18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
Ronoaro 2022-05-23, 14:58
W ruskim raju- bez zmian.
Zgłoś
Avatar
Laqss6 2022-05-23, 17:01
W nagrodę Iwan wyjedzie na front
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2022-05-23, 18:36
To musiał być wojskowy... to na pewno był wojskowy na zlecenie Putina. Te same metody jak w operacji specjalnej.
Zgłoś
Avatar
parapsychol 2022-05-23, 18:38
tak bywa jak sie zapomni kluczy do domu
Zgłoś
Avatar
Sigonek 2022-05-23, 21:22 6
radek225 napisał/a:

Za jaką szybą znajduje się ta kamera!? :O Ale faktycznie kacapy pieknie tam mają. U nas tak Polska wyglądała na początku lat '90, tam dalej komuna pełną gębą.



A gdzie bez żadnego wyroku ani nakazu wrzucano ludzi do aresztu domowego ? Gdzie naruszali podstawowe wolności bez żadnych konsekwencji ? Gdzie łamano, prawo i konstytucję narzucając nielegalne ograniczenia? Gdzie prano berety puste od rana do wieczora ?
Sporo w życiu podróżowałem i jakoś na lotniskach świata widziałem znacznie więcej Rosjan niż Polaków. Są tacy biedni, że masowo wypoczywają w miejscach uznawanych u nas za luksusowe. W latach 90' przyjeżdżali na polskie rynki i zostawiali pieniądze, których nigdy nie zobaczysz na oczy, dorabiając małe polskie firmy na Stadionie, Tuszynie, Głuchowie itd. Patrzysz na państwo przez pryzmat marginesu, to może zobacz polskie blokowiska, rudery, albo z drugiej strony - gównosplendor kredytowy i życie ponad stan, które kończy się na naszych oczach. Polska powinna mieć POPRAWNE stosunki z Rosją, jak Chiny z Japonią i patrzyć na SWOJE interesy, a nie na interesy USA. Jesteśmy kundlem zachodu do obszczekiwania Kremla, a jak przychodzi co do czego, to Niemcy robią sobie biznesy w najlepsze z Ruskimi, a na nas spadają najgorsze sankcje. Nie bez powodu ten kraj znikał 4 razy z mapy Europy...
Zgłoś
Avatar
ZagrzybialySandal 2022-05-24, 10:07 1
Sigonek napisał/a:

A gdzie bez żadnego wyroku ani nakazu wrzucano ludzi do aresztu domowego ? Gdzie naruszali podstawowe wolności bez żadnych konsekwencji ? Gdzie łamano, prawo i konstytucję narzucając nielegalne ograniczenia? Gdzie prano berety puste od rana do wieczora ?
Sporo w życiu podróżowałem i jakoś na lotniskach świata widziałem znacznie więcej Rosjan niż Polaków. Są tacy biedni, że masowo wypoczywają w miejscach uznawanych u nas za luksusowe. W latach 90' przyjeżdżali na polskie rynki i zostawiali pieniądze, których nigdy nie zobaczysz na oczy, dorabiając małe polskie firmy na Stadionie, Tuszynie, Głuchowie itd. Patrzysz na państwo przez pryzmat marginesu, to może zobacz polskie blokowiska, rudery, albo z drugiej strony - gównosplendor kredytowy i życie ponad stan, które kończy się na naszych oczach. Polska powinna mieć POPRAWNE stosunki z Rosją, jak Chiny z Japonią i patrzyć na SWOJE interesy, a nie na interesy USA. Jesteśmy kundlem zachodu do obszczekiwania Kremla, a jak przychodzi co do czego, to Niemcy robią sobie biznesy w najlepsze z Ruskimi, a na nas spadają najgorsze sankcje. Nie bez powodu ten kraj znikał 4 razy z mapy Europy...



krata piwa dla ciebie, ewentualnie łychy- jeśli wolisz!
Zgłoś
Avatar
rara 2022-05-24, 12:57
radek225 napisał/a:

Za jaką szybą znajduje się ta kamera!? :O Ale faktycznie kacapy pieknie tam mają. U nas tak Polska wyglądała na początku lat '90, tam dalej komuna pełną gębą.


Tylko więcej ,,zalegalizowanych'' aut zajumanych z zachodu
Zgłoś
Avatar
blokershk 2022-05-24, 20:46
i my takie coś wpuszczamy do polski tfu
Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2022-05-24, 23:19
blokershk napisał/a:

i my takie coś wpuszczamy do polski tfu



Takie coś siedzi tam na bloku jak u nas element w bramie. To nigdzie nie pojedzie bo żeby pojechać trzeba ruszyć dupe a ten ruszy tylko pizde po albo co najwyżej joł
Zgłoś
Avatar
Metallica00 2022-05-26, 22:56
Sigonek napisał/a:

A gdzie bez żadnego wyroku ani nakazu wrzucano ludzi do aresztu domowego ? Gdzie naruszali podstawowe wolności bez żadnych konsekwencji ? Gdzie łamano, prawo i konstytucję narzucając nielegalne ograniczenia? Gdzie prano berety puste od rana do wieczora ?
Sporo w życiu podróżowałem i jakoś na lotniskach świata widziałem znacznie więcej Rosjan niż Polaków. Są tacy biedni, że masowo wypoczywają w miejscach uznawanych u nas za luksusowe. W latach 90' przyjeżdżali na polskie rynki i zostawiali pieniądze, których nigdy nie zobaczysz na oczy, dorabiając małe polskie firmy na Stadionie, Tuszynie, Głuchowie itd. Patrzysz na państwo przez pryzmat marginesu, to może zobacz polskie blokowiska, rudery, albo z drugiej strony - gównosplendor kredytowy i życie ponad stan, które kończy się na naszych oczach. Polska powinna mieć POPRAWNE stosunki z Rosją, jak Chiny z Japonią i patrzyć na SWOJE interesy, a nie na interesy USA. Jesteśmy kundlem zachodu do obszczekiwania Kremla, a jak przychodzi co do czego, to Niemcy robią sobie biznesy w najlepsze z Ruskimi, a na nas spadają najgorsze sankcje. Nie bez powodu ten kraj znikał 4 razy z mapy Europy...



Co za pierdolenie. Ile razy mówiło się, żeby Polska pierwsza nie wchodziła do wojna tylko toczyła ją na obcym terenie. To dzieje się właśnie teraz! Właśnie teraz Ukraina prowadzi wojnę z Rosją, czyli naszym wrogiem, który chce, abyśmy wyszli z NATO i zostali państwem neutralnym, które łatwiej będzie można uzależnić od siebie. Właśnie teraz ukraińscy żołnierze przelewają krew za Polskę i inne kraje byłego bloku wschodniego. Kto tego nie rozumie, jest jebanym debilem. Idź wyliż rowa ruskim kundlom, mordercom i złodziejom.
Zgłoś
Avatar
pipi71 2022-05-27, 13:46
aż się boję . nigdy nie wtrącam swoich 5gr w kłótliwe debaty o pietruszkę, każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów, więc nie obrażajmy się nawzajem. to jest sadistic ! ma być wesoło z podkręconym czarnym humorkiem. moim skromnym zdaniem sigonek ma rację. no cóż 1 raz mnie sprowokowało po tylu latach, żeby nie trzymać się tematu śmiesznego filmiku. i tak powiem...
Zgłoś