18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Baronessa 2023-03-09, 10:39 8
Jebać ćpunów.
Pobłażliwy był, jak na kacapskie ścierwo. Mógł chociaż kilka calaków upierdolić...
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2023-03-09, 10:56 28
Nie będę robił kolejnego tematu. Narkuskę postraszono palnikiem, obcięto włosy, polano zieloną farbą twarz a na końcu kazano jej rozebrać się na mrozie.

Zgłoś
Avatar
TRQPL 2023-03-09, 11:54 2
Ćpuny do wora
Zgłoś
Avatar
alojz 2023-03-09, 11:54
a jako podkład ten kiczowaty, szwabski Ramsztajn
Zgłoś
Avatar
Policeman 2023-03-09, 12:53 16
Chuj mnie ich porachunki, niech te kacapskie kurwy ćpają, nie spłacają, mordują się. Niech narkus zdycha z rąk dillera, diller od kogoś wyżej, a ten wyżej w końcu od lokalsów z polityki bo się nie podzielił kasą. Mam nadzieję, że to gówno się wytłucze na amen, patologia się zapije na śmierć, dawać im za free tani zatruty alko, słać im statkami, ich służba zdrowia nie da rady, będą mieć gnijące trupy na ulicach, w domach, choroby, zarazy. Putin będzie kurwa wysyłał wojsko by walczyć ze swoim zaćpanym, zachlanym, głodnym, śmierdzącym turańsko-mongoidalnym narodem.
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2023-03-09, 12:54 6
O ile życie wydaje się prostsze jak się chodzi normalnie do roboty i nie zadaje z jakimiś pojebami.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-03-09, 13:09 3
Policeman napisał/a:

Chuj mnie ich porachunki, niech te kacapskie kurwy ćpają, nie spłacają, mordują się. Niech narkus zdycha z rąk dillera, diller od kogoś wyżej, a ten wyżej w końcu od lokalsów z polityki bo się nie podzielił kasą. Mam nadzieję, że to gówno się wytłucze na amen, patologia się zapije na śmierć, dawać im za free tani zatruty alko, słać im statkami, ich służba zdrowia nie da rady, będą mieć gnijące trupy na ulicach, w domach, choroby, zarazy. Putin będzie kurwa wysyłał wojsko by walczyć ze swoim zaćpanym, zachlanym, głodnym, śmierdzącym turańsko-mongoidalnym narodem.



Taki sposób myślenia jest właśnie źródłem takiego patolstwa.
Zgłoś
Avatar
vonYanek 2023-03-09, 15:20 7
Siriuz napisał/a:

Taki sposób myślenia jest właśnie źródłem takiego patolstwa.



Co ty pierdolisz. Nikt im nie kazał babrać się w narkosyfie. Grasz w głupie gry, to wygrywasz głupie nagrody.
Zgłoś
Avatar
Grishjarta 2023-03-09, 15:41 1
T3RMINATOR napisał/a:

Nie będę robił kolejnego tematu. Narkuskę postraszono palnikiem, obcięto włosy, polano zieloną farbą twarz a na końcu kazano jej rozebrać się na mrozie.



Dobry kontent z telegrama, wincyj!!!!!!
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-03-09, 17:36 2
Mmmm narkotyki. Dobre jak się ma rozum, umiar i kasę.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-03-09, 21:35
Siriuz napisał/a:

, a ten wyżej w końcu od lokalsów z polityki bo się nie podzielił kasą. Mam nadzieję, że to gówno się wytłucze na amen, patologia się zapije na śmierć, d



Obrońca kacapSSkich bandytów się wypowiedział?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-03-09, 23:29 1
vonYanek napisał/a:

Co ty pierdolisz. Nikt im nie kazał babrać się w narkosyfie. Grasz w głupie gry, to wygrywasz głupie nagrody.



Banksterzy jakoś nie ucinają palcy jak ktoś przestaje spłacać raty. Wszystko można ucywilizować no chyba ze ma się siano w głowie jak darek1234.
Zgłoś
Avatar
BolekMaku 2023-03-10, 8:35 1
Czemu na głównej są czasami lepsze niż na Hardzie?

Jak można tak traktować kobietę?
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-03-10, 11:35
Siriuz napisał/a:

Banksterzy jakoś nie ucinają palcy jak ktoś przestaje spłacać raty. Wszystko można ucywilizować no chyba ze ma się siano w głowie jak darek1234.



Po polsku brzmi to tak: nie ucinają palców. Po ruSSku może być inaczej
Zgłoś