18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:29
Rosyjskie metody wychowawcze
Janken • 2013-01-26, 1:24
Za stroną nazakazie.pl :

Cytat:

Dziś przedstawiamy historię rodem z Rosji, gdzie młodzież – podobnie jak w Polsce – większość swoich idiotycznych pomysłów dokumentuje w internecie. Czasami jednak nie wszystko co z początku wyglądało na super pomysł, idzie po ich myśli. Szczególnie wtedy, dy postanowią zbezcześcić to, co dla innych jest świętością. W roli „nauczycieli savoir-vivre” wystąpili kibice CSKA.

Podczas imprezy nastolatek z Moskwy wpadł na genialny pomysł. Uznał, że umieści on na swoim tyłku hasło „Wolni od strachu” będące mottem ekipy kibiców CSKA – Jugend. Zabawa była na tyle przednia, a pomysł tak wyborny, że młodzian postanowił pochwalić się całemu światu nowym „tatuażem” na czterech literach i umieścił w internecie poniższe zdjęcie.



Kibice utożsamiający się z Jugend, z dumą prezentujący to hasło m.in. na tradycyjnych tatuażach, szalikach, czy vlepkach, poczuli się mocno dotknięci dowcipem. Uznali, że taka akcja godzi w ich dobre imię , a tym samym oni muszą zmyć tę hańbę.
Jednocześnie zdecydowali, że domorosły wojownik (czy też „internetowy napinacz”) poniesie karę współmierną do jego winy. Skupili się więc na jego tyłku…

Plan był prosty. Najpierw podstawili w internecie urodziwą dziewczynę, która zaprosiła chłopaka na spotkanie. Tam zamiast pięknej kobiety, czekającej na romantyczne uniesienia, spotkał kilku dobrze zbudowanych chłopaków. Ci nakazali mu zdjąć spodnie, a następnie wychłostali go po gołym tyłku, gdyż ich zdaniem była to nagroda adekwatna do szczeniackiego wybryku. Młodzian został dodatkowo grzecznie poproszony o usunięcie zdjęcia z sieci, a także oficjalnego przeproszenia grupy Jugend.

Cała akcja została nagrana, a następnie umieszczona w internecie. Tak, dla przestrogi.

Młody bohater filmu jest obecnie gwiazdą internetu, czyli po części osiągnął swój cel. Może inaczej, niż tego początkowo chciał, ale podobno cel uświęca środki. Gratulujemy sukcesu i w ramach pomocy w zdobywaniu kolejnych fanów publikujemy jego oskarową kreację. Język nie powinien stanowić bariery nie do przejścia, bo sens można łatwo uchwycić.



Filmik

Zgłoś
Avatar
n................2 2013-01-26, 1:31 2
Przeczytałem: nazakazie.pl
i zobaczyłem typa pokazującego dupe.
Tyle mi wystarczy.
Zgłoś
Avatar
kl3juuu 2013-01-26, 2:04
@up
słaby żart. Piw nie będzie
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-01-26, 6:01 3
@up - nie będziesz mi kurwa mówił co mam robić!
Zgłoś
Avatar
Toddler 2013-01-26, 10:09 3
po pysku tez chyba dostal bo farba z kichawy leci i pizdy pod gałami... a złamalo go manto na poślady ... Ruda pizda
Zgłoś
Avatar
Bugini 2013-01-26, 10:59 1
Bardzo pozytywne
Zgłoś
Avatar
cocaine.animals 2013-01-26, 10:59 32
Tak kończą frajerzy, każdego internetowego napinacza powinien spotkać podobny los. Zobaczyć zacieszony ryj takiego chujka a po chwili jak dostaje lańsko - coś pięknego
Zgłoś
Avatar
Hannibal_PL 2013-01-26, 12:03 5
Pieknie. Gimbus mentalny dostal po dupie za zachowanie. Nie jestem fanem klubowym, czy tez w ogole sportowym, ale chlopaki mieli bardzo dobry pomysl na kare. Lac az dupa peknie i wybijac durne pomysly ze lba.
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2013-01-26, 12:03 3
CSKA Jugend trzyma z żydami z widzewa. Chuj wam do pyska, tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
mayhem86 2013-01-26, 12:04
A mogli zabić...
Zgłoś
Avatar
jumbill 2013-01-26, 12:06 9
DiesIrae napisał/a:

CSKA Jugend trzyma z żydami z widzewa. Chuj wam do pyska, tyle w temacie


Dupsko też Cie swędzi ?
Zgłoś
Avatar
podgor5 2013-01-26, 12:12
myślałem że zemsta na jego dupie będzie hmmm... bardziej brutalna
a tu lajt, dostał kilka pasów
Zgłoś
Avatar
tribal216 2013-01-26, 12:18 1
fajnie świnia skamla o życie
Zgłoś
Avatar
thoms0n 2013-01-26, 12:23 1
Czekamy na filmik, gdy DiesIrae dostaje chuja do pyska, bo widać niczego się nie nauczył z powyższej historii.
Zgłoś
Avatar
TranceFan 2013-01-26, 12:33
kurwa ujęcia jak u Spielberga...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie