18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
Prozac 2011-03-28, 13:47 1
moze dla zyda jezusa to bym tego nie polecal ale dla zdrowia czemu nie!? zdrowsze te dzieci w doroslym zyciu beda bo to wmacnia organizm a teraz takie pokolenie rosnie ze lekki przeciag i choruja! zalosne!!!
Zgłoś
Avatar
raquid 2011-03-28, 13:59
Tak rozwijają ten swój osławiony stan umysłu.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2011-03-28, 15:38 5
potem bachorowi dadzą szklankę wódki na rozgrzanie
Zgłoś
Avatar
Set 2011-03-28, 20:04 1
rozumie murzynów ale białe dziecko

"Rosja to nie kraj to stan umysłu"
Zgłoś
Avatar
szpiqlec 2011-03-29, 16:46 1
Set napisał/a:

rozumie murzynów ale białe dziecko

"Rosja to nie kraj to stan umysłu"



Wiedziałem, że ktoś zaraz to jebnie. I jeden tekst i drugi. Nie da się już wymyślić czegoś nowego?
Zgłoś
Avatar
androgenius 2011-03-29, 16:48
te prozac,biorąc pod uwagę twój farmakologiczny nick powiem ci,że dzieciaki teraz częściej chorują ponieważ w wieku poniżej 2 lat są poddawane licznym szczepieniom. W okresie, w którym system immunologiczny jest jeszcze w fazie rozwojowej i nie osiągnął jeszcze swojego apogeum jest bombardowany nienaturalną ilością wirusów (szczepienie to nic innego jak zdalne zainfekowanie organizmu) co powoduje jego dożywotnią destabilizację. Dzieci często szczepione w tak młodym wieku nigdy nie będą tak zdrowe jak np. nasze pokolenie,które nie było tak inwazyjnie szczepione na wszystkie odmiany gówna danej strefy klimatycznej. Proste jak drut. A kacapy z filmiku są zwyczajnie pojebani.
Zgłoś
Avatar
tadekmce 2011-03-29, 17:22
Po pierwsze to nie Rosja, tylko Estonia- miasteczko Mustvee. Też tam byłem i faktem jest, że prawosławni biorą kąpiel w tej wodzie bez względu na wiek, płeć i porę roku. I co, łyso wam z tą "Rosją jako stan umysłu"? Żenujące.
Zgłoś
Avatar
oksi89 2011-03-29, 17:24
po prostu hartują dzieciaki.
Zgłoś
Avatar
123 2011-03-29, 17:40 1
Czują to w REGENERACJI i w ogóle całe Twardziejsze są >:
Zgłoś
Avatar
Prozac 2011-03-29, 18:22
te androgenius dzieki za wyklad!!! szczepienia obowiazkowe nie zmienily sie!!! po czesci mowisz prawde ale bardziej to chodzi o tryb zycia i brak ruchu sprawia ze organizm jest slaby!!! dieta i brak ruchu a zapewniam cie ze dodatkowe szczepionki poza tymi ktore ty i ja przyjelismy stosuje maximum 15%! teraz ludzie zadko kiedy szczepia obowiazkowe chetnie dzieciakom robia! wiem bo pracowalem w branzy!!!!
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2011-03-29, 19:26
Jeśli myślicie, że parę chlupnięć wzmocni organizm do gratuluje pomyślunku Aby były tego jakieś efekty to raz musiał by tam troszkę popływać, dwa musiało być to codzienną rutyną. Hehe Ruskie bawią się w Spartan.
Zgłoś
Avatar
Zombi 2011-03-29, 19:32
A potem się dziwicie czemu w Rosji są pojeba** ludzie
Zgłoś
Avatar
kalo_gero 2011-03-29, 22:18
niech się kurwa cieszy, że "na pamiątkę" nie przybili go do krzyża
Zgłoś
Avatar
Ruszka 2011-03-29, 22:58
@prozac

Za mało przecinków, nie przekonałeś mnie...
Zgłoś