18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
baronturbina 2021-01-20, 23:29 5
Ty masz jakąś astralno-rowerowo-analną koneksje z halmanem?
Zgłoś
Avatar
żmij 2021-01-21, 0:35 1
baronturbina napisał/a:

Ty masz jakąś astralno-rowerowo-analną koneksje z halmanem?



Chyba tak. I z Sundayem.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2021-01-21, 8:31 1
flodziastic.pl
Codzienna dawka żenady
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-01-21, 8:47
Kominek1993 napisał/a:

Kogo będzie najbardziej bolała dupa? Oczywiście użytkowników Sadistica.



A wiesz dlaczego? Bo to wasz wina. Na ponad 200 tysięcy zarejestrowanych tutaj kont może 5 użytkowników jest aktywnych a drugie 5 sporadycznie od czasu do czasu coś tam wrzuci. I nadal będzie was dupa boleć jak będziecie tylko biernie jęczeć i płakać w komentarzach jak feministki bo nic więcej nie potraficie.
Zgłoś
Avatar
Kominek1993 2021-01-21, 10:23 1
@up - znaczy ja nic do Ciebie nie mam, naprawdę, mam wyjebane w te wojenki w komentarzach. Dla mnie nie ma problemu kto kim jest. Mogę iść z gejem na piwo i nie muszę się bać o to, że zrobi mi coś, czego bym nie chciał. Mogę iść na likierek z feministką, na wódę z narodowcem - byle to byli fajni ludzie. Oceniam przez pryzmat tego co kto sobą reprezentuje... Ale mniejsza o tym. Chodzi mi raczej o Sadistica. Nie rozumiem bowiem, czemu użytkownicy tego portalu zachowują się, jakby to była elitarna strona dla elitarnych w pizdu sadystycznych ludzi, którzy raczą się przemocą, jak spragniony wodą. Stronka, jak stronka. Wchodzę w wolnym czasie się pośmiać, zobaczyć coś ciekawego... Szczególnie, że ludzką krzywdę widzę, praktycznie, codziennie...

Na chuj się przejmować internetowym i anonimowym napinaczem? Gwarantuję Ci, Kolego, że gdyby rejestracja wymagała podania swojego prawdziwego imienia, nazwiska oraz publikacji wizerunku wraz z lokalizacją, to ilość hejtu spadłaby lawinowo. A tak? A tak jest, jak jest i nic się nie zmieni

Pozdrówki!
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-01-21, 10:37 2
Kominek1993 napisał/a:


Pozdrówki!


Dzięki, ten post był skierowany nie personalnie a ogólnie do tych wszystkich co potrafią tylko narzekać. Może dotrze że jeśli sami nie zaczną się starać dawać czegoś z siebie to niczego nie zmienią. A na pewno nie jałowymi komentarzami; o znów Halman, Flodzia, Sunday czy Phrontch
Zgłoś
Avatar
Kominek1993 2021-01-21, 10:43 1
@up - jeśli kogoś bardziej interesuje cudze życie, to wyobraź sobie, jak smutne i żałosne musi mieć własne? Działaj dalej, ja przy swoim charakterze pracy nie mam czasu na wrzutki, które robię skrajnie rzadko, więc fajnie, że jest ktoś, kto to zrobi za mnie, żebym miał się z czego pośmiać
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2021-01-21, 11:33 1
Halman napisał/a:

A wiesz dlaczego? Bo to wasz wina. Na ponad 200 tysięcy zarejestrowanych tutaj kont może 5 użytkowników jest aktywnych a drugie 5 sporadycznie od czasu do czasu coś tam wrzuci. I nadal będzie was dupa boleć jak będziecie tylko biernie jęczeć i płakać w komentarzach jak feministki bo nic więcej nie potraficie.


Ty za to potrafisz tylko pierdolić jak potłuczony a sam wrzuciłeś i wrzucasz tutaj masę gówna. Jeszcze sam sobie piwka wystawiałeś więc normalny to ty nie jesteś gościu
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-01-21, 12:04
Jesse.Pinkman, Ze zbioru takich komentarzy to sobie możesz wypocić opowiadanie z ilustracjami pod wzruszającym tytułem; "O żalach spłakanych pizdeczek z niezwykłym bólem dupy"
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-01-21, 13:33 3
Jesse.Pinkman napisał/a:

Ty za to potrafisz tylko pierdolić jak potłuczony a sam wrzuciłeś i wrzucasz tutaj masę gówna. Jeszcze sam sobie piwka wystawiałeś więc normalny to ty nie jesteś gościu


Sam sobie wystawia bo ma z piec kont. Nie zdziwię się jak fantastico flodzia i starahalmana to jedna osoba do tego.jak ktoś w życiu przegrywa to w necie chce być doceniany.
Zgłoś
Avatar
mattheo 2021-01-21, 20:11 1
baronturbina napisał/a:

Sam sobie wystawia bo ma z piec kont. Nie zdziwię się jak fantastico flodzia i starahalmana to jedna osoba do tego.jak ktoś w życiu przegrywa to w necie chce być doceniany.



Co nie ? Jedno nagle przestaje byc aktywne i nagle pojawia sie nowa gwiazda napierdalajaca piwa. Był ten pojebus od krabów potem Fantastico... Jakby tak pomyslec to masz racje kolego.
Zgłoś