18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
Avatar
siwens84 2013-01-30, 10:05
Silnik robi brum brum brrrrrruuum!!!
Zgłoś
Avatar
P(r)OLAND 2013-01-30, 10:08
To je skutyr sniżny ;O
Zgłoś
Avatar
wojas30 2013-01-30, 10:09 3
Chuja wiecie. To turbo destylarnia. Dowód? W 1:09 gość się jednoznacznie oblizuje na widok wylatującego z tych rur alkoholu etylowego. Tylko czemu nie podkładają wiader?
Zgłoś
Avatar
Udash 2013-01-30, 10:10
Na bank to urządzenie w magiczny sposób z paliwa robi wódkę.
Zgłoś
Avatar
longlong7 2013-01-30, 10:10
ja wiem ja wiem, koleś odłączył np 3 wtryski z benzyną, bo przecież wszystkie cylindry nie muszą pracować by silnik się kręcił... a pod te trzy podłączył wodę:| do tego kilka ładnych bajerów by wyglądało że silnik pracuje na wodzie no a motłoch ogląda i łyka wszystko
Zgłoś
Avatar
sidsky 2013-01-30, 10:11 1
Eeee tam, myślałem, że jebnie i urwie mu pół głowy.
Zgłoś
Avatar
Corradolicious 2013-01-30, 10:13
Velture napisał/a:

AFR zbyt bogate w paliwo.


ty jestes za to ubogi w rozum, ja wiem, ze to rosja i wszystko jest mozliwe, ale chyba nawet tam nie ma takich pojebow zeby lac tyle paliwa w goracy wydech
Zgłoś
Avatar
qubavip 2013-01-30, 10:17
A może po prostu cylindry chłodzone dodatkowymi wtryskiwaczami wody? samplerwrc.republika.pl/water.htm
Zgłoś
Avatar
speedster 2013-01-30, 10:28
longlong7 napisał/a:

ja wiem ja wiem, koleś odłączył np 3 wtryski z benzyną, bo przecież wszystkie cylindry nie muszą pracować by silnik się kręcił... a pod te trzy podłączył wodę:| do tego kilka ładnych bajerów by wyglądało że silnik pracuje na wodzie no a motłoch ogląda i łyka wszystko


Ty tak na poważnie?

Teraz uwaga, jestem ekspertem
Tak jak ktoś to napisał na początku, jest to mokry wydech.Służy to przede wszystkim do chłodzenia układu wydechowego, po części i silnika.Jak wiadomo, silnik zamknięty gdzieś pod pokładem ma ograniczony dopływ powietrza, dlatego też pobiera się z zewnątrz wodę, a ta chłodzi ciesz chłodzącą.Dodatkowym problemem jest chłodzenie oleju-w samochodzie studzi go przepływ powietrza, w przypadku statku odpowiednia będzie chłodnica oleju.
Zgłoś
Avatar
Mickul 2013-01-30, 10:30
bulbulator
Zgłoś
Avatar
speedster 2013-01-30, 10:32
qubavip napisał/a:

A może po prostu cylindry chłodzone dodatkowymi wtryskiwaczami wody? samplerwrc.republika.pl/water.htm


Silnik na filmiku to zwykłe wolnossące v8.To na pewno nie to,bo nie miałoby sensu.
Zgłoś
Avatar
Butter 2013-01-30, 11:09
jeszcze jeden powód używania wody ale nie w takiej ilości, faktycznie tutaj będzie to chłodzenie wodą wydechu. Można też używać wody tak: razem z mieszanką paliwo-powietrze wtryskiwana jest woda, zwiększa to stopień sprężania przez co można zużywać mniej paliwa do jazdy (są takie instalacje w Polsce). W praktyce w IIWŚ używano tego do krótkiego doładowania silników messerschmittów.
Zgłoś
Avatar
Biker50 2013-01-30, 11:13
Iście Rosyjskie BHP. Pod wydechem z którego wylatuje woda położony akumulator:)
Zgłoś
Avatar
m23ti 2013-01-30, 11:14
I co w tym sadystycznego?? Kręcenie silnika??
Zgłoś
Avatar
PustySocho 2013-01-30, 11:57
To je kurw* benzyna, i to ma pierdolnąć robiąc takie jebudubububububu i potem w rurze takiej co wystaje za samochodem jest taki ogien
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie