18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Rosyjskie posterunki
Misiek_ • 2014-03-09, 12:22
W czasie patrolowania samolot bezzałogowy ukraińskiej Służby Ochrony Pogranicza ujawnił liczne posterunki rosyjskich wojsk, rozmieszczone wzdłuż Przesmyku Perekopskiego.

Jak mówią z jednego z posterunków otwarto ogień do samolotu [ostatnie 10 s. nagrania]
Zgłoś
Avatar
z................m 2014-03-09, 12:30
Fascynujące jak stado pędzących gwoździ. Portale ci się pojebały?
Zgłoś
Avatar
Browarowy-Potwór 2014-03-09, 12:37 2
zincum napisał/a:

Fascynujące jak stado pędzących gwoździ. Portale ci się pojebały?


Zgłoś
Avatar
E................m 2014-03-09, 12:46 1
Srutin idzie w ślady papcia Stalina. Oby skurwiel wywołał III Wojnę Światową i dopełnił żywota trafiony atomówką przez Amerykanów albo Chińczyków.



Tyle w temacie tego 60 letniego idioty z Kremla.
Zgłoś
Avatar
z................m 2014-03-09, 13:10
Chytrusek napisał/a:


Obrazek


Kurwa, toż ty nawet Paint'a nie potrafisz używać. To się robi "ramką" detektywie. Jutro zdjęcia czyjejś działki będziesz podziwiał bo twój koleś wrzucił. Co jest ciekawego na tym filmie? Od ilu lat ja tu jestem to i tak nie dojdziesz ale musiałeś się dowartościować. Szpieg z gilem w nosie, zrzuty robi tego co każdy sam może sprawdzić...

Ś.P. Lem miał rację.
Zgłoś
Avatar
brontokoparka 2014-03-09, 13:32
po pierwsze to byl samolot zalogowy. a po drugie nikt nie otwarl ognia tylko swiecil wiazka lasera z jakiegos urzadzenia ...
Zgłoś
Avatar
E................m 2014-03-09, 13:51
Up
Ta wiązka lasera służyła do zaznaczenia celu, który w 1:28 został ostrzelany z krzaczorów.
Zgłoś
Avatar
Browarowy-Potwór 2014-03-09, 15:46
zincum napisał/a:


Kurwa, toż ty nawet Paint'a nie potrafisz używać. To się robi "ramką" detektywie. Jutro zdjęcia czyjejś działki będziesz podziwiał bo twój koleś wrzucił. Co jest ciekawego na tym filmie? Od ilu lat ja tu jestem to i tak nie dojdziesz ale musiałeś się dowartościować. Szpieg z gilem w nosie, zrzuty robi tego co każdy sam może sprawdzić...

Ś.P. Lem miał rację.



Jaki oburzony
Idź mamę poproś, niech ci da na batonika, to może trochę ochłoniesz
Zgłoś