18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12


5:35 "Niektórzy byli niezadowoleni z małej ilości jajek, zgniłych pomidorów, świec dymnych i innego rodzaju „broni”. Jednak w pewnym momencie kilka opakowań jajek poleciało w stronę uczestników marszu."

10:05 "Nie wszystkim uczestnikom marszu udało odjechać autobusem. Tych właśnie zaczęli wyłapywać przeciwnicy marszu i bezlitośnie bić. W ruch szły ręce, nogi, a nawet bicze. Gdyby nie policja, dla czwórki młodych ludzi marsz mógł się zakończyć tragicznie."

11:47 "Ostatnią akcją na filmie jest zatrzymanie jednego z przeciwników marszu. Tłum skandował „Jeden za wszystkich i wszyscy za jednego” i spróbował odbić „swego”, co im się udało. Jednemu z policjantów prysnęli gazem pieprzowym w twarz. Po odbiciu „swego”, ci sami, którzy prysnęli gazem, obmyli twarz policjanta wodą. Powszechnie wiadomo, że nie należy przemywać miejsc porażonych gazem pieprzowym wodą, gdyż woda tylko powiększa obszar porażenia. Czy była to niewiedza, czy też czyn przemyślany? Chyba się nie dowiemy."

Zapożyczone z wolnemedia.net
Zgłoś
Avatar
Gorgor 2013-07-05, 20:26
Co jest takiego fajnego w biciu pedałów i lesb? Jeszcze atakowanie lesb mogę zrozumieć bo mogą być agresywne ale pedały?
Zgłoś
Avatar
MrYeni 2013-07-05, 20:37 20
ktoś chętny na polish version?
Zgłoś
Avatar
liana 2013-07-05, 20:38 39
Rosjanie wiedzą jak z tym zboczeństwem postępować.
Zgłoś
Avatar
CYPRIAN 2013-07-05, 20:44 50
Brawo zrobili porządek z tym kolorowym gównem ,
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2013-07-05, 20:48
Oddają im przysługę rzucając jajami bo widzą, że tym pedałom ich brak, a te pedały wraz się burzą.
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2013-07-05, 21:04
Nie wiem skąd info, że woda powiększa obszar porażenia... widziałem gdzies na filmikach, że podczas treningów z gazem pieprzowym ludzie, żeby ulżyło wkładali łeb do wiadra z wodą... może się mylę kto wie..
Edit:
Poszperałem w interencie i zwracam honor. Widocznie z czymś ta woda była na filmach.
Zgłoś
Avatar
chlop 2013-07-05, 21:38 2
Liana dokładnie tylko kurwa my musimy oglądać marsze tych kurew i zboczeńców jebanych i wmawiają nam że to dobre .
Zgłoś
Avatar
Kostek-Biernacki 2013-07-05, 23:12 13
Co by nie mówić o ruskich i o krzywdach jakie nam wyrządzili, to z pedalstwem się nie pierdolą a spedalony zachód może im skoczyć
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2013-07-05, 23:30
@Kupa_w_majtkach
Na gaz pieprzowy dobre jest mleko! Od razu przechodzi, uczucie takie, jak oparzone miejsce zimną wodą przemyć.
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2013-07-05, 23:30 2
@Gorgor
Mogli siedzieć w domu, nie świrować pawiana to by wpierdol nie dostali.
Zgłoś
Avatar
Taboretto 2013-07-05, 23:36
ale lincz xd
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2013-07-05, 23:44
sprawa wygląda tak : kilku wyjątkowo odważnych pedałów i innych kolorowych, banda reporterów i cała masa wkurwionych ruskich :p lubę to ;p
Zgłoś
Avatar
M.K. 2013-07-05, 23:46
Ale tą rudą z kamerą w czerwonej bluzeczce to bym nie pogardził. 11:06
Zgłoś
Avatar
Okash 2013-07-05, 23:51 3
Jak dla mnie to trochę idioci kontra super idioci...

Wojenka niczym walki kibiców.

Na chuj im te marsze i demonstracje? Wychodzi na to, że po to aby porobić bezsensowną zadymę...
Jedni drugich I TAK do niczego nie przekonają i nic nie wmówią sobie nawzajem. Głupota.
Powinno nie być tych parad i innych tego typu chorych pierdoł.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie