18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
Avatar
rai87 2013-03-05, 22:27
Dopek napisał/a:

Dodam od siebie ze sa jeszcze AKGN. Sam takiego JESZCZE posiadam na stanie :/...



a gdzie takie zabytki macie? Budowo? ja na szczęście działam na kbsMiniBeryl wz. 2004
Zgłoś
Avatar
chujciwcycki 2013-03-05, 22:38
Spazmok napisał/a:

Częściowo rozłożona broń do przeglądu, czyszczenia i konserwacji. Gość sprawdza czy dobrze wyczyścił przewód lufy. Sam tak zawsze robię - to standardowy sposób. Skończyło się obowiązkowe wojsko to i wiedza u młodzieży nikła. To nie takie proste jak w grach wziąć karabin z magazynu i zacząć napier*alać. O broń trzeba dbać jak o żonę, żeby Cie nie zawiodła w krytycznej sytuacji.
Dziwne, że prawie nikogo nie zastanowiło, że trzymana przez niego broń jest jakaś taka "uboga".

|
Wiek 19 lat i już po służbie wojskowej jesteś?
Zgłoś
Avatar
s................y 2013-03-05, 22:50
Safian napisał/a:

To się nazywa profesjonalizm, ciekawe co tam znalazł...

Pocisk 9mm bo koledzy nie wierzyli że się da strzelić ale on jednak i uparcie do tego dążył!!!
Zgłoś
Avatar
Spazmok 2013-03-05, 22:50
chujciwcycki napisał/a:

|
Wiek 19 lat i już po służbie wojskowej jesteś?


WSOWL
Zgłoś
Avatar
L................k 2013-03-05, 23:04
Spazmok napisał/a:

Częściowo rozłożona broń do przeglądu, czyszczenia i konserwacji. Gość sprawdza czy dobrze wyczyścił przewód lufy. Sam tak zawsze robię - to standardowy sposób. Skończyło się obowiązkowe wojsko to i wiedza u młodzieży nikła. To nie takie proste jak w grach wziąć karabin z magazynu i zacząć napier*alać. O broń trzeba dbać jak o żonę, żeby Cie nie zawiodła w krytycznej sytuacji.
Dziwne, że prawie nikogo nie zastanowiło, że trzymana przez niego broń jest jakaś taka "uboga".



A co jeśli w komorze został nabój?
Zgłoś
Avatar
PsychoBoyJack 2013-03-05, 23:06
rai87 napisał/a:



a gdzie takie zabytki macie? Budowo? ja na szczęście działam na kbsMiniBeryl wz. 2004



Nawet w tych uznawanych za jedne z "nowocześniejszych" JW zdarzają się pododdziału jeszcze działające na Kałachach. U nas piechota i rozpoznanie już spory czas posiadają beryle a pododdziały logistyczne dostały niedawno. Dopek pewnie z jakiejś remontówki jest i dlatego ma taki relikt
Zgłoś
Avatar
naiwny01 2013-03-05, 23:12 2
Widać kto był w wojsku, lub jest pasjonatem. Niektórzy w kałachu mają kaliber 9mm aż ręce opadają. Ale swoje mądrości muszą wstawić. AK-47 to oznaczenie używane przez połowę świata. Polska ma oczywiście swoje oznaczenia np. najpopularniejszy (przynajmniej do niedawna) AKMS- Automat Kałasznikowa Modernizowany Składana kolba
Zgłoś
Avatar
Jabol943 2013-03-05, 23:19
Panowie to nie jest model AK!!!
Jest to AN-94 ABAKAN.
Broń strzelająca tzw. Burstem (seria dwukulowa).
Zastosowano w niej redukcję odrzutu
Zgłoś
Avatar
raistpol 2013-03-05, 23:21
tak jest! kbk AKMS modernizowany skladany. Strzela niby pod woda i z pisakiem, a na strzelnicy co dwa strzaly sie zacinał.

A teraz melepety prawo uzycia broni raz dwa!
Zgłoś
Avatar
Rhumun 2013-03-05, 23:23
Jabol, zapierdolę ci...
Zgłoś
Avatar
naiwny01 2013-03-05, 23:24
LosowyNick napisał/a:

A co jeśli w komorze został nabój?


musiałby go sobie gwoździem odpalić.
Zgłoś
Avatar
Haggart 2013-03-06, 0:39
Kurwa, jabol, sam jesteś ABAKAN...
Zgłoś
Avatar
Sephiroth 2013-03-06, 0:43
Spazmok, a niby co on tam widzi? Broń jest złożona, w lufie czarno. Broń się rozkłada i patrzy pod światło, wtedy faktycznie widać czy dobrze wyczyszczona.
Zgłoś
Avatar
lotnik_1 2013-03-06, 9:54
czelabińskie krople do oczu
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2013-03-07, 22:46
Btw. na plecach noszę PK więc oddam za free
Zgłoś