18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Ork.Fajny 2013-11-16, 11:53 1
shavoth napisał/a:

Jak leżą na podłodze to dywany, a juz jak na ścianie to klimy. Jeden chuj, wieś to wieś.


Wieś to reprezentujesz tutaj ty swoją historyczną wiedzą która sięga od bruzdy do bruzdy... Te dywany na ścianach to element kultury m.in. ukraińskiej używany przez tamtejsze dwory...
Powinieneś się kurwa cieszyć że mimo tylu lat sowieckiej opresji są tam i w Rosji tez ludzie, którzy odwołują się jakoś do przed sowieckiej kultury jaka panowała na Wschodzie Europy i trochę dalej już w Azji.

A ten rysunek to wyjątkowy przykład ogłupienia jakiegoś homo sovieticusa...
Zgłoś
Avatar
technik_oskar 2013-11-16, 12:03
ta koza mnie rozjebała, jednak co Francja to Francja
Zgłoś
Avatar
Rusznic 2013-11-16, 12:42 2
Ja wole żeby geje sobie paradowały mam na to wyjebane. Gorzej jest siedzieć w gułagu i ten cały syf rosyjski. Znajomi z Rosji są zgodni, ten kraj to kupa gnoju i odradzają nawet przyjazdu.
Zgłoś
Avatar
slig01 2013-11-16, 12:43
Dla tych co prawa strona obrazka lepsza. Pakować torby i wio na emigrację do Rosji. Droga wolna nie wiem co tu jeszcze robicie.
Zgłoś
Avatar
Tarvil 2013-11-16, 13:06 1
Jednak na sadolu siedzą idioci . Unia taka zła, dają nam pieniądze dopłaty i otwarte granice. Ale jest źle i chujowo, pod wujkiem Putinem na pewno by tak nie było.
Zgłoś
Avatar
vedkonner 2013-11-16, 13:25 2
Mimo wszystko, Rosja kojarzy mi się z syfem, brudem i biedą, a szczególnie z komunistycznymi wioskami gdzie nie ma telewizji, a nieraz nawet kanalizacji.
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2013-11-16, 13:39
Wbrew pozorom, to za zachodzie jest większy syf -> Czarnuchy, kozojebcy, pederaści, można tak długo wyliczać.
Zgłoś
Avatar
Marianos_123 2013-11-16, 13:47
Co tam Rosja. Do 2050 zaludnią ich Chińczycy i tyle z nich będzie. Mniej więcej się tak szacuje , że wtedy tylko połowa populacji obywateli Rosji będzie Rosjanami. Skończą jak wszyscy biali. Zachód zaludniony przez arabusów , a wschód przez Chinoli. Potem wielkie jebut atomowe i tylko karaluchy zostaną. Ot i wsjo.
Zgłoś
Avatar
Revant001 2013-11-16, 14:30
Czy tylko mi ten w czerwonym podkoszulku przypomina Tuska?
Zgłoś
Avatar
Makreks 2013-11-16, 17:11
Jacy Ruscy nie byli/nie są źli dla innych Państw, to jednak sprawy swojego kraju trzymają przy sobie a nie pozwalają innym Państwom włazić z buciorami do swojego domu i to jest chyba jedyna rzecz której zazdroszczę ruskom. Ale i tak życzę im śmierci.
Zgłoś
Avatar
R4d0 2013-11-16, 17:26 2
Straszmy dzieci Hitlerem i pedałami ...buuuuu!
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2013-11-16, 17:29 1
ypsilanti napisał/a:

Ot kurwa czasy. Polakom marzy się wpadnięcie w objęcia Rosji. Przecież ta Unia taka zła, pedalstwo, eurokołchoz itp po prostu dymają nas niemiłosiernie... A czy przypadkiem to nie dzięki Unii taki Bongman może legalnie robić za czarnucha w UK? Czy przypadkiem to nie dzięki Unii inwestujemy swoje pieniądze m.in. w infrastrukturę, które w innym przypadku rozpłynęłyby się w budżecie?
Unia zła, Putin dobry, bo nie pozwala na parady gejów... Chuj w Politkowską, w Chodorkowskiego, w Litwinienkę, w Bierezowskiego, bo Rosja to taki piękny wolny kraj!!! Idioci



To nie Polacy tylko 14 letni onaniści, proszę cię nie pierdol, że myślałeś, że te wszystkie posty wychwalające Rosję, Putina i innych cweli pisali dorośli, dojrzali kolesie Ja osobiście byłbym za warnami za np. takie posty
Cytat:

@up widzę, że propaganda o tym jaka to Rosja zła jak zamykają do wiezień za nic itp... działa bardzo dobrze, brawao zachód!


Cytat:

Z dwojga złego wolę jednak Rosję.
Fakt, to dzicz...ale smutne jest to, że ta dzicz jest bardziej cywilizowana od Zachodu.
Żałuję, że u nas nie rządzi taki Putin. Nie chodzi mi naturalnie o agenta KGB, tylko o typ gościa. Silny przywódca, broni swoich, nie da sobie w kaszę dmuchać.
Jak w Rosji jest zakaz parad pedałów, to znaczy, że jest ZAKAZ! A nie, że "niby, ale możecie iść, nic sie nie stanie". Zakaz to zakaz. Pójdziecie mimo zakazu - wpierdolą wam skinheadzi, a potem policja.

Dziki i sowiecki, ale w niektórych dziedzinach porządny kraj.


Cytat:

Jaka propaganda czysta prawda! Plan hitlera o wspólnej europie z prymem niemiec sie spełnił, wspólna waluta prawo itp itp. Jakoś nie widze by w Ruskach sie panoszyło to pedalstwo jak w europie i u nas. Piwo dla Putina szubiennica dla UE



Cytat:

Jeszcze tylko Rosjanie na tym świecie myślą logicznie i widzą co się kroi... Parę lat, może z 10 max. i wszyscy zatęsknimy za ruskimi...



Jak można pisać takie bzdety przecież wystarczy porównać sobie standardy życia chociażby z lat 90, a teraz, o PRL'u nawet nie bd mówił bo to już zapaść totalna w porównaniu do teraz.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-11-16, 17:54
Bociek napisał/a:


Dywan na ścianie to będziesz miał jak Ci się karton na wietrze przewróci, to są KILIMY


Zamilcz na wieki.

"Kilim - barwny, wzorzysty dywan dwustronny na ścianę lub podłogę".
Zgłoś
Avatar
kaiba 2013-11-16, 18:40
Szkoda że tam jeszcze nie dorysowali jakiegoś fragment z wielkiego głodu na ukrainie..
Zgłoś
Avatar
shavoth 2013-11-16, 18:46 1
Ork.Fajny napisał/a:


Wieś to reprezentujesz tutaj ty swoją historyczną wiedzą która sięga od bruzdy do bruzdy... Te dywany na ścianach to element kultury m.in. ukraińskiej używany przez tamtejsze dwory...
Powinieneś się kurwa cieszyć że mimo tylu lat sowieckiej opresji są tam i w Rosji tez ludzie, którzy odwołują się jakoś do przed sowieckiej kultury jaka panowała na Wschodzie Europy i trochę dalej już w Azji.

A ten rysunek to wyjątkowy przykład ogłupienia jakiegoś homo sovieticusa...



Uzmysłów sobie pitolu zanim zaczniesz kogoś obrażać, że gdyby każdy kultywował wystrajanie swoich mieszkań według tradycji przodków, to byłaby chujnia na maksa. Ty na pewno mieszkałbyś w ścianach oblepionych błotem lub na drzewie.
Co ma tradycja wspólnego z dywanem na ścianie...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie