18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Rosjanie przejmują Krym
S.W.A.T • 2014-02-28, 23:26
Jak w temacie, nie ma co się rozwodzić. Putin bierze co jego i się nie pierdoli. Tu link, a niżej filmiki prosto z Krymu.

wmeritum.pl/kryzys-krymski-zywo/
EDIT: Póki nie wyszło z poczekalni, dorzucam link jeszcze jeden:
telewizjarepublika.pl/lotnisko-w-symferopolu-zostalo-opanowane-przez-u...



Szykuje się pierwszy, duży konflikt w Europie za naszego życia.
Zgłoś
Avatar
B................o 2014-02-28, 23:32
Krymczanie mają to w większości w dupie czy są tam wojska czy ich nie ma, bo w lwiej części to Rosjanie. Putin ostrzy kutasa na zachód tylko po to aby pokazać swoją siłę. Nic z tego nie będzie.
Zgłoś
Avatar
Moodyxcore 2014-02-28, 23:35
Ruskie w tańcu się nie pierdolą ;D
Są i będą potęgą
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2014-02-28, 23:42
Cytat:

Szykuje się pierwszy, duży konflikt w Europie za naszego życia.


Jeżeli przez "duży konflikt" masz na myśli interwencję zbrojną i armię przeciwko armii, to to jest raczej w tych warunkach niemożliwe. Przecież tam nikt tego Krymu, ani wschodniej Ukrainy nie będzie bronił. Poza tym Putinowi zależy raczej na tym żeby Ukraina sama się podzieliła.
A tak w ogóle, jeżeli masz 22 lata to przez pierwsze 3 lata twojego życia toczył się w Europie konflikt, w którym zginęło 100 tys. ludzi i Ukraina raczej tego nie przebije.
Zgłoś
Avatar
S.W.A.T 2014-02-28, 23:52
@Ptoon

Wiesz, nie za dobrze pamiętam co się działo na Bałkanach. Pewnie dlatego że miałem 3 lata, ale fakt, był duży konflikt. Źle się wyraziłem, powinienem napisać "pierwszy duży konflikt który zapamiętam".
Co do Ukrainy - tak, nikt jej bronić nie będzie bo to pro-rosyjska część Ukrainy, ale jakby nie było to naród i tam też są wojska Ukraińskie. Jakie siły - nie wiem, ale z pewnością jakieś są. Z pewnością jeśli coś się z tego rozwinie i do wojny dojdzie, trupy będą.
Zgłoś
Avatar
Wolfi 2014-02-28, 23:57
niech pro-rosjanie spierdalają do rosji a Ukraina niech będzie Ukrainą
Zgłoś