18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
Escalade 2011-01-21, 20:47
sylweeczek napisał/a:

A ten demot jest powodem dlaczego te wszystkie teorie spiskowe mają sens niestety;/ Tych 3 panów było niewygodnych dla ruskich. I tak po kolei Juszczenko był otruty, do Gruzji ruskie czołgami wjechali, a Lechu na Wawelu.
I o ile to co się dzieje nie jest poważne, to jednak mnie wkurwia jak ruski się śmieje z prezydenta RP i w dupie mam to, czy tym prezydentem jest Kaczyński czy Komorowski. Kurwa kiedyś był Bóg Honor Ojczyzna, dziś kto w Boga wierzy to ciemniak co świata nie zna, honoru już dawno nikt nie ma (nie licząc dresów - Ci to o swoje walczą;p), a ojczyzna to prędzej Irlandia czy gdzie tam teraz za robotą wyjeżdżają.



Pierdolnij się w łeb. Kaczyński był niewygodny? Do wyborów zostawało kilka miesięcy a szans na wygraną praktycznie nie miał. Po co zabijać kogoś, kto jest skończony politycznie? Prawda jest taka, że najwięcej zyskał braciszek, bo notowania tak mu poszybowały w górę, że o mało nie wygrał z Komorem (który swoją drogą też rewelacyjny nie jest).
Zgłoś
Avatar
cochise 2012-08-11, 5:35
sylweeczek kuźwa sami gieniusze...jakbyś poczytał coś historycznego ze źródeł to byś wiedział, że przed wojną było motto oficerskie honor i ojczyzna o bogu słowa nie było ale lepiej powtarzac pierdoły nie?

sj tragedia narodowa to była, bo kto widział taki burdel, a że się śmieją? Trudno się dziwić z takiego bajzlu trudno się nie śmiać...

Pastuch z Pakistanu a ciebie ciocia palcem robiła i też zjebała... bywa i tak

Hubert0501 tiaaa a śląsk był piastowski... dziś niemcy wjadą do szczecina bo ich i będzie wielkie oburzenie takich pajkaców jak ty bo to słowiańskie miasto....jak ja kocham propagandę i pożytecznych idiotów
.. no i jeszcze może ich uznać zimbabwe i antarktyda...

kool83 cześć pożyteczny idioto szkoda że myśleć nie potrafisz, ale wtedy nie był byś pozyteczny
v nie dojebał a prawdę powiedział, zdanie jaraska do dziś jest wyrocznią,

Escalade Komor to tragedia to jak wybór pomiędzy sraczką a biegunką...
Zgłoś