18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Rosyjska propaganda
o................n • 2014-12-02, 16:59
Nagrany w Rosyjskim odpowiedniku TVP 1.



Program był o tym jak to propaganda gender i homo napływająca z USA jest wchłaniana przez Europę (oraz o tym, że prawda i tak wyjdzie na jaw...)

0:14 - "A jak to wyglądało naprawdę"
Zgłoś
Avatar
bania88 2014-12-02, 21:58
Kurwa, a tu znowu ten pedal McMenel swoje madrosci napierdala. Poczytajcie jego wypociny w tym temacie:
sadistic.pl/finlandia-zalegalizuje-malzenstwa-jednoplciowe-vt329677.htm
To wola o pomste do nieba.
Zgłoś
Avatar
The_Andrzej 2014-12-02, 22:19
McMenel napisał/a:


Ok ale jeszcze większe prawdopodobieństwo jest iż trafisz na pedofila heteroseksualistę niż homoseksualistę. Widzę że matematyka nie jest twoją dobrą stroną.


Poczekaj, poczekaj. Czyli Twoim zdaniem, jeśli istniałaby hipotetyczna grupa, stanowiąca powiedzmy 0,01% populacji, w której 95% ludzi byłoby pedofilami, to owa grupa byłaby niegroźna, ponieważ wciąż jest większa szansa na spotkanie pedofila heteroseksualisty niż pedofila, członka naszej hipotetycznej grupy? Żelazna logika.
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-12-02, 22:22
MaszAyahuaskę napisał/a:

Dust, widzę że nikt nie ma na tyle jaj, wiec Ja to napiszę: WYPIERDALAJ słoneczko



Ale dlaczego? ;___;

Pravicow bardzo źle zrozumiałeś. Chodziło o groźnego fotoszopa jakiego zrobili na filmiku, żeby udowodnić, że w USA to samo bedalstwo jest - że niby gnojek dostał ścianę oklejoną giejami, a tak na prawdę dostał ścianę z naklejoną ciężarówką. Każdy prawicowiec jest tak głupi, czy to tylko ty?

Ptoon, co te geje na ścianie tak ci mózg przyćmiły? Chodzi o to, że w ramach propagandy wyedytowali z oryginału Monstertrucka którego rodzice nakleili na ścianę temu chłopakowi i nałożyli na to rzekome plakaty w gejami To jest przykład nędznej propagandy która dla udowodnienia swoich tez posuwa się do fałszerstwa!

No ale wy zobaczyliście gejów w miniaturce i już krwotok z dupy, że niby homoseksualizm promuję czy co
Zgłoś
Avatar
!Timon 2014-12-02, 23:22
@DUST DEVIL

No i jebią propagandę do głów od zarania dziejów. Jakiś spisek zdemaskowałeś? Nikt nigdy nie mówił, że Ruscy są obiektywni bo nie są. Jak każdy NORMALNY kraj starają się kreować rzeczywistość pod własne "ja".

@McMenel

Masz rację, że większa jest szansa trafić na "heteropedofila" niż pedofila pedała jednak izolując tak mała grupę społeczną można osiągnąć znaczny i zauważalny spadek przypadków pedofilii. To tak w ramach Twoich racjonalnych wniosków.
Były już projekty, żeby pedałów na księży nie przyjmować ale niestety pedalskie lobby w Watykanie okazało się zbyt silne.
Zgłoś
Avatar
Kumpel111 2014-12-02, 23:49
McMenel ma trochę racji. Wyobrażam sobie sytuację w której macie przyjaciela homoseksualistę i nagle dowiadujecie się o tym fakcie. Jak byście zareagowali? Mam wrażenie, że część nie rozróżnia pedałów od gejów. A różnica jest znacząca. I ci pierwsi to jest odsetek gejów którzy domagają się legalizacji pedofilii. Prawnie można uczynić związki homoseksualne na równi z małżeńskim (chodzi mi tu o prawo, np. wspólne rachunki itp.) I tylko tyle i aż tyle
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-12-03, 9:04
Widać prawicowe inteligenty uważają równe prawo dla wszystkich za coś złego. A później się dziwią iż porównują ich do nazistów...
Zgłoś
Avatar
bania88 2014-12-03, 11:15
McMenel napisał/a:

Widać prawicowe inteligenty uważają równe prawo dla wszystkich za coś złego. A później się dziwią iż porównują ich do nazistów...


Tu jest wlasnie twoja pedalska logika w pelnej odslonie. Przeciez mamy rowne prawa.
Ja nie moge wziac slubu z drugim facetem i adoptowac z nim dzieci tez, tyle ze mi to nie przeszkadza. Jezeli prawa byly by nie rowne to ja jako hetero moglbym sie hajtac z facetem i mieszac se w dupie w noc poslubna, homo by nie mogl - a tak ani ten ani ten nie moze - Równe prawa sa. Tak wiec nie wiem o co ci chodzi? Czy jezeli pedal napadnie na sklep to policjant sie jego pyta czy jest pedalem i sedzia za to wrzuca go na dluzszy wyrok do paki? NIE! Mamy rowne prawa, tylko dla hetero nie przeszkadza to.
Zgłoś
Avatar
Kumpel111 2014-12-03, 14:08
Nie myl prawa karnego I prawa cywilnego. ..
Zgłoś
Avatar
bania88 2014-12-03, 18:14
Kumpel111 napisał/a:

Nie myl prawa karnego I prawa cywilnego. ..


No, ale o co ci chodzi? Czyzby, w ktoryms z tych praw rozrozniano hetero i homo? Rowne prawa to rowne, nie wazne czy cywilne czy karne.
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-12-03, 18:43
Mnie tylko dziwi, że tylu bolaków-prawdziwych patryjotuw tak opluwa gejów, którzy są przecież ich rodakami, którzy w odróżnieniu od wielu buraków i wąsatych januszy, płacą podatki i nikomu krzywdy nie robią. Nie jest to czasem hipokryzja? Szczególnie, że są pewne przesłanki, że np taki Dmowski również był gejem...
Zgłoś
Avatar
Kumpel111 2014-12-03, 23:04
bania88 napisał/a:


No, ale o co ci chodzi? Czyzby, w ktoryms z tych praw rozrozniano hetero i homo? Rowne prawa to rowne, nie wazne czy cywilne czy karne.



Pisałem już wyżej. Dwóch panów w świetle prawa cywilnego, pobrać się nie może i np. płacić wspólnych podatków. Ty czegoś nie rozróżniasz. Brak wzmianki o tym, znaczy, że prawa nie ma. A jak ktoś nie ma a inny ma, to prawo nie jest równe.
Zgłoś
Avatar
Falsum 2014-12-04, 0:21
DUST DEVIL napisał/a:

Mnie tylko dziwi, że tylu bolaków-prawdziwych patryjotuw tak opluwa gejów, którzy są przecież ich rodakami, którzy w odróżnieniu od wielu buraków i wąsatych januszy, płacą podatki i nikomu krzywdy nie robią. Nie jest to czasem hipokryzja? Szczególnie, że są pewne przesłanki, że np taki Dmowski również był gejem...



Otóż to! Sam jestem ultraprawicowo-uberfatysztowsko-hipernacjonalistycznym Bolakiem* - prawdziwym partyjotą; a do tego gejem (który skrywa się ze swoją seksualnością; nie obnosi się z nią i nie afiszuje); i również mnie to dziwi.

* "bolakiem" pisane wielką; mimo wszystko nazwa własna.
Zgłoś
Avatar
bania88 2014-12-08, 23:07
Kumpel111 napisał/a:



Pisałem już wyżej. Dwóch panów w świetle prawa cywilnego, pobrać się nie może i np. płacić wspólnych podatków.


Moim zdaniem ty blednie myslisz. Prawo dotyczy nas kazdego z osobna, a nie parami. I nie jest tak, ze dwoch panow nie moze sie pobrac, tylko jeden pan nie moze sie pobrac z innym panem. Tak wiec ja tez nie moge sie pobrac z innym panem, czyli mam takie same prawa jak gej - tylko ze mi to nie przeszkadza.
Zgłoś
Avatar
K................n 2014-12-09, 19:05
!Timon napisał/a:

@DUST DEVIL

No i jebią propagandę do głów od zarania dziejów. Jakiś spisek zdemaskowałeś? Nikt nigdy nie mówił, że Ruscy są obiektywni bo nie są. Jak każdy NORMALNY kraj starają się kreować rzeczywistość pod własne "ja".


Jakby tu jakiś Ork wrzucił taki sam temat z TVN24, to wtedy byś dupą klaskał, że odkryli coś niezwykłego.

Druga sprawa to geje. Moim zdaniem niech robią co chcą, ale nie chcę tego oglądać. To jest choroba. Tak choroba! Dziecko rodzi się bez ręki, jest inne niż wszystkie, nie tak jak natura wymyśliła, to choroba. Rodzi się lesbijka albo pedał, to nagle jest to normalne. Dlaczego?
Zgłoś
Avatar
m3l0n 2014-12-10, 0:37
Wymagana znajomość angielskiego na poziomie podstawowym.

75 fejków z kacapskiej TV na temat Ukrainy.



Coś na deser o nas:

news-region.ru/2014-12-09/27904-polskie-bezrabotnyie-valyat-v-rossiyu/

Generalnie chodzi o to że u nas bezrobocie 25% i że pół Polski już spierdoliło do Kalingradu w poszukiwaniu lepszego życia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie