18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
kakalos 2023-04-19, 1:55
no co ? zrobilo mu sie przykro, ze sie nie moze z nimi scigac i chcial im dorównać !
Zgłoś
Avatar
Glauberyt 2023-04-19, 9:46 2
Heheh. Nienawidzę pedalarzy poruszających się po drogach dla samochodów. Takie filmiki to jest miodzio dla mnie
Zgłoś
Avatar
KundiKrzywus 2023-04-19, 14:02
Glauberyt napisał/a:

Heheh. Nienawidzę pedalarzy poruszających się po drogach dla samochodów. Takie filmiki to jest miodzio dla mnie



Jeśli nie ma ścieżki rowerowej obok, to jak ma się poruszać? Chodnikiem w wielu przypadkach nie można. Nie kumam, dlaczego Tobie przeszkadza pojazd kilkukrotnie mniejszy od samochodu? Jeśli masz problem z jego wyprzedzeniem to słaby z Ciebie kierowca XD Wam polaczkom dużo brakuje do cywilizowanych ludzi...
Zgłoś
Avatar
Garnki_za_zeta 2023-04-19, 14:25
majeńka napisał/a:

Co wy się do dziadka dopierdolili? On jeden jechał normalnie, patrzy przed siebie, sygnalizuje skręt, i ma prawo założyć że jacyś debile się w niego nie wpierdolą.



Wszystko pięknie, ale jakoś przegapiłem ten moment, że sygnalizuje skręt.
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2023-04-19, 16:57 1
Trzeba mieć nadzieję, że połamał sobie miednicę i stary pierdziel nigdy już nie wsiądzie na rower. Kretyn.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2023-04-20, 21:34
Ale co zrobił im to co oni robia innym.
Zgłoś
Avatar
Shaggy47 2023-04-22, 2:13
Pedalarz, pedalarzowi pedalarzem
Zgłoś