18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Rosyjska propaganda
o................n • 2014-12-02, 16:59
Nagrany w Rosyjskim odpowiedniku TVP 1.



Program był o tym jak to propaganda gender i homo napływająca z USA jest wchłaniana przez Europę (oraz o tym, że prawda i tak wyjdzie na jaw...)

0:14 - "A jak to wyglądało naprawdę"
Zgłoś
Avatar
Pravicow 2014-12-02, 17:29
Mam nadzieję, że źle zrozumiałem. Jeżeli twierdzisz, że pedalstwo jest normalne, to prosiłbym cię o to, abyś niezwłocznie odszedł... z tego świata.
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2014-12-02, 17:31
To czekaj, czekaj, żebym sobie poukładał jak to z tobą jest, bo przekaz niejasny. Komunistyczn Rosja tak, dzisiejsza neoimperialna Rosja nie. Lewicowe poglądy progender, tolerancja, tak. Wiesz, że Stalin zsyłał homoseksualistów do łagrów?
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-12-02, 17:35 1
Pravicow proszę przedstaw dowody dlaczego homoseksualizm jest zły. Logiczne powody. Nie oparte na twoich odczuciach tylko oparte na faktach.

@ UP Stalin nie był komunistą. Trocki , Lenin tak lecz nie Stalin który był karierowiczem i oportunistą.
Zgłoś
Avatar
lapps 2014-12-02, 18:51
McMenel napisał/a:

Pravicow proszę przedstaw dowody dlaczego homoseksualizm jest zły. Logiczne powody. Nie oparte na twoich odczuciach tylko oparte na faktach.



homoseksualizm to zaburzenie psychiczne tak jak schizofrenia czy leki spoleczne. nie mam nic do schizofrenikow ani homo ale niech sie nie wpierdalaja innym do zycia bo nie maja ku temu podstaw, jako jednostki uposledzone = niezdolne do prokreacji = nie biorace udzialu w przetrwaniu gatunku

a z naukowego punktu widzenia to masz (etap IV - wymieranie)
physicsoflife.pl/dict/eksperyment_calhouna.html

homoseksualizm nie jest zlem samym w sobie, ale jest objawem tego, ze cos jest kurewsko nie tak. tak samo jak wysypka albo rosnacy guz
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-12-02, 18:53 1
lapps napisał/a:



homoseksualizm to zaburzenie psychiczne tak jak schizofrenia czy leki spoleczne. nie mam nic do schizofrenikow ani homo ale niech sie nie wpierdalaja innym do zycia bo nie maja ku temu podstaw, jako jednostki uposledzone = niezdolne do prokreacji = nie biorace udzialu w przetrwaniu gatunku


Patrz to pary heteroseksualne niepłodne bądź nie chcące mieć dzieci także nie mają ?? Co do zaburzenie psychicznego to nawet na to nie odpowiem bo szkoda mi czasu...
Zgłoś
Avatar
lapps 2014-12-02, 19:02 1
McMenel napisał/a:


Patrz to pary heteroseksualne niepłodne bądź nie chcące mieć dzieci także nie mają ?? Co do zaburzenie psychicznego to nawet na to nie odpowiem bo szkoda mi czasu...



tak, pary nieplodne i nie chcace miec dzieci nie maja prawa wychodzic na ulice i mowic innym co maja robic z wlasnymi dziecmi, albo wmawiac, ze maja je oddac tym bezplodnym.
zreszta latwiej jest zrozumiec kaleke, ktorego los tak pokaral niz takiego co sobie sam odjebal noge celowo.

ja rozumiem, ze dla ciebie kazdy ma prawo byc pedalem, tak samo kazdy ma prawo byc warzywem, albo koniem albo jakims kurwa napoleonem tylko takich ludzi nie traktuje sie powaznie bo sa po prostu niestabilni emocjonalnie
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-12-02, 19:40
lapps napisał/a:



tak, pary nieplodne i nie chcace miec dzieci nie maja prawa wychodzic na ulice i mowic innym co maja robic z wlasnymi dziecmi, albo wmawiac, ze maja je oddac tym bezplodnym.
zreszta latwiej jest zrozumiec kaleke, ktorego los tak pokaral niz takiego co sobie sam odjebal noge celowo.

ja rozumiem, ze dla ciebie kazdy ma prawo byc pedalem, tak samo kazdy ma prawo byc warzywem, albo koniem albo jakims kurwa napoleonem tylko takich ludzi nie traktuje sie powaznie bo sa po prostu niestabilni emocjonalnie


Ach ten durny argument. Wiesz iż pary bezpłodne mogą adoptować dzieci prawda ?? Skoro tak to znajdź grupę 100 tyś obywateli i wystąpcie z ustawą o zakazie adopcji dzieci przez pary bezpłodne. Do tego czasu może w Polsce będzie można zalegalizować związek homoseksualny. I wtedy dopiero będzie potencjalna dyskusja o adopcji dzieci przez pary jednopłciowe. Och zapomniałem o czymś przecież pary homoseksualne mogą mieć dzieci. Poczęte nawet metodą naturalną. Lecz co ci tłumaczę skoro widać iż jesteś nikim innym jak trollem.
Zgłoś
Avatar
lapps 2014-12-02, 20:19 1
McMenel napisał/a:


Ach ten durny argument. Wiesz iż pary bezpłodne mogą adoptować dzieci prawda ?? Skoro tak to znajdź grupę 100 tyś obywateli i wystąpcie z ustawą o zakazie adopcji dzieci przez pary bezpłodne. Do tego czasu może w Polsce będzie można zalegalizować związek homoseksualny. I wtedy dopiero będzie potencjalna dyskusja o adopcji dzieci przez pary jednopłciowe. Och zapomniałem o czymś przecież pary homoseksualne mogą mieć dzieci. Poczęte nawet metodą naturalną. Lecz co ci tłumaczę skoro widać iż jesteś nikim innym jak trollem.



zwiazki homoseksualne sa legalne w Polsce. chyba, ze tobie chodzi o malzenstwo homoseksualne, ale to niestety jest paradoksem bo nie ma czegos takiego jak homoseksualny zwiazek kobiety z mezczyzna.
pary bezplodne sa stabilne emocjonalnie przynajmniej. pedaly nie sa co juz wielokrotnie bylo udowadniane...

rt.com/news/pedophile-syndicate-russian-boy-481/
dailymail.co.uk/news/article-2305125/Gay-couple-accused-molesting-9-ad...

zreszta nie bez powodu na marszach rownosci ida tez pedofile...

no i pary homoseksualne nie moga miec dzieci, co najwyzej biseksualne, albo lesbijki przez in vitro. ten piekny lewacki wynalazek. ale tak dlugo jak odbiera sie ludziom dzieci za przemoc w rodzinie albo alkoholizm, tak dlugo nie ma podstawy moralnej zeby pedal mogl adoptowac dziecko bo nie jest w stanie zapewnic mu prawidlowego rozwoju
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-12-02, 20:25
lapps napisał/a:



zwiazki homoseksualne sa legalne w Polsce. chyba, ze tobie chodzi o malzenstwo homoseksualne, ale to niestety jest paradoksem bo nie ma czegos takiego jak homoseksualny zwiazek kobiety z mezczyzna. pary bezplodne sa stabilne emocjonalnie przynajmniej. pedaly nie sa co juz wielokrotnie bylo udowadniane...

rt.com/news/pedophile-syndicate-russian-boy-481/
dailymail.co.uk/news/article-2305125/Gay-couple-accused-molesting-9-ad...

zreszta nie bez powodu na marszach rownosci ida tez pedofile...


Po pierwsze mówię o prawnym zalegalizowaniu takiego związku.
Po drugie twój argument jest co najmniej zabawny. Idąc tym tropem powinniśmy zakazać posiadania dzieci parom heteroseksualnym ponieważ 90% pedofilii na podłoże heteroseksualne. Więcej jest dzieci molestowanych przez heteroseksualistów niż przez homoseksualistów. Wynika to z prostej matematyki. 2% homoseksualistów nie popełni tylu czynów pedofilskich co 98% heteroseksualistów. Nadal chcesz dyskutować czy będziesz podawał durne populistyczne argumenty które trafiają do idiotów...
Zgłoś
Avatar
lapps 2014-12-02, 20:27
McMenel napisał/a:


Wynika to z prostej matematyki. 2% homoseksualistów nie popełni tylu czynów pedofilskich co 98% heteroseksualistów



bys sie kurwa zdziwil... zreszta jak kogos jara seks z dzieckiem to chlopaka tez by chetnie wyruchal. psa pewnie tez. dlatego sa specjalne okreslenia na takich ludzi jak pederasta, czy degenerat

i prawny czy nie prawny. malzenstwo = zwiazek kobiety z mezczyzna z definicji

i slyszalem, ze nie masz czasu mi odpisac na zaburzenia pychiczne zwane homoseksualizmem, a mimo to dalej tu siedzisz?
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-12-02, 20:36
lapps napisał/a:



bys sie kurwa zdziwil...

i prawny czy nie prawny. malzenstwo = zwiazek kobiety z mezczyzna z definicji


Kod:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1556756

Proszę kurwa bardzo
Cytat:

the ratio of heterosexual to homosexual pedophiles was calculated to be approximately 11:1.


Wystarczy czy kurwa jego mać nadal będziesz się upierał przy swojej idiotycznej tezie ??
Zgłoś
Avatar
lapps 2014-12-02, 20:46
Cytat:

This suggests that the resulting proportion of true pedophiles among persons with a homosexual erotic development is greater than that in persons who develop heterosexually



wystarczy

1 na 50 ludzi to pedal, a w przypadku pedofilow 1 na 12

ponad 4 razy bardziej prawdopodobne ze pedal jest pedofilem, wedlug twoich danych

przy czym:
Cytat:

Previous investigations have indicated that the ratio of sex offenders against female children vs. offenders against male children is approximately 2:1



poprzednie badania mowily, ze pedofile wykorzystuja tylko 2 razy czesciej dziewczynki niz chlopcow
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-12-02, 20:51
lapps napisał/a:



wystarczy

1 na 50 ludzi to pedal, a w przypadku pedofilow 1 na 12

ponad 4 razy bardziej prawdopodobne ze pedal jest pedofilem.


Ok ale jeszcze większe prawdopodobieństwo jest iż trafisz na pedofila heteroseksualistę niż homoseksualistę. Widzę że matematyka nie jest twoją dobrą stroną.
Zgłoś
Avatar
lapps 2014-12-02, 20:53 1
McMenel napisał/a:


Ok ale jeszcze większe prawdopodobieństwo jest iż trafisz na pedofila heteroseksualistę niż homoseksualistę. Widzę że matematyka nie jest twoją dobrą stroną.



twoja na pewno nie jest logika jesli ciota to dla ciebie ktos normalny
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie