18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
hajen 2013-03-27, 16:05 3
I bardzo dobrze tak jebanemu baranowi.
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2013-03-27, 16:48
Rowerzysta ma większe szansę na przeżycie przy takim jebnięciu, ewentualnie mniejsze urazy od pieszego Bo samochód "ścina" rower, a pieszego "ściąłby" po nogach. Co też się przekłada na siłę i miejsce zajebania ciałem w pojazd. Się jeździ, się wie
Zgłoś
Avatar
dth 2013-03-27, 17:01
@up
gorzej jak przelecisz nad samochodem i jebniesz banią z pełną siłą o asfalt.
Zgłoś
Avatar
o................9 2013-03-27, 17:07
Tylko chodzi o to, że gdyby przeprowadzał rower to możliwe, że obejrzałby się w prawo czy nic nie jedzie.
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2013-03-28, 0:55
@~okar19
Owszem. Ale nie tylko. Nie raz podjeżdżam do skrzyżowania chcąc skręcić w prawo na strzałce. Rozglądam się, jadę...i nagle pod maską jedzie mi wesoło rowerzysta, a mi ciśnienie skacze i hamuję.
Na rowerze jedzie się znacznie szybciej niż idzie z buta, kierowca można ocenić sytuacje, że jest bezpiecznie, w najbliższej okolicy pasów nie ma śladów życia, zatem jedziemy. A tu nagle zaskoczenie i na masce leży DEBIL i jeszcze mordę drze, że jeździć nie umiesz.

BTW potrącenie rowerzysty w ten sposób jest legalne. Tj. wina leży po stronie rowerzysty zgodnie z prawem, to on złamał przepisy. I bardzo kurwa dobrze, jak wyleczy połamane kości niech płaci na lakiernika.
Zgłoś
Avatar
qbcia 2013-03-28, 1:00
Sam jestem rowerzystą i wkurwiają mnie takie barany. Warunki na filmiku są nieciekawe, a wg prawa rowerzysta może jechać w pewnych okolicznościach po chodniku, ale na przejsciu jest się pieszym. Na ulice wypierdalać!
Zgłoś
Avatar
C................s 2013-03-28, 1:54
Ja pierdole tyle czasu minelo, a admin dalej nie potrafi nic z tym odtwarzaczem zrobic , bo lepiej korzystac z gotowych skryptow GZ
Zgłoś
Avatar
Steven 2013-03-28, 2:20
Tylko tam lecieć handlować lakierem samochodowym. Wprowadziłbym biały o stu kurwa odcieniach. A produkt reklamowy nazwał bym "Blady Arab".
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-03-28, 6:48
Co za idiota w tym samochodzie! Wszyscy na sąsiednich pasach zatrzymali się przed przejściem, a ten pruje ile fabryka dała! Za wyprzedzanie przed przejściami dla pieszych powinni dożywotnio prawo jazdy zabierać. Jakby to szedł pieszy to by skończył dokładnie tak samo jak ten rowerzysta.
Zgłoś
Avatar
Sliski 2013-03-28, 7:47
Jak by ten rower przeprowadzał to miałby szansę zatrzymać się przed tym autem, które na to szansy nie miało. Ale jest latający rowerzysta to jest piwo.
Zgłoś
Avatar
raper900 2013-03-28, 8:55
To nie mama mówiła tylko przepisy.
Zgłoś
Avatar
s7r 2013-03-28, 10:43
Gość na tym rowerze chyba nawet nie spojrzał w prawo, czy nie jadą samochody... Miał lepszą widoczność spoglądając NAD tym płotkiem niż piesi.

Swoją drogą to co to za przejście dla pieszych jest? Brak świateł, brak sensownej wysepki... Rosja?
Zgłoś
Avatar
Elanez 2013-03-29, 5:54
Aż się dziwię, że nie krzyczał "Allah akbar".
Zgłoś