18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
baronturbina 2024-08-16, 14:49
dOpieca napisał/a:

Juz sie nie kompromituj borowiku


Ty się zadeklarowałeś jako kryptogej. Więc kto się kompromituje? Zmień nick na dOdupy
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2024-08-16, 14:53
baronturbina napisał/a:

Ty się zadeklarowałeś jako kryptogej. Więc kto się kompromituje? Zmień nick na dOdupy



Jak wiek nie kłamie to jak na 42lata rozmowa z tobą jest mało konstruktywna
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-16, 15:11
dOpieca napisał/a:

Jak wiek nie kłamie to jak na 42lata rozmowa z tobą jest mało konstruktywna


Wogóle wiesz co znaczy „konstruktywna rozmowa”? Jęczenie gościa parzącego na innego, jak wypierdala się na rowerze przypomina ci męski orgazm. No to mamy do czynienia z konstruktywnym homoseksualizmem. Takie znaczenie do Ciebie pasuje.
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2024-08-16, 18:53
baronturbina napisał/a:

Wogóle wiesz co znaczy „konstruktywna rozmowa”? Jęczenie gościa parzącego na innego, jak wypierdala się na rowerze przypomina ci męski orgazm. No to mamy do czynienia z konstruktywnym homoseksualizmem. Takie znaczenie do Ciebie pasuje.



To ty skomentowales moj komentarz probujac byc smieszny , idz sie zajmij czyms innym i dupy nie truj wypierdku.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-16, 19:07
dOpieca napisał/a:

To ty skomentowales moj komentarz probujac byc smieszny , idz sie zajmij czyms innym i dupy nie truj wypierdku.


Tak…. ale to nie zmienia faktu że jesteś kryptogejm. I nie próbowałem być śmieszny, tylko stwierdziłem fakt.
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2024-08-17, 0:17
baronturbina napisał/a:

Tak…. ale to nie zmienia faktu że jesteś kryptogejm. I nie próbowałem być śmieszny, tylko stwierdziłem fakt.



Fakt jest taki że masz 42 lata a męczysz bułe jak 13 latek
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-17, 8:42
dOpieca napisał/a:

Fakt jest taki że masz 42 lata a męczysz bułe jak 13 latek


Nie zaprzeczasz. Do tego lewak jestes
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2024-08-17, 13:32
baronturbina napisał/a:

Nie zaprzeczasz. Do tego lewak jestes



Tak męczysz że zastanawiam sie czy ty nie jestes. Koles nie masz co robic? Pewnie siedzisz zasypany kartonami po pizzy i szczochami w butelce obok kompa 24/7 bo rodzice jeszcze cie utrzymuja. Zajmij sie czyms nieudaczniku.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-17, 14:26
dOpieca napisał/a:

Tak męczysz że zastanawiam sie czy ty nie jestes. Koles nie masz co robic? Pewnie siedzisz zasypany kartonami po pizzy i szczochami w butelce obok kompa 24/7 bo rodzice jeszcze cie utrzymuja. Zajmij sie czyms nieudaczniku.


Jestem jasne. Ale tak zasypany tymi kartonami, że całkiem zasypany? Czy może na butelkach się opierają?
Zgłoś