18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Huherko 2011-12-06, 8:24
Co to jest, podwozie od fadromy ?? xD
Zgłoś
Avatar
pila24 2011-12-06, 8:46
Jaki offroad?? tam tak autostrady wyglądają!
Zgłoś
Avatar
erotyczny 2011-12-06, 11:07
Ruscy są mega pomysłowi, aż głupio napisać, że dzięki biedzie.
Rozmawiałem z ruskiem w obwodzie który zbudował ala quada na częściach: chłodnica zaporożec, wał bmw, reduktor landek, koła od audi silnik zetor etc. Jak mówił, nie ma chuja we wsi żeby zawiódł. Nowe ala terenówki objeżdża
Zgłoś
Avatar
ferro 2011-12-07, 12:23
erotyczny napisał/a:

Ruscy są mega pomysłowi, aż głupio napisać, że dzięki biedzie.
Rozmawiałem z ruskiem w obwodzie który zbudował ala quada na częściach: chłodnica zaporożec, wał bmw, reduktor landek, koła od audi silnik zetor etc. Jak mówił, nie ma chuja we wsi żeby zawiódł. Nowe ala terenówki objeżdża



ciekawe jak dopasował wał do przekładni kątowej, a potem wywazył wał plus skrzynia do silnika zetora, skrzynia do przekładni (reduktora), potem jak dopasował szybkości reduktora i dyfru tylnego ;P pewnie nagadał Ci głupot
Zgłoś
Avatar
erotyczny 2011-12-07, 23:28
ferro napisał/a:



ciekawe jak dopasował wał do przekładni kątowej, a potem wywazył wał plus skrzynia do silnika zetora, skrzynia do przekładni (reduktora), potem jak dopasował szybkości reduktora i dyfru tylnego ;P pewnie nagadał Ci głupot


Nie wydaje mi się ale co Ci będę tłumaczył, musze zdjeć poszukać tegp wehikułu co miał
Zgłoś
Avatar
ferro 2011-12-08, 10:28
erotyczny napisał/a:


Nie wydaje mi się ale co Ci będę tłumaczył, musze zdjeć poszukać tegp wehikułu co miał



ja Ci mówie tylko z aspektu mechanicznego wiem bo siedze troche w offroadzie (hobbystycznie)
Zgłoś