18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
koreapłn 2014-03-03, 20:14 5
top gear zawsze w dobrej formie
Zgłoś
Avatar
wojniz2 2014-03-03, 22:39 1
Jeśli się tak dobrze zastanowić, to druga jest w 100% prawdziwa.
Zgłoś
Avatar
~Ludomir 2014-03-04, 0:42 14
Brakuje spotu "Work harder, get a car."
Zgłoś
Avatar
Psycholciu 2014-03-04, 1:26 5
Każdy pierdolony rowerzysta w tym kraju, jesli porusza sie po drodze bez kasku, winien dostawac mandat tej samej wysokosi, co kierowca samochodu bez zapietych pasów.
Zgłoś
Avatar
Dr0mg 2014-03-04, 8:11 1
gorzej z kurwami w samochodach bo nie raz w jakiegoś jebańca przyjebałem bo skręcał bez kierunkowskazu z 30km nie wytracę prędkości jak samochód do tego wyprzedają jebiąc lusterkami po łokciach i jeszcze sie srają że jade ulicą bo po chodniku zakazane jest u mnie tylko jeden odcinek drogi gdzie jest wyznaczony metr dla rowerzystów gdyby było tak po całym mieście nikt by się do nikogo nie srał jak jak będą wkurwiać bardziej to zaczne jeździć środkiem i mieć wyjebane na wszystkich spinaczy BO MOGĘ toczyć się 5km/h po środku i chója mi zrobią
a kask to nie problem problem są ich ceny
Zgłoś
Avatar
bartosznowak997 2014-03-04, 8:25 2
a tam pierdolisz... wszędzie są idioci... i wśród rowerzystów i wśród kierowców...
Zgłoś
Avatar
a................6 2014-03-04, 8:32 8
Dr0mg napisał/a:

gorzej z kurwami w samochodach bo nie raz w jakiegoś jebańca przyjebałem bo skręcał bez kierunkowskazu z 30km nie wytracę prędkości jak samochód do tego wyprzedają jebiąc lusterkami po łokciach i jeszcze sie srają że jade ulicą bo po chodniku zakazane jest u mnie tylko jeden odcinek drogi gdzie jest wyznaczony metr dla rowerzystów gdyby było tak po całym mieście nikt by się do nikogo nie srał jak jak będą wkurwiać bardziej to zaczne jeździć środkiem i mieć wyjebane na wszystkich spinaczy BO MOGĘ toczyć się 5km/h po środku i chója mi zrobią
a kask to nie problem problem są ich ceny



O rany, napisałeś to wszystko na jednym oddechu?

Interpunkcja, gamonie!
Zgłoś
Avatar
driver001 2014-03-04, 9:55 2
@Dr0mg
GÓWNO MOŻESZ ....
Jak będziesz jechał środkiem to dostaniesz mandat , a mało tego powodujesz zagrożenie na drodze
Rower to nie jest "pojazd" do miasta - dopóki nie wprowadzą obowiązkowego OC na rowery dla bezpieczeństwa swojego i innych trzymaj się jak najbliżej prawej krawędzi jezdni
Zgłoś
Avatar
Janóż 2014-03-04, 10:05 15
już ból dupy spasionych grubasów, którzy nie dają rady przejechać kilometra na rowerze i nie mogą pogodzić się z tym, że w godzinach szczytu, jest to najszybszy środek lokomocji xDDDDD
Zgłoś
Avatar
Sliski 2014-03-04, 10:08
Dobra, który znajdzie drugi spot?
Zgłoś
Avatar
KingOfDarkness 2014-03-04, 10:09 6
Ból dupy to właśnie zaczynają już mieć rowerzyści bez jakiegokolwiek dystansu do siebie... wiadomo, że reklamy są zrobione dla beki, ale nie, kurwa, oni muszą 'bronić' swojej zajebistości rowerowej...

PS. Dr0mg - typowy rowerzysta Nie zna nawet przepisów a pcha się na ulicę...
Zgłoś
Avatar
FreeHouse 2014-03-04, 10:29 1
Obowiązkowe OC i testy z przepisów ruchu drogowego dla rowerzystów to jedyne rozwiązanie, by nie było takich kłótni między rowerzystami a puszkarzami
Zgłoś
Avatar
szefu 2014-03-04, 10:50 5
wiadomo, że spoty dla beki, ale prawdy w nich jest trochę. Jestem rowerzystą oraz kierowcą, zależnie od pogody, trasy itp. Zawsze, czy to na rowerze, czy w samochodzie jeżdżę tak, żeby sobie i innym dobrze się jeździło. Zatem jadąc samochodem ułatwiam jazdę innym, a jadąc rowerem potrafię przyhamować, przepuścić, nie wpierdalać się samochodom pod koła, bo WIEM, że nie zawsze jest się widocznym, że czasem na węższych pasach samochodom jest po prostu ciężko mnie wyprzedzić, co powoduje u kierującego tylko frustrację. Nie jest dla mnie problemem przejście się kilku metrów z rowerem po chodniku. Trasę wybieram tak, żeby przejechać szybko i nie powodować niepotrzebnych spięć na drodze.
Ale nie zawsze się kurwa tak da. Zawsze znajdą się jebane mendy, które najpierw wpierdolą Ci się z chodnika przez maskę, będą toczyć się na swoim pseudo-kolażo-składaku 5 km/h, 1 metr od krawędzi jezdni, po czym przejeżdżają przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. Dopada człowieka taka kurwica, że chciałoby się podjechać i wpierdolić takiemu cwelowi kij w szprychy.. ludzie, ja też jeżdżę na rowerze, praktycznie zawsze, jak muszę w mieście gdzieś jechać, DA SIĘ KURWA jeżdzić normalnie, trzeba tylko chcieć.
Zgłoś
Avatar
Rysiek__z__Klanu 2014-03-04, 10:54 1
Polecam dokładnie przeczytać (szczególnie Art. 33. - na końcu, o opiece nad dziećmi do 10 lat):
wrower.pl/prawo/kodeks-drogowy-dla-rowerzystow,3176.html

Sam jeżdżę i rowerem (tak, dam radę przejechać 200km jednego dnia) i samochodem - wkurwia mnie jedno. Głupota ludzka:
- rowerzyści zapierdalający 35km/h po chodniku między ludźmi (
- kierowcy nie zwalniający na wąskiej drodze podczas wyprzedzania rowerzysty (byłem wyprzedzany przez dostawczaka jadącego ok 100-120km/h w odległości ok 1m).
- i do tego bzdurnie zaprojektowane ścieżki rowerowe, które co prawda są, ale nie da się z nich korzystać (np.: Katowice, ul. Kościuszki).
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie