18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Rosyjska armia w kolorze ;)
o................n • 2012-11-27, 18:52
Odpowiedź Federacji na amerykańską propagandę wojenną

start od 30 sek.



Jak ktoś chce poczytać amerykańsko-rosyjskie komenty pt.: "nasza armia jezd lepsiejsza" to pisać na PW
Zgłoś
Avatar
o................n 2012-11-29, 23:31
bimbastah napisał/a:

Nie ma się czym podniecać Potencjał militarny następcy wojsk radzieckich szacuje się na około 20% dawnego potencjału obronnego ZSRR (Wiki)
Już podczas zimnej wojny nie było pewne czy armia czerwona dorównuje potencjałem armii USA a co dopiero teraz... gdyby wybuchła wojna pomiędzy USA a Rosją (co jest obecnie nierealne) to Jankesi przejechali by się po Ruskich jak walec.

Co do Chinoli to jak ktoś tu dobrze wspomniał są zacofani technicznie itd.



Pierdolisz. Zobacz sobie film "Gry Wojenne" (20 minuta, masz tam pięknie przedstawiony rozkład sił) i zrozumiesz jaką przewagę miał Układ Warszawski nad NATO.

Gdyby teraz wybuchła wojna to USA po miesiącu by ją zakończyła z powodu niewyobrażalnych strat w ludziach i sprzęcie (prezydent musi dbać o elektorat). Rosjanie natomiast by nawet nie zauważyli ubytku 1 miliona żołnierzy, ponieważ walczą wg zasady "Wszystko dla zwycięstwa", a nie "Prezydent USA kazał to walczę".

BTW: nie wiem czy wiesz, ale po redukcji Armii Czerwonej USA zrobiło to samo.

Co do Chińczyków: ostatnio robili testy nowego myśliwca, mają całkiem niezły czołg III generacji ( army-technology.com/projects/type99chinese-main/ ) i duużo pozwów od Rheinmetal, Bundeswehry i US Army "o złamanie patentów licencyjnych na wozy bojowe, działa, samobieżne artylerie..."
Zgłoś
Avatar
S................k 2012-11-30, 10:10
@kucma19

Akurat czerwona gwiazda jest symbolem Rosyjskich Sił Powietrznych, tak samo jak Balkenkreuz i Żelazny krzyż w przypadku Niemiec. Bardziej bym się martwił jakby widniał tutaj sierp i młot, który można porównywać do swastyki.
Zgłoś
Avatar
Niespecjalny 2012-11-30, 22:52
kucma19 napisał/a:

Czy was moi drodzy sadysci nie wkurwia ta gwiazda w gornym prawym rogu? co to ma kurwa byc. mamy 21 wiek, filmik przedstawia nowe sprzety i wojsko rosji a nie zsrr. Co to kurwa za moda zeby umieszczac znaki, flagi czy co kolwiek zwiazanego z najbardziej zbrodniczym systemem ktory pochlonal najwiecej ofiar na naszej najnowszej i nie tylko najnowszej historii. Dlaczego gdyby na podobnym filmiku byla swastyka bylo by uburzenie albo ban blokada i wybuch komputera a przeciez nazistowskie niemcy w porownaniu do tych czerwonych skurwysynow to chlpcy z zapalkami. Pierdolona propaganda



A powiedz mi co sie zmieniło w Rosji od czasów stalina. Rządy objął Putin, ogłosił w rosji tzw: "demokracje" i to by było na tyle.
Zgłoś