18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
busek 2014-02-06, 23:55 2
@kamil-c
masz prawie 40 lat więc reprezentuj jakiś poziom, bo nie odstaniesz nic a nic od typowego gimby
Zgłoś
Avatar
gizmokoza 2014-02-07, 0:00 1
Kurwa ludziska, nawet nie wiadomo o co poszło, a dywagujecie, jakbyście siedzieli z nimi w ławkach ;d
Zgłoś
Avatar
zagiel1111 2014-02-07, 0:09 3
MrEamesLubiącyMężatki napisał/a:



Wróć do lekcji synu. Nie masz jutro sprawdzianu z przyrody ?



Nie nie mam. Za to idę do pracy bo nie jestem leniwym zasrańcem i nienawidzę siedzieć na dupsku za kasę rodziców. Dziękuję za uwagę, dobranoc
Zgłoś
Avatar
arturek1112 2014-02-07, 0:14
@ZnanyJakoZaganiacz

kradli Ci kanapki w szkole?
Zgłoś
Avatar
kamil-c 2014-02-07, 0:15
busek napisał/a:

@kamil-c
masz prawie 40 lat więc reprezentuj jakiś poziom, bo nie odstaniesz nic a nic od typowego gimby


Hmm może, a w zasadzie masz rację ale ten portal niestety wymusza taki język...
Zgłoś
Avatar
!Timon 2014-02-07, 0:17
@kiwiszon

Piszesz o nowym pokoleniu... jestem kilka lat starszy od Ciebie a w moim gimbie lanie jednego nauczyciela nie było niczym niecodziennym. Inny po przejściu przez korytarz miał zawsze zapluty sweter. O tym co katechetki przechodziły to już nie w ogóle inna bajka. W szkole było sporo skrajności - od nauczycieli na lekcjach których muchę było słychać po takich którzy byli wyzywani, poniżani i czasem uderzani.

Patola jest, była i będzie. To nie wymysł młodego pokolenia.
Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2014-02-07, 0:19 2
Jebany nauczyciel. Co on sobie myśli... JotPe na 100% skoorweseny! Tylko Buk może nas sądzić.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2014-02-07, 0:20
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
kamil-c 2014-02-07, 0:28
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
busek 2014-02-07, 0:31 2
Hahahahah, naprawdę nie potrafiłeś wyczuć sakrazmu w jego wypowiedzi?
Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2014-02-07, 0:45 2
kamil-c napisał/a:


Te gruzojad mówiłem co masz zrobić jeszcze tu jesteś??? Tabor ci się zjebał? Zajeb innemu gruzojadowi i WYPIE RDALAJ Z POLSKI!!!!



Z chęcią! Wypierdolę stąd jak najszybciej. Takiego syfu jak w tym kraju i mentalności typowej dla idiotów, u niektórych rodaków (czyt. cebulaków) nie ma nigdzie. Zostań w tym chlewie i życzę powodzenia. I tak nic nie osiągniesz. Nawet za granicą. Dla mnie dumą jest nazywaniem mnie Cyganem, pomimo tego, że nic, prócz nicku nie mam z nimi związanego. Oni przynajmniej w obronie swojego stanął murem.
Zgłoś
Avatar
anal_hammer 2014-02-07, 0:46 4
@Cyrk
Chłopie z czym do ludzi, jaka normalność ?

Sytuacja z wczoraj: kontrola wagi i szczepienie mojego syna. Poczekalnia jak to w polskim ZOZie-zajebana, po brzegi. Babuleńki nie miały już gdzie siedzieć, to przylazły na dziecięcą część. Chuj tam, nikt nie puści ciężarnych na siedzenie, bo po co.
Mam 80 lat i jeszcze 40 minut do mojej wizyty, więc chyba nie wyjdę z przychodni i nie pójde sie przejść, żeby nie robić sztucznego tłumu.

Ale to, to jest chuj, w porównaniu do nawiedzonej mamuski, którą miałem okazję posłuchać (zresztą podobnej do tej lewackiej czarnuli z Głównej).
Ona- stoi, córa (ok 2 lat) - siedzi. Lekarka wzywa po nazwisku, matka wstaje. Młoda, wyjebane, siedzi dalej. Matka przez 12 minut (sprawdzałem!) PROSI swoją córeczkę, aby ta była tak dobra i weszła do gabinetu. Młoda, jak zaczarowana: swój świat, swoje kredki, wypierdolone po całości na matulę. Więc, po owych 12 minutach, zapytałem się czy po prostu nie może wziąć jej za rękę i wejść do gabinetu, bo kolejka, jak stąd do Szczecina, stoi w miejscu. Matka do mnie: ''Proszę nie komentować, córeczka jest taka niespokojna od 2 tygodni, próbujemy z mężem przestawić ją na dietę wegańska i lepszego człowieka. Ja swoje dziecko ucze właśnie empatii, proszę mi nie przerywać''

Załamałem się jak kurwa mać. Na prawdę nie sądziłem, że tacy ludzie są, ba płodzą dzieci!

Więc powiedz mi, jeżeli przykład idzie z góry, i nawet jeżeli mówimy o sytuacji skrajnej od tej na filmie (tam patologia, z drugiej strony w pizdach sie przewraca od dobrobytu), co w dzisiejszych czasach można nazwać normalnością, nie licząc tych dwóch przykładów...
Zgłoś
Avatar
kamil-c 2014-02-07, 0:46
busek napisał/a:

Hahahahah, naprawdę nie potrafiłeś wyczuć sakrazmu w jego wypowiedzi?


Za sam nick prowokatora bym zbanował i w dupie mam jego sarkazmy i prowokacje na tym portalu...
Zgłoś
Avatar
busek 2014-02-07, 0:50
Metrowy w chuj w dupę za "Dla mnie dumą jest nazywaniem mnie Cyganem"
Zgłoś
Avatar
Bandito17 2014-02-07, 0:52 1
ZnanyJakoZaganiacz napisał/a:



Widziałeś wcześniejszą część filmu gimbusia wyrocznio? Jesteś typowym kozaczkiem jotpekiem?.



Zaczynają mnie już wkurwiać takie filmiki w których kurwa nie wiesz dlaczego, po co, po jakiego chuja dochodzi do takiego stanu rzeczy. Oglądasz sobie taki filmik i widzisz nauczyciela który zaczyna sapać do ucznia, ale kurwa nie wiesz co ten gimbuz odjebał że nauczyciel do niego ruszył. Właśnie przez takie chujowa artykuły dochodzi do kłótni, obrzucania obelgami i grożenia sobie co by ktoś zrobił gdyby go spotkał.
Dajcie mi maść na ból dupy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie