18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:18
Avatar
Miacholl 2017-07-20, 9:58 6
Śmieszy mnie dwójka kierowców, która widziała zdarzenie i jakby nic sobie skręciła na skrzyżowaniu. Zawracający dała ciała, ale motorynka mogła tak nie zapierdalać.
Zgłoś
Avatar
Krak 2017-07-20, 10:03 24
Dobry, jeszcze zdążył stoppie zrobić.
Zgłoś
Avatar
Lussy 2017-07-20, 10:08 3
Ciezko stwierdzić, było wymuszenie ale on zapierdalal jak pojebany I BĄDŹ TU MĄDRY CZYJA WINA
Zgłoś
Avatar
TT4 2017-07-20, 10:13 15
Lussy napisał/a:

I BĄDŹ TU MĄDRY CZYJA WINA



Ty już nawet nie próbuj.

______________

Syneczkowie nie wysiadacie tutaj...

youtube.com/watch?v=6od76UNHt-M
Zgłoś
Avatar
ar15 2017-07-20, 10:16 1
No ale jak, mieli się zatrzymać żeby motocyklistę z asfaltu skrobać dwaciokiem ?

______________

Ze wschodu nigdy nic dobrego nie przyszło.
Zgłoś
Avatar
Ymirrr 2017-07-20, 10:18 3
Cudowne. Sam byłem kiedyś świadkiem takiej kasacji, a co najlepsze - w Dzień Matki

______________

"Bóg obiecuje życie wieczne. My je dajemy." - Palmer Eldritch
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-07-20, 10:30 9
I dobrze kurwa. Jednego mniej.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2017-07-20, 11:54 4
Tak na moje oko to jechał ok 90 km/h (przejechał ok 25 metrów w sekundę) ale pytanie ile zapierdalał zanim zaczął hamować
Zgłoś
Avatar
wszystkozajete1234 2017-07-20, 13:14 1
Jak motocyklista zginie w wypadku (z jego winy), to kto opłaci naprawę auta poszkodowanego? Z OC umarlaka ściągają?
Zgłoś
Avatar
Zadi_ 2017-07-20, 13:25 6
@up Właśnie tak.
Zgłoś
Avatar
Aksal 2017-07-20, 13:40 2
deavid napisał/a:

No ale jak, mieli się zatrzymać żeby motocyklistę z asfaltu skrobać dwaciokiem ?



Jakby któryś miał butelkę wody to chociaż mógł asfalt opłukać
Zgłoś
Avatar
stelmon 2017-07-20, 14:03 1
Ale potrójne salto perfekto, gorzej z lądowaniem
Zgłoś
Avatar
sekijero 2017-07-20, 14:17 5
Cytat:

Tak na moje oko to jechał ok 90 km/h (przejechał ok 25 metrów w sekundę) ale pytanie ile zapierdalał zanim zaczął hamować



Na moje oko leciał ze 140 km/h najmarniej w trakcie uderzenia, ale to nic niewnoszące dywagacja. Zastanawia mnie już od dawna inna kwestia, jeżeli w toku postępowania śledztwa zostanie udowodnione, że kierujący wjeżdżający na skrzyżowania (nie odwołuję się do powyższej sytuacji) poruszał się z tak wysoką prędkością, że wymuszający nie miał szans go zobaczyć, czy w takiej sytuacji wina leży po stronie wjeżdżającego na skrzyżowanie, czy wymuszającego?
Zgłoś
Avatar
Ziomaljlb 2017-07-20, 14:23
cos pieknego, wielkie brawa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów