18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
PancerIV 2013-11-17, 0:41
Samudaripen, To taka prawda jak Twój wiek. Po pierwsze chuja wiesz, a standard życia nie był lepszy. Owszem praca szukała człowieka, ale to był zabór i byliśmy traktowani jak jakieś ścierwo ... Podludzie dla wywyższających się czerwonych panów... Najpierw pojmij chociażby to, że propaganda zamydlała oczy, a człowiek cierpiał jeszcze bardziej. Ludzie na wsiach mieli tylko nieco lepiej... Ale przecież każdy widzi to inaczej.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-11-17, 10:57
shavoth napisał/a:

Uzmysłów sobie pitolu zanim zaczniesz kogoś obrażać, że gdyby każdy kultywował wystrajanie swoich mieszkań według tradycji przodków, to byłaby chujnia na maksa. Ty na pewno mieszkałbyś w ścianach oblepionych błotem lub na drzewie.
Co ma tradycja wspólnego z dywanem na ścianie...


Ty tak na poważnie czy pijany byłeś jak to pisałeś...?
Równie dobrze możesz wyjść z założenia że żadnego elementu kultury przodków nie należy kultywować i stać się, albo już jesteś, jednym z tych światłych postępowców...
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2013-11-17, 19:51
PancerIV napisał/a:

Samudaripen, To taka prawda jak Twój wiek. Po pierwsze chuja wiesz, a standard życia nie był lepszy. Owszem praca szukała człowieka, ale to był zabór i byliśmy traktowani jak jakieś ścierwo ... Podludzie dla wywyższających się czerwonych panów... Najpierw pojmij chociażby to, że propaganda zamydlała oczy, a człowiek cierpiał jeszcze bardziej. Ludzie na wsiach mieli tylko nieco lepiej... Ale przecież każdy widzi to inaczej.



Przecież napisałem, że standard życia w latach 90 był znacznie gorszy niż teraz, a o PRL'u nie będę nawet wspominał bo to już totalna zapaść. Przetrzyj oczy, załóż bryle i przeczytaj jeszcze raz co napisałem bo obrażasz, że chuja wiem, a potem powtarzasz to co napisałem.
Zgłoś