czy ci co wielba rosje?
Zgłoś
Avatar
issenpl 2014-01-06, 20:33
fejk! Ruski nie jest łysy i nie ma 3 pasków w porywach do 5.
Zgłoś
Avatar
b1z 2014-01-06, 20:46 7
@mourinho90
nie wiem stary pod co walisz, ale współczuje drąga na widok eurabian gayislamisty
Zgłoś
Avatar
wormarder 2014-01-06, 21:41
@mourinho90

w gorszym temacie nie mogłeś tego napisać, ja rozumiem że temat wyżej były te dupeczki i cie zahipnotyzowały ale bez przesady
Zgłoś
Avatar
PogromcaDziewic 2014-01-06, 21:44 1
Nexures napisał/a:

"rosja <3" nie wiem co gorsze na sadolu. wielcy polacy co kochaja hitlera.. czy ci co wielba rosje?



Równie dobrze mogę napisać "Chorwacja <3". Dla Ciebie fascynacja słowiańską(naszą) kulturą jest wielbieniem Rosji? Z resztą tytuł jest raczej o tym, że Rusin nie da sobie napluć w twarz od półmózga i potrafi coś z tym zrobić. Swoją drogą niektórym w Rosji bliżej do zwierząt pod tym względem
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-01-06, 23:27 2
A ja uwielbiam Rosję i na pewno kiedyś wyrobię sobie paszport Rosyjski. Nie postrzegam Rosji jako komunistów, ale jako symbol potęgi Słowian - Rosja to w większości Słowianie i trzęsą całym światem, a na dodatek pielęgnują religię prawosławną i kulturę słowiańską, a nie jak większość idiotów, która idzie za chujowymi wzorcami made in USA.

Dzięki Federacji Rosyjskiej mogę z dumą powiedzieć "jestem Słowianinem" i wiem, że takie pizdy hiszpańskie czy inne cioty z jakichś włoch nie mają do nas startu.

Chwała Słowiańskim narodom! Jebać wszystkich (oprócz Australii i Nowej Zelandii bo oni są spoko)
Zgłoś
Avatar
satan696 2014-01-06, 23:36
Na dodatek warto dorzucić że hymn Jugosławii i Słowian jest wzorowany(muzyka) na naszym Hymnie.

@Nexures jak się coś nie podoba to może wyemigruj do USA jak to zrobili już pewni europejczycy ?
Zgłoś
Avatar
b................h 2014-01-07, 0:02
"go to hui" haha
Zgłoś
Avatar
N................s 2014-01-07, 0:07
satan696 napisał/a:

Na dodatek warto dorzucić że hymn Jugosławii i Słowian jest wzorowany(muzyka) na naszym Hymnie.

@Nexures jak się coś nie podoba to może wyemigruj do USA jak to zrobili już pewni europejczycy ?



chyba cie popierdolilo. kto ci kurwa emigruje do usa? bawia mnie tacy ludzie. "jak ci sie cos nie podoba to spierdalaj/emigruj itp itd" jebac ruskich

PogromcaDziewic napisał/a:



Równie dobrze mogę napisać "Chorwacja <3". Dla Ciebie fascynacja słowiańską(naszą) kulturą jest wielbieniem Rosji? Z resztą tytuł jest raczej o tym, że Rusin nie da sobie napluć w twarz od półmózga i potrafi coś z tym zrobić. Swoją drogą niektórym w Rosji bliżej do zwierząt pod tym względem



dobra to ci dam racje -.- rusek gorzej od polaka - w sensie jeszcze wiekszy rasista/homofob itp. oni multi-kulti to 30m drągiem by nie dotkneli
mi nie chodzi o kultura slowianska. poprostu nie wiem czemu ale ostatnio na sadolu w chuj pojawilo sie nie wiem.. gimbusow? i non stop co chwile wielbia hitlera itp itd. to samo z rosja, jak podczas wojny ruscy byli 'zajebisci'. kurwica mnie bierze jak ktos tak pierdoli
Zgłoś
Avatar
PogromcaDziewic 2014-01-07, 0:35
DUST DEVIL napisał/a:

A ja uwielbiam Rosję i na pewno kiedyś wyrobię sobie paszport Rosyjski. Nie postrzegam Rosji jako komunistów, ale jako symbol potęgi Słowian - Rosja to w większości Słowianie i trzęsą całym światem, a na dodatek pielęgnują religię prawosławną i kulturę słowiańską, a nie jak większość idiotów, która idzie za chujowymi wzorcami made in USA.

Dzięki Federacji Rosyjskiej mogę z dumą powiedzieć "jestem Słowianinem" i wiem, że takie pizdy hiszpańskie czy inne cioty z jakichś włoch nie mają do nas startu.

Chwała Słowiańskim narodom! Jebać wszystkich (oprócz Australii i Nowej Zelandii bo oni są spoko)



Za to masz krate piwa

Cytat:

dobra to ci dam racje -.- rusek gorzej od polaka - w sensie jeszcze wiekszy rasista/homofob itp. oni multi-kulti to 30m drągiem by nie dotkneli
mi nie chodzi o kultura slowianska. poprostu nie wiem czemu ale ostatnio na sadolu w chuj pojawilo sie nie wiem.. gimbusow? i non stop co chwile wielbia hitlera itp itd. to samo z rosja, jak podczas wojny ruscy byli 'zajebisci'. kurwica mnie bierze jak ktos tak pierdoli



Bo gimbusy nie znają historii, co jest skutkiem całkowicie zjeb*nej podstawy programowej.Można dorzucić wpływ zachodu oraz propagande i promowanie debilizmu. Oczywiśćie to baaardzo korzystne dla dzisiejszych elit.. BO to przypał znać polskość. A potem gimbusy pier*olą głupoty, że" Rosjanie wyzwolili Polske!"
Zgłoś
Avatar
drive47 2014-01-07, 5:44
Jak jak lubie Pana Putina. :0
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie