18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Przed pierwszym meczem euro2012 we Wrocławiu, przyjezdni kibice z Rosji, chodzili po wrocławskich ulicach z zakazanym w Polsce symbolem sierpa i młota na flagach.
12 czerwca natomiast, Ruscy przyjadą do Warszawy, aby zrobić tu sobie swój marsz i najprawdopodobniej podobnych symboli w Stolicy również nie zabraknie. Władze nie mają nic przeciwko temu...


Tymczasem polskie środowiska narodowe, planują przywitać "gości" w mniej tolerancyjny sposób.


Szykuje się ciekawy, pełen wrażeń dzień
Zgłoś
Avatar
owek 2012-06-09, 15:39
oskiboski napisał/a:

Punkt widzenia zależy tylko od punktu siedzenia - jakoś inne narody paradujące z flagami nie budzą takich skrajnych emocji tylko Rosjanie - narodowa zazdrość ?


Jesteś tak ograniczony czy tylko udajesz? To nie jest flaga Federacji Rosyjskiej.

A przez czerwona szmate cierpiały miliony Polaków.
Zgłoś
Avatar
Apollon 2012-06-09, 15:53
Pierdolnijcie się w te wasze tępe głowy, impreza o której mówi cały swiat!
A Polacy dzięki takim tępym cepom będą na całym świecie postrzegani jako pijana debilna hołota szukająca tylko pretekstu do zadymy, ale oczywiście tylko na swoim terenie, bo przewaga liczebna pomaga bydłu się bronić przed drapieżnikami.
Wiocha na maxa...
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-06-09, 16:02
Apollon napisał/a:

Pierdolnijcie się w te wasze tępe głowy, impreza o której mówi cały swiat!
A Polacy dzięki takim tępym cepom będą na całym świecie postrzegani jako pijana debilna hołota szukająca tylko pretekstu do zadymy, ale oczywiście tylko na swoim terenie, bo przewaga liczebna pomaga bydłu się bronić przed drapieżnikami.
Wiocha na maxa...



Pijana ? Kto kurwa będzie pijany w Warszawie we wtorek ? Na pewno nie ekipa zmobilizowana. Fakt, to impreza o której mówi cały świat. I cały świat będzie mówił o tym, że daliśmy sobą pomiatać przez komunistów.Ale tego to już nie widzisz ? Jakbyś nie wiedział to za granicą też sporo robią Polacy, tylko oczywiście ani nie zobaczysz tego w TV ani nie przeczytasz w gazecie.
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2012-06-09, 16:41
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
takija 2012-06-09, 16:44 3
Tak. komuniści faktycznie nami pomiatają!...ja pierdole... Co Ty kurwa pierdolisz?!

Wielka impreza, wiele narodów, wielki rozgłos...a garstka Polaków chce napierdalać rusków... Jebane bydło! Tak kurwa...ta garstka Polaków to jebane bydło!!! Euro ze względu sportowego to bedzie klapa (oby NIE!), ze względu finansowego to każdy wie jak bedzie... Skoro już i tak wszystko w dupie to bijmy wszystkich... Zajebiście.

Wstyd mi za to jebane bydło....
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-06-09, 17:02 3
Nie wiem jak was ale mnie dziwi inna sprawa...
Jak kurwa jakikolwiek Rosjanin może paradować z symbolem który kosztował życie nie tyle co miliony w innych narodach, bo to im naturalnie wisi, ale te sukinsyny w osobie Lenina i Stalina samym ich rodakom zafundowali rzezie, niszczenie dorobku kulturowego, wybijanie elit, niszczenie kościoła etc.
To są idioci, jak ci od koszulek Che, którzy nie mają pojęcia że symbol sierpa i młota to prócz idei gospodarczo-politycznej jest także idea mordowania tych którzy mają inne zdanie i chcą być wolni...
Werdykt:
Żaden racjonalny polak nie będzie miał nic przeciw brutalnym nauczeniu historii i stosunki polski do symboli ZSRR.
Zgłoś
Avatar
Liluh 2012-06-09, 17:17
Nie ma równych i równiejszych. A przynajmniej nie powinno być, ale sam sierp&młot nie jest zakazanym symbolem. Rzeczony art. 256 kk mówi o tym 'kto propaguje', czyli należałoby jeszcze udowodnić, że ten symbol jest pokazywany w celu agitacji - np. komunizm super, niech żyje. W momencie w którym osoba nosząca symbol powie - nie, mam to tutaj tylko po to żeby się wyśmiewać z totalitaryzmu - wtedy nie ma żadnego naruszenia prawa.

A propos. Ludzie w komentarzach na sadisticu to seryjnie łamią art. 257 kk
Zgłoś
Avatar
Apollon 2012-06-09, 18:25 1
Poziom człowieka i jego wiek jest widoczny gołym okiem w komentarzach...
Oczywiście najbardziej chlapią mordami "gówniarze" którzy nawet nie wyjdą na ulicę, bo srają pod siebie, ale najwięcej szczekają paszczami teksty w stylu "bij" "zabij" i inne debilizmy.
Drogie dzieci!
Pora wyłączyć komputerki i wziąć się za naukę, kurwa jego mać!!!!
Zgłoś
Avatar
Szaler 2012-06-09, 19:22
Za rozpierdol we wrocku powinni dostać taką lekcje, że kurwa odechciałoby się im zaczynania z polską!
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-06-09, 21:23
Mężczyzna napisał/a:

Mężczyzna pragnie wytknąć gimnazjaliście, że katolicy wymordowali miliony osób w ramach LARPu na spotkaniach fanklubu książki. Katolicy to najwięksi zbrodniarze.


Gościu? Kwasu się najadłeś? O czym ty mówisz?
Co mają katolicy do tego wszystkiego? Ani nic o zbrodniach kościoła ani o samym kościele rzymskokatolickim nie mówiłem... Katolicy Rosjan nie tłukli jakoś często i obficie, a Rosjanie Katolików u siebie tez nie tłukli bo ich tam prawie nie było...
A jeśli tekst o zniszczeniu przez Lenina i Stalina kościoła, prawosławnego oczywiście, w Rosji bierzesz że obronę obroną kościoła rzymskokatolickiego to współczuje znajomości historii Rosji...
Zgłoś
Avatar
evoola 2012-06-09, 21:24
@AmorPatriaeNostraLex
@dth

słuchajcie, macie rację. Nie miałam na myśli tego, że trzeba dawać sobie pluć w twarz itp. Chodzi mi tylko o to, że oni robią to celowo. W dupie mają to co komuniści z nami robili, mają jeden cel - wkurwić nas i sprowokować. Jak słyszę tylko "narodowcy ruszą do akcji" to od razu przed oczami mam obraz jednej wielkiej napierdalanki (co złe by nie było), ale w oczach świata znowu wyjdziemy na bezmózgich debili głoszących hasła "łajt pałer" a nie o taki wizerunek dbamy. Z resztą, od dłuższego czasu odnoszę wrażenie, że jak nie inni to my sami rozpierdolimy swój kraj w drobny mak...
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-06-09, 21:28
najnowsze wiadomosci:
wiadomosci.onet.pl/kraj/kibice-z-rosji-przejda-w-grupie-we-wtorek-na-n...

Kurwy nami rzadace daly dupy putinowi.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-06-09, 21:38
@evoola Szybciej nam zrobią z Polski ZSRE niż my sami zniszczymy ten kraj.
Zgłoś
Avatar
elane 2012-06-09, 21:45 1
Nie mój tekst, ale przeczytajcie i nie dajcie się sprowokować tej całej politycznej aferze, która nastąpi we wtorek.

Nie dajmy sobą manipulować, myślmy
ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bracia po szalu - nie dajcie się wkręcić!

Internet huczy od komentarzy po wczorajszym pobiciu stewardów przez ruskich kiboli. Internet, bo reżimowe media udają, że "nic się nie stało, Polacy nic się nie stało". Czytam różne nawoływania, żeby w Warszawie "dać odpór", "pokazać hołocie, gdzie jej miejsce" itp.

Otóż powiem krótko: nie dajcie się wkręcić! Olejcie to. Niech ruska swołocz szaleje, demoluje, napada - zobaczymy wtedy, co warta jest policja (ja nie mam złudzeń, wy pewnie też) i słodko-pierdzące "głuchanie" HGW i Donalda T. o przyjaźni i miłości polsko-rosyjskiej.

Bo gdy wyjdziemy na ulice, co zrobią psy? Będą ochraniać "legalny przemarsz", ergo pałować nas, aresztować nas i w ten sposób Platforma O. osiągnie swój cel - spacyfikuje POLSKICH KIBICÓW na długo. W różnych tefałenach i "gazietach" już mają gotowce o polskim nacjonalizmie, szowinizmie, kibolach i stadionowych bandytach.

Oni tylko czekają na to, abyśmy zaatakowali ruskich. Wtedy monitoring będzie działał, wszystkie reżimowe media będą dysponowały dziesiątkami nagrań dokumentujących to, jak polscy kibole psują "święto sportu", a bohaterska policja broni grzecznych kibiców z Rosji przed polskimi bandytami. BBC nakręci kolejny film, w którym jakaś nowa Leni Riefenstahl pokaże światu, jakim to okropnym krajem jesteśmy.

Nie. Niech nie mają tej frajdy. Niech staną przed wyborem - albo usiłować zamilczeć, albo jednak choć trochę pokazać gawiedzi, że to Ruscy są bydłem.

Zadyma i tak pewnie jakaś będzie, bo od czego Platforma O. ma służby? Przebiorą jakichś współczesnych zomowców za kibiców, znajdą trochę mętów i policyjnych kapusiów, którzy za flaszkę i przymknięcie oka na ich "działalność" odegrają swoją rolę. Media i tak będą rwać pejsy z żalu, że "pewne elementy zakłóciły" ale waaadza nie osiągnie jednego - nie spacyfikuje naszego środowiska, nie wyłapie, nie wsadzi do pierdla, nie uzupełni swoich list proskrypcyjnych.

I to powinno być priorytetem. Nie jakieś tam EURO, na które kupić bilet było trudniej, niż zabukować lot promem kosmicznym. Dla nas, Polaków, nie dla Rusków, Czechów, czy Angoli. Nie są priorytetem jakieś tam igrzyska mafii UEFA i jej polskiej rodziny o nazwie PZPN. Co oni nas obchodzą? Co nas obchodzi klubowy zespół PZPN, bo z pewnością nie jest to reprezentacja Polski?

My mamy swoje kluby, swoje barwy i być może kiedyś będziemy mieli Prawdziwą drużynę narodową A nie prywatną drużynę Cappo di tutti capi PZPNu G.Latoza którym kryminał płacze. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- [edit] UWAGA! Apel do wszystkich, którzy mieszkają lub będą w okolicy ruskiego marszu! Filmujcie wszystko, róbcie zdjęcia! Komórą, kamerą, co kto tam ma i może zdobyć. Taka dokumentacja sie przyda...
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-06-10, 0:24
@Mężczyzna
Pierdolisz, że głowa boli. Szlak krwi kurwa. Jestem ateistą ale już ochujeć idzie o tych pierdyliardach zabitych przez KK. Jak się siłować na argumenty to chociaż czymś je poprzyj a nie pierdol bez sensu.

@elane
Brzmi bardzo prawdopodobnie, ale to też może to jakaś manipulacja, żeby zadymy nie było? Ciężko wybadać o co tutaj chodzi. Podejrzewam, że ruscy przejdą z jedną czy tam dwiema flagami, nie będą prowokować, kibice/narodowcy się nie zbiorą w aż tak dużą grupę, będą jakieś mniejsze nic nieznaczące zamieszki jak zawsze które media spróbują rozbuchać na IIIWŚ. Jak teraz ludzie się nakręcą to do 12 czerwca cała para pójdzie w gwizdek.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie