18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Rosyjska armia w kolorze ;)
o................n • 2012-11-27, 18:52
Odpowiedź Federacji na amerykańską propagandę wojenną

start od 30 sek.



Jak ktoś chce poczytać amerykańsko-rosyjskie komenty pt.: "nasza armia jezd lepsiejsza" to pisać na PW
Zgłoś
Avatar
johjohnson 2012-11-29, 19:31
jak byłem mały i miałem Cobi Mała Armia to też takie maszyny miałem i nie chwaliłem się filmikami w sieci.
Zgłoś
Avatar
achujciwcycki 2012-11-29, 19:40 2
@PiotruśWariat

Pierdolisz Pan straszne głupoty. Chińczycy są technologicznie dziesiątki lat za amerykanami czy ruskimi. co z tego że mogą rozdać 250 milionów karabinów, skoro sprzęt mają z kompletnie innej epoki? Zakładając użycie niuków (na co wątpię żeby ktokolwiek kiedykolwiek się zdecydował z racji konsekwencji) - są do tyłu, marynarka wojenna - same stany mają o wiele większe zaplecze, lotnictwo - ponownie sami amerykanie posiadają dużo więcej jednostek. Ale to tylko oficjalne cyfry i tylko dopuszczone do informacji publicznej kwestie. Całe nato ma 5 mln w razie wojny. No kurwa doprawdy. Same niemcy w 39 miały 4 miliony. W razie realnego zagrożenia zalaniem 300 milionami chinoli w samej europie zrobiłoby się z tego nagle ze 100 milionów. A zresztą to jebani chinole jak już wspomniałem mają stary rozjebany sprzęt po części od ruskich. Ale jak widać to Ty jesteś mądry a inni nie skoro pierdolnąłeś wywód na pół strony
Zgłoś
Avatar
miedziak 2012-11-29, 19:50
Oni tak się prężą nie przed USA tylko przed Chińczykami, którym marzy się zrobić sobie małe leibensraum na Syberii.
Zgłoś
Avatar
Hippo 2012-11-29, 19:54
PiotrekWariat, to nie czasy II WŚ gdzie ilość jeszcze coś znaczyła, wystarczy wysłać drony + bomby próżniowe bo nawet nie muszą być atomowe, nawet nasze rodzime bomby kasetowe wystarczy puścić na te 300mln chinoli i idą się jebać
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2012-11-29, 19:59
Od dawna liczba żołnierzy, czołgów, samolotów, helikopterów nie ma znaczenia liczy się tylko zdolność operacyjna, własne dobra naturalne, wywiad i cybernetyka. Chociaż jankesów nie cierpie to niestety większość z tych atutów jest po ich stronie, mają budżet satnowiący 40% wydatkow obronnych całego globu - równą około 30 państw które są kolejno po nich, jako jedyni mogą zaatakować w tydzień dowolny kraj, są samowystarczalni w podstawowe dobra naturalne niezbędne do celów militarnych, znakomity wywiad, najwięcej satelit szpiegowskich a cały świat korzysta z hamerykanskiego oprogramowania.
Zgłoś
Avatar
Orlik 2012-11-29, 20:12
AlienFighter napisał/a:

Ej, a co to za samolot w 2:15?



Suchoj T-50 albo inaczej PAK FA, rosyjska odpowiedź na amerykańskiego F-22 Raptor.

Tu porównanie ze staruszkiem '29'.

Zgłoś
Avatar
o................9 2012-11-29, 20:20
Zgłoś
Avatar
Marshal 2012-11-29, 20:21
Generalnie takie filmik bardzo latwo zrobic...
Rownie dobrze mozna zrobic taki, ba a nawet byl tutaj, o Polskiej Armii i bedzie z niego wynikalo, ze jestesmy Uber-alles itp.
Sprzet topowy jest super - tylko jest go malo, rzadko uzywany i jesli juz to tylko przez elitarne jednostki.
Np. mamy 900 czolgow a tylko 14% z nich to Leopardy... - tak wynika z Wiki przynajmniej
Zgłoś
Avatar
Fisz_ 2012-11-29, 20:25
U ruskich cholernie podoba mi się ich konkretne i praktyczne przygotowanie do wszystkiego - mają sprzęt o ponadczasowej niezawodności, ludzi o niesamowitych zdolnościach survivalowych, technologię opracowaną na niezawodność i skuteczność działania, maszyny zdatne do naprawy od pierdolnięcia młotkiem, do tego nie chwalą się na prawo i lewo, specsłużby rosyjskie to już globalna ikona nadludzkich zdolności. I na nic hamerykańcom ich edwenst military teknolodży, gry ruski sprzęt będzie działał cały czas, choćby na granicy samozniszczenia.

Nie, nie jestem rusofilem. Po prostu zrobiło na mnie wrażenie to, że da się zrobić coś z niczego, i to coś będzie ponadczasowym osiągnięciem i zabójczą bronią w niemal każdych rękach. :]
Zgłoś
Avatar
PiotrekWariat 2012-11-29, 20:37
@achujciwcycki

Poczytaj sobie o wojnie koreańskiej jak to fronty się przesuwały w ciekawy sposób, jak amerykanie z południem doszli prawie do chin to nagle wpadła "ochotnicza armia chińska" z milionem żołnierzy. Nie musieli mieć sprzętu za kilka tyś żołnierzy na głowę, wystarczyła ilość. Niedawno był ciekawy program na Discovery jak amerykański weteran wypowiadał się "że chińczycy nie mieli szacunku do swojego życia, a co dopiero do naszego". Padał jeden a w jego miejsce pojawiało się 10. A jeśli o sprzęcie mowa, hmmm... wojna Wietnamska - jeden amerykanin miał na sobie sprzętu o wartości takiej co 20-30 wietnamczyków. Kto wygrał?
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2012-11-29, 20:45
@Orlik(
Jesteś w błędzie, to Su-47 Berkut, myśliwiec piątej generacji który Raptory rozpierdala jak gnój po polu.
Btw. Bez pucowania, gardzę kacapami
Zgłoś
Avatar
nemiroff 2012-11-29, 21:03
@kucma19
to montaż z ruskiego kanału tv który nazywa się zvezda - gwiazda. masz coś do jej koloru? masz 19 lat, masz chuj do gadania w ogóle.
Zgłoś
Avatar
placek666 2012-11-29, 21:14
Mają szczęście że nasze f16 z przyczyn technicznych tylko do 100 km kręcą dziennie . Jaki sojusznik taki sprzęt.
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2012-11-29, 22:08
kucma19 napisał/a:

Czy was moi drodzy sadysci nie wkurwia ta gwiazda w gornym prawym rogu? co to ma kurwa byc. mamy 21 wiek, filmik przedstawia nowe sprzety i wojsko rosji a nie zsrr. Co to kurwa za moda zeby umieszczac znaki, flagi czy co kolwiek zwiazanego z najbardziej zbrodniczym systemem ktory pochlonal najwiecej ofiar na naszej najnowszej i nie tylko najnowszej historii. Dlaczego gdyby na podobnym filmiku byla swastyka bylo by uburzenie albo ban blokada i wybuch komputera a przeciez nazistowskie niemcy w porownaniu do tych czerwonych skurwysynow to chlpcy z zapalkami. Pierdolona propaganda



Ruskie sami nazwali obecną Rosję spadkobiercą ZSRR :ZSRR. 10 milionów ruskich z głodu czy przez państwo zostało zamordowane ale ruskich to nie obchodzi bo wtedy byli „zajebiści”.
Zgłoś
Avatar
bimbastah 2012-11-29, 22:13
Nie ma się czym podniecać Potencjał militarny następcy wojsk radzieckich szacuje się na około 20% dawnego potencjału obronnego ZSRR (Wiki)
Już podczas zimnej wojny nie było pewne czy armia czerwona dorównuje potencjałem armii USA a co dopiero teraz... gdyby wybuchła wojna pomiędzy USA a Rosją (co jest obecnie nierealne) to Jankesi przejechali by się po Ruskich jak walec.

Co do Chinoli to jak ktoś tu dobrze wspomniał są zacofani technicznie itd.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie