18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Rosyjskie Metro
Musashi_Miyamoto • 2021-12-03, 11:50
Udało się zarejestrować zwycięstwo onucy, co ciekawe pozostałe onuce przerwały dopiero gdy onuca zaczeła wygrywać z allahem.

W Rosji obecnie za jakiekolwiek slowa krytyki lub czyny uznane za nie etyczne w stosunku do allahów można mieć poważne problemy. Prawo i politycy być może nawet bardziej niź w UE chronią muzulmanów a Ci z taką pomoca wiadomo co robią na ulicach.

Kanał na telegramie https://t.me/joinchat/RR2zL58SGbigYe94



2021-12-03, 11:57
Ciekawe co będzie u nas z ciapatyzmem i allahuakbarstwem. Wszędzie dookoła musilmiada jak ja pie**olę, a u nas jeszcze nie.
I teraz pytanie - kiedy się zacznie, lub kiedy inne kraje dobiorą nam się do dupy za nieallahowość.

Generalnie w ch*ju mam, czy dookoła modliliby się do Jezuska i Maryi, Allacha czy wyjątkowo dużego czipsa z paczki Laysów.
Nie w ch*ju mam przemiany ustrojowe, które to za sobą pociągnie. Np z radosnej młodzieży (jak ja tych dracych po nocy p*zdę kurew nie lubię...) zrobiliby zawodzących psalmy pojebów z problemem bezalkoholowym.
O k***a, właśnie. Prohibicja. Sk***ysyny....

2021-12-03, 12:12
sothis napisał/a:

Ciekawe co będzie u nas z ciapatyzmem i allahuakbarstwem. Wszędzie dookoła musilmiada jak ja pie**olę, a u nas jeszcze nie.
I teraz pytanie - kiedy się zacznie



U nas się nie zacznie. W ostatnią sobotę był w TVN24 reportaż o przemytniczym biznesie. Jeden z imigrantów powiedział, że panuje opinie, iż
Polska jest jednym z najbiedniejszych krajów UE a później dodał, że nikt nie chce mieszkać w biednym kraju, dlatego Polska jest tylko krajem
tranzytowym.
Żeby Polska była Polską, to musi być biedna. Innej rady nie ma.

Do fali emigracji na Zachód znowu dołączą Polacy
https://forsal.pl/praca/praca-za-granica/artykuly/8305204,emigracja-zarobkowa-polakow-kolejna-fala.html

2021-12-03, 12:17
kolosasz napisał/a:

U nas się nie zacznie. W ostatnią sobotę był w TVN24 reportaż o przemytniczym biznesie. Jeden z imigrantów powiedział, że panuje opinie, iż
Polska jest jednym z najbiedniejszych krajów UE a później dodał, że nikt nie chce mieszkać w biednym kraju, dlatego Polska jest tylko krajem
tranzytowym.
Żeby Polska była Polską, to musi być biedna. Innej rady nie ma.
Do fali emigracji na Zachód znowu dołączą Polacy



Ok, ale...
Pojemność pozostałych państw UE jest ograniczona, to raz. Dwa, że jak się nie może dostać tego, co się chce, to się bierze to co można.

Druga sprawa - Rosja się islamizuje. Czemu? Nie chciało mi się szukać sensownych info. Ale w sumie poszukam.
Zawsze więcej będę wiedział o tym, gdzie stąd sp***alac.

2021-12-03, 12:28
kolosasz napisał/a:


Żeby Polska była Polską, to musi być biedna. Innej rady nie ma.


To akurat da się zrobić i nasi już nad tym pracują od wielu dekad :)

2021-12-03, 13:09
Zapytałem rosjan w komentarzach czemu oni zaczeli pomagać dopiero gdy on zaczął wygrywać i paczcie co odpisują: Потому что опасно, налетят гномы с ножами как всегда толпой. White life matter

Tłumaczenie: Ponieważ jest to niebezpieczne, gnomy z nożami będą jak zwykle pojawiać się w tłumie. Biała materia życia

kolosasz napisał/a:

U nas się nie zacznie. W ostatnią sobotę był w TVN24 reportaż o przemytniczym biznesie. Jeden z imigrantów powiedział, że panuje opinie, iż
Polska jest jednym z najbiedniejszych krajów UE a później dodał, że nikt nie chce mieszkać w biednym kraju, dlatego Polska jest tylko krajem
tranzytowym.
Żeby Polska była Polską, to musi być biedna. Innej rady nie ma.
Do fali emigracji na Zachód znowu dołączą Polacy



Ja bym był ostrożny z tym że muzułmanie nie islamizują biednych krajow bo islamizuja bo ich jest tyle że starczy i na niemcy i jak widzimy na Rosję a dobrym przykladem jest Albania. Więc gszie oni idą, co będa robić a co nie to choj z tym nie mamy prawa otworzyć im drzwi pod pretekstem ze oni tylko sobie przejdą. Niech sobie na okolo idą... Nie wiem co robią ale NIE BĘDZIE UKLADU ŻE WPUSZCZAC a oni sonie tylko przejdą.

kolosasz napisał/a:

U nas się nie zacznie. W ostatnią sobotę był w TVN24 reportaż o przemytniczym biznesie. Jeden z imigrantów powiedział, że panuje opinie, iż
Polska jest jednym z najbiedniejszych krajów UE a później dodał, że nikt nie chce mieszkać w biednym kraju, dlatego Polska jest tylko krajem
tranzytowym.
Żeby Polska była Polską, to musi być biedna. Innej rady nie ma.
Do fali emigracji na Zachód znowu dołączą Polacy



Ja bym był ostrożny z tym że muzułmanie nie islamizują biednych krajow bo islamizuja bo ich jest tyle że starczy i na niemcy i jak widzimy na Rosję a dobrym przykladem jest Albania. Więc gszie oni idą, co będa robić a co nie to choj z tym nie mamy prawa otworzyć im drzwi pod pretekstem ze oni tylko sobie przejdą. Niech sobie na okolo idą... Nie wiem co robią ale NIE BĘDZIE UKLADU ŻE WPUSZCZAC a oni sonie tylko przejdą.

2021-12-03, 15:20
Uważam, że wystarczą z dwa może trzy zamachy u Nas w Polsce i rodacy im pokażą Naszą tolerancję dla szmatogłowych.
Możecie pisać co chcecie, ale ja sobie robie screena i wrócimy do rozmowy jak się to wydarzy...

Uważam, że wystarczą z dwa może trzy zamachy u Nas w Polsce i rodacy im pokażą Naszą tolerancję dla szmatogłowych.
Możecie pisać co chcecie, ale ja sobie robie screena i wrócimy do rozmowy jak się to wydarzy...

Mam tylko nadzieję, że w Polsce nigdy nie dojdzie do żadnego aktu terroryzmu.

2021-12-03, 16:29
O!! w końcu zobaczyłem, jak wygląda Twerska z Metro 2033

2021-12-03, 19:52
sothis napisał/a:

Ok, ale...
Pojemność pozostałych państw UE jest ograniczona, to raz. Dwa, że jak się nie może dostać tego, co się chce, to się bierze to co można.
Druga sprawa - Rosja się islamizuje. Czemu? Nie chciało mi się szukać sensownych info. Ale w sumie poszukam.
Zawsze więcej będę wiedział o tym, gdzie stąd sp***alac.



nie zesraj się

2021-12-03, 20:38
Folur napisał/a:

nie zesraj się



Dostosowując się do merytorykę i poziomu Twojej komunikacji...
Zesram, Tobie do mordy.

2021-12-03, 22:57
sothis napisał/a:

Ciekawe co będzie u nas z ciapatyzmem i allahuakbarstwem. Wszędzie dookoła musilmiada jak ja pie**olę, a u nas jeszcze nie.


Będzie jak na Bliskim Wschodzie. Dookoła ciapaci a u nas koszerny polin - tak dudełek wczoraj powiedział.

2021-12-04, 06:50
to jest kolonizacja poprzez zasiedleniei rozmanazanie sie na terenie wroga