18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:40
🔥 Hindus w koszuli... - teraz popularne
Avatar
luki24 2009-04-04, 18:33
no u ruskich to nie ma co zaczynać bo wpierdol to masz od razu ewentualnie mogą łeb Ci odpierdolić z shotguna

______________

jebać, karać, nie wyróżniać
Zgłoś
Avatar
w300i 2009-04-04, 18:36
wg. ciebie nie ma to racji ? państwo policyjne - państwo bezpieczne
Zgłoś
Avatar
luki24 2009-04-04, 18:44
ja nie mówię że to źle, dobrze że tak traktują przestępców bo to wpływa właśnie na poziom bezpieczeństwa... ale wiesz każdy ma 'coś za uszami' i nie chciałbym żeby mnie tak ktoś potraktował za rzucenie niedopałka na chodnik... kumasz? a droga sprawa to czasami zachodzą pomyłki: będziesz szedł z laską po parku a tu jeb Cię na glebę a nie jesteś niczemu winny... Czy to ma rację bytu?

______________

jebać, karać, nie wyróżniać
Zgłoś
Avatar
Centurion 2009-04-04, 18:47 2
w300i napisał/a:

państwo policyjne - państwo bezpieczne



to zalezy od tego kto ustala to co jest bezpieczne a co nie

dla niektorych to ze ludzie korzystaja z internetu jest niebezpieczne, nie sadze zebys chcial mieszkac w takim kraju

______________

Regulamin serwisu Sadistic.pl: sadistic.pl/regulamin.htm
Zgłoś
Avatar
w300i 2009-04-04, 18:55
luki24 napisał/a:

a droga sprawa to czasami zachodzą pomyłki: będziesz szedł z laską po parku a tu jeb Cię na glebę a nie jesteś niczemu winny... Czy to ma rację bytu?



tak czy tak wszędzie tak jest ;p z tym że tak jak napisałeś w Polsce jest tylko "jeb" w Rosji zapewne ostrzegawczy strzał w tył głowy a później na glebę

Centurion napisał/a:

to zalezy od tego kto ustala to co jest bezpieczne a co nie



no to jest raczej proste i oczywiste ;p
Centurion napisał/a:

nie sadze zebys chcial mieszkac w takim kraju

znalazł bym sobie inne zajęcie
Zgłoś
Avatar
luki24 2009-04-04, 18:58
w300i, lol gościu ile ty masz lat??

______________

jebać, karać, nie wyróżniać
Zgłoś
Avatar
w300i 2009-04-04, 18:59
12
Zgłoś
Avatar
luki24 2009-04-04, 19:01
ręce mi opadły

______________

jebać, karać, nie wyróżniać
Zgłoś
Avatar
paku90 2009-04-04, 20:45 1
w Polsce widziałem to samo na własne oczy jak wracałem z meczu... wracaliśmy podstawionym pod stadion autobusem, jakieś młotki na końcu "wyciągnęli" pod czas jazdy tylnią szybę i rzucili ją gdzieś na chodnik, jakaś babka dostała odłamkami szkła, a że to był podstawiony autobus to dla NASZEGO bezpieczeństwa jechały za nami radiowozy, żebyśmy gdzieś po drodze w Łodzi nie obskoczyli wpierdol, wyżej wspomnieni policjanci kazali zatrzymać autobus wzieli kilku gostków z autobusu co byli akurat pod ręką, rzucili na ziemie i przyłożyli lufy do łba dokładnie tak jak na powyższym zdjęciu... mnie akurat tylko spisali, ale do domu wracałem już zwykłym MPK
Zgłoś
Avatar
.................. 2009-09-25, 12:05 5
W Rosji potrafią szybko i efektywnie uspokoić tłum.

Zgłoś
Avatar
harakiri01 2010-09-15, 9:14 1
Ten na zdjeciu to Putin
Zgłoś