18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
twojstarywsamychgaciach 2024-04-19, 23:31 10
Russia for Russians, a oni sami to kurwa w większości mongolskie mordy z inteligencją na wysokości dupy.
Zgłoś
Avatar
kalliber1988 2024-04-19, 23:31 5
Co 50 km zrzucać pastylkę o mocy 25megaton i po problemie z kacapami
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-04-20, 4:59 5
majeńka napisał/a:

Akurat coś dobrze powiedział: moskale won do Moskwy! Wypierdalać ze zniewolonych nie waszych terenów, wtedy ludność Kaukazu miałaby szansę jakąś cywilizację rozwinąć (czy z tej szansy skorzystają czy nie, to insza inszość).



Dobrze powiedziane. Jebać ruskie ścierwo. Rosja sama w sobie to nieduży kraj. Zagarnęli słabo zaludnione pustkowia z dużymi zasobami i myślą że brudas będzie rządził światem.
Zgłoś
Avatar
Szangti 2024-04-20, 6:11 6
ruskie czy UPAdlincy jedna dzicz i scierwa.
Zgłoś
Avatar
pochminick 2024-04-20, 6:57 6
Jak tak się traktuje imigrantów, to nie wypada mieć potem zdziwionych mord, że imigranci was nienawidzą, kacapskie ryje.
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-04-20, 7:13
kalliber1988 napisał/a:

Co 50 km zrzucać pastylkę o mocy 25megaton i po problemie z kacapami



Najgorsze że trzeba by zacząć z tymi pastylkami na kacapów już przy samej polskiej granicy...
Zgłoś
Avatar
smc 2024-04-20, 7:25 2
Jeśli to synalki jakiegoś oligarchy, to co zrobisz, jak nic nie zrobisz...?
Zgłoś
Avatar
sebol80 2024-04-20, 7:28 3
Skurwysyny czerwone larwy
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-04-20, 7:43 4
Pomijając kraj - uważam, że każda laska która startuje z łapami do faceta powinna dostać lekcję równouprawnienia. Szczególnie w szkole, kiedy jest jeszcze szansa aby to miało walory wychowawcze. Dostała wpierdol za skakanie z łapami i dalej próbowała.
Niech się uczą, że facet jest silniejszy i jak go się wkurwi okładając go łapami to odda w końcu.

Z wiekiem mi się kończy białorycerzykowanie całkowicie jak widzę wszędzie baby którym się wydaje, że ich działania nie mają prawa wywołać żadnej reakcji a same nigdy nie były odpowiedzialne za swoje czyny. WIdzę to kurwa codziennie. Baby które nigdy nie ponosiły konsekwencji swojego zachowania.

Jak widzę babę startującą do faceta to zawsze kibicuję facetowi. Chuj mnie obchodzi geneza tego zachowania, powody emocjonalne, przyczyny osobiste i inne bajkowe twory w jej łbie. Kibicuję facetowi aby zasadził jednego ładnego luja uspokajacza na otrzeźwienie.
Zgłoś
Avatar
Tulkas 2024-04-20, 7:50 3
Polska dla polaków a ziemia dla ziemniaków
Zgłoś
Avatar
bickle027 2024-04-20, 8:13 8
To te kurwy co walczą z faszyzmem ? Nie żal mi tego narodu.

Velture jak cię lubiłem tak okazujesz się zjebem piszącym te sadistikowe banały. Nie widać kto zaczął bójkę, widać gnębioną dziewczynę, na tle pochodzenia, która się broni. Kobiet się nie bije rycerzyku. Powinno ci chyba łeb ujebać, a nie nogę.
Zgłoś
Avatar
RoundUp94 2024-04-20, 8:25 6
~Velture napisał/a:

Pomijając kraj - uważam, że każda laska która startuje z łapami do faceta powinna dostać lekcję równouprawnienia. Szczególnie w szkole, kiedy jest jeszcze szansa aby to miało walory wychowawcze. Dostała wpierdol za skakanie z łapami i dalej próbowała.
Niech się uczą, że facet jest silniejszy i jak go się wkurwi okładając go łapami to odda w końcu.
Z wiekiem mi się kończy białorycerzykowanie całkowicie jak widzę wszędzie baby którym się wydaje, że ich działania nie mają prawa wywołać żadnej reakcji a same nigdy nie były odpowiedzialne za swoje czyny. WIdzę to kurwa codziennie. Baby które nigdy nie ponosiły konsekwencji swojego zachowania.
Jak widzę babę startującą do faceta to zawsze kibicuję facetowi. Chuj mnie obchodzi geneza tego zachowania, powody emocjonalne, przyczyny osobiste i inne bajkowe twory w jej łbie. Kibicuję facetowi aby zasadził jednego ładnego luja uspokajacza na otrzeźwienie.



A nie umknęło Twojej uwadze, że za drugim razem jak prawie zgasiła tego ruskiego nibychłopa, to drugi małpoczłowiek jej przypierdolił w bok? Jemu kibicujesz? No to gratki.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-04-20, 8:34 4
RoundUp94 napisał/a:

A nie umknęło Twojej uwadze, że za drugim razem jak prawie zgasiła tego ruskiego nibychłopa, to drugi małpoczłowiek jej przypierdolił w bok? Jemu kibicujesz? No to gratki.



Pomógł ofierze ataku w obronie przed kolejnym atakiem napastnika.
Czego nie rozumiesz?

Twojej uwadze nie umknęło przypadkiem, że była tam nauczycielka przez połowę nagrania i chuja robiła widząc, że laska za drugim razem się znów rzuca?
Zgłoś
Avatar
RoundUp94 2024-04-20, 8:40 3
~Velture napisał/a:

Pomógł ofierze ataku w obronie przed kolejnym atakiem napastnika.
Czego nie rozumiesz?
Twojej uwadze nie umknęło przypadkiem, że była tam nauczycielka przez połowę nagrania i chuja robiła widząc, że laska za drugim razem się znów rzuca?



Ale on jej pierdolnął z partyzanta, nie odciągnął, nie wykręcił łapy, tylko ordynarnie jebnął.
Zgłoś
Avatar
AntyUkraina666 2024-04-20, 8:47 1
i cyk na wojenke
Zgłoś