18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Andrzejas 2024-01-12, 12:15 12
Pedalarze wkurwiają każdego, ale nic nie wkurwia tak bardzo, jak hipokryzja! Jadą pedały swoim miejscem na drodze?
Jadą.
Kierownicy aut im się wjebali na ich pasy?
Wjebali.
Niech zatem kierownicy cierpią i płacą.
I BARDZO, KURWA, DOBRZE!



Tak samo robię.
Jadąc autem spycham pedalarstwo na ścieżkę rowerową, skoro mają obok.
Jadąc rowerem ciągnę z bara i zaskoczenia ludzi na ścieżkach rowerowych.
Jako pieszy wypierdalam rowerzystów jeżdżących po chodniku czy przejściu i staję przed maskami aut chcących skrócić sobie nim drogę.

Tak. Nie raz wpierdol już dostałem, ale jednak więcej razy wpierdoliłem.
Uważam, że było warto. Po to są zasady, żeby każdy miał swoje miejsce dla siebie!

Jeśli ktoś uważa inaczej, to chuj mu na imię!
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-01-12, 12:28
To jakiś rodzaj łódzkiego rejestratora.
Zgłoś
Avatar
dus 2024-01-12, 13:22
Jeszcze jak chcecie podzielić społeczeństwo? Politycznie, płuciowo, zawodowo .. już nie wystarczy by poczuć się dowartościowanym? Teraz dzielicie na rowerzystów, pieszych, rudych? Wszędzie są tylko ludzie, a rower to tylko środek transportu. Nie dajcie sobą manipulować.
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2024-01-12, 13:35 1
TheRainMan napisał/a:

Jak samochody są zaparkowane na ścieżce rowerowej to nic dziwnego, że rozpierdalają im lusterka



Jak zobacze rower na chodniku też mam go rozjebać? Ok!
Zgłoś
Avatar
KtM 2024-01-12, 14:12
Nie bronię rowerzystów, ale kierowcy puszek zachowują się jak władcy dróg. Jedzie taki szeryf, zajeżdża, wymusza, parkuje na ścieżce dla rowerów i co mu zrobisz… no to znalazło się kilku, co im zrobili.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-01-12, 14:23
Kurwa już chuj jakby serio przypadkiem to zrobił no chuj bywa nie ..... Ale te pedały specjalnie wjeżdżają by zachaczyc o te lusterka .... I teraz mam takie czemu za co i czy to temu że ich żona puściła się z murzynem i mają teraz czekoladka w domu
Zgłoś
Avatar
Pantaran 2024-01-12, 14:31
KtM napisał/a:

Nie bronię rowerzystów, ale kierowcy puszek zachowują się jak władcy dróg. Jedzie taki szeryf, zajeżdża, wymusza, parkuje na ścieżce dla rowerów i co mu zrobisz… no to znalazło się kilku, co im zrobili.



Nie można generalizować kierowców aut nie wszyscy to czuby i na pewno jak się będzie długo szukać to i wśród dwukołowców można odnaleźć normalnych a czasem inteligentnych.
Zgłoś
Avatar
arturek_w 2024-01-12, 14:40
Andrzejas napisał/a:

Pedalarze wkurwiają każdego, ale nic nie wkurwia tak bardzo, jak hipokryzja! Jadą pedały swoim miejscem na drodze?
Jadą.
Kierownicy aut im się wjebali na ich pasy?
Wjebali.
Niech zatem kierownicy cierpią i płacą.
I BARDZO, KURWA, DOBRZE!
Tak samo robię.
Jadąc autem spycham pedalarstwo na ścieżkę rowerową, skoro mają obok.
Jadąc rowerem ciągnę z bara i zaskoczenia ludzi na ścieżkach rowerowych.
Jako pieszy wypierdalam rowerzystów jeżdżących po chodniku czy przejściu i staję przed maskami aut chcących skrócić sobie nim drogę.
Tak. Nie raz wpierdol już dostałem, ale jednak więcej razy wpierdoliłem.
Uważam, że było warto. Po to są zasady, żeby każdy miał swoje miejsce dla siebie!
Jeśli ktoś uważa inaczej, to chuj mu na imię!



W dupie mam Twoje zasady - każdy ma swoje i mię tu nie pouczaj
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-01-12, 14:50 1
wojtekpwse napisał/a:

Jak zobacze rower na chodniku też mam go rozjebać? Ok!



Oczywiście! Jeśli stoi w taki sposób, że utrudnia przejście pieszym, to go wyjebać, bo chodnik to nie jest parking. Nigdy roweru nie zostawiam przed budynkiem, jeśli nie ma na niego wyznaczonego miejsca. Jak nie ma windy, to trudno - rower na plecy i zapierdalam po schodach. Taki los pedalisty. Jak parkuję autem w dużym mieście, to nie mam problemów z tym, że od parkingu do mojego celu muszę jeszcze 400m podejść. Wielu jednak wjechałoby swoim autem do biura na 7 piętrze, gdyby tylko do windy im się zmieściło.

Pies jebał pojebów drogowych! I chuj mnie obchodzi, czym jeździcie!

Zjeb w aucie, na rowerze, hulajnodze, motokompleksie czy chodniku to dalej zjeb i żaden sens w oczernianiu tylko wybranej z grup. Jeśli ktoś uważa, że tylko rowerzyści i motopizdy na drodze są zjebani, a sam jeździ autem, to idę o zakład, że też należy on do grupy komunikacyjnych zjebów.
Change my mind!
Zgłoś
Avatar
orion123123 2024-01-12, 14:53
tez jezdze na rowerze ale nie wymijam innych bo jezdze bezpiecznie a jak ktoś chce jechac pierwszy to niech jedzie
najwyrazniej spieszy sie do trumny
wyjebane tyle złosci i hejtu..
ja tam wole przepuscic i miec spokoij
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-01-12, 14:53
arturek_w napisał/a:

W dupie mam Twoje zasady - każdy ma swoje i mię tu nie pouczaj



Nie pisz do mnie, jak nie umiesz czytać. Nigdzie nikogo nie pouczałem i nie skłaniałem do pójścia w moje ślady. Jeśli się nie zgadzasz z moimi zasadami, to po prostu nie stawaj mi na drodze, bo dołączysz do szerokiego grona wielce oburzonych moim działaniem. W piździe i tak was mam.
Zgłoś
Avatar
DEADmanPL 2024-01-12, 15:01
Powinien być ustawowy dzień jebania rowerzystów. Wszyscy mają wolne w pracy i zasadzają się na tych skurwysynów. Nagrywają spuszczane wpierdole i potem wieczorem przy stole pełnym potraw całą rodzina spędza razem mile czas pokazując sobie nagrania.

Taki dyngus tylko zamiast na laski z wiadrem wody to na pedalarzy z kijem wyskakujesz.
Zgłoś
Avatar
plaster 2024-01-12, 15:25
pieprzeni pedalarze
Zgłoś
Avatar
SzataNbardzoZłY 2024-01-12, 16:38
orion123123 napisał/a:

tez jezdze na rowerze ale nie wymijam innych bo jezdze bezpiecznie a jak ktoś chce jechac pierwszy to niech jedzie
najwyrazniej spieszy sie do trumny
wyjebane tyle złosci i hejtu..
ja tam wole przepuscic i miec spokoij



Ja to jestem puszką, motopizdeczką, hulajpizdą, pedalarzem i ... zjebanym rolkarzem. A i jeszcze jak jakiś pedofil pomykam z psem na nogach ...wieczorami



DEADmanPL napisał/a:

Powinien być ustawowy dzień jebania rowerzystów. Wszyscy mają wolne w pracy i zasadzają się na tych skurwysynów. Nagrywają spuszczane wpierdole i potem wieczorem przy stole pełnym potraw całą rodzina spędza razem mile czas pokazując sobie nagrania.
Taki dyngus tylko zamiast na laski z wiadrem wody to na pedalarzy z kijem wyskakujesz.



Gdybym powiedział że zjebem jesteś to zaprowalbys mi randkę
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-01-12, 18:46
Pantaran napisał/a:

Nie można generalizować kierowców aut nie wszyscy to czuby i na pewno jak się będzie długo szukać to i wśród dwukołowców można odnaleźć normalnych a czasem inteligentnych.



No nie można, ale wszyscy kierowcy aut pokazanych na filmie to właśnie czuby. Szukanie inteligentnych wśród motocyklistów też będzie o wiele trudniejsze, niż szukanie ich wśród kierowców, bo sam fakt podejmowania ryzyka wiążącego się z wsiadaniem na motocykl na drodze publicznej stoi w sprzeczności z inteligencją. Wydaje mi się, że jak motocyklista dochodzi do stadium inteligencji, to dlatego, że przestał nim być.

silwerbalk napisał/a:

Kurwa już chuj jakby serio przypadkiem to zrobił no chuj bywa nie ..... Ale te pedały specjalnie wjeżdżają by zahaczyc o te lusterka .... I teraz mam takie czemu za co i czy to temu że ich żona puściła się z murzynem i mają teraz czekoladka w domu



Serio tego nie rozumiesz?
Już Ci wyjaśniam:
Robią to celowo, aby nauczyć tych baranów, że pas rowerowy to nie jest parking i zatrzymywanie się na nim jest karane. Z racji tego, że służby za wymierzanie tej kary są zazwyczaj nieskuteczne, to biorą sprawy w swoje ręce i przywracają równowagę, czyli słusznie karzą winnych w mało wysublimowany sposób.
A czemu taki? A bo na kulturę trzeba sobie zasłużyć, a takie parkowanie na środku czyjejś drogi nie jest na pewno jej oznaką. Cham na chama trafił i wszystko jest w równowadze. Tak powinno być.
Zgłoś