18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:54
Rowerzysta
lukbro • 2011-06-10, 16:04
Rowerzysta udowadnia coś policji. Co by było gdyby...jeździł tylko i wyłącznie po ścieżce dla rowerów
Zgłoś
Avatar
olosz 2011-06-10, 16:10 10
rozpierdolił system
Zgłoś
Avatar
golip 2011-06-10, 16:29
debil nie widział taksówki

______________

Trzeźwość to stan przejściowy...
Zgłoś
Avatar
HardY-HarD 2011-06-10, 17:02 1
lukbro napisał/a:

Co by było gdyby...jeździł tylko i wyłącznie po ścieżce dla rowerów



chyba co by było gdyby... jeździł tylko i wyłącznie bez okularów będąc kompletnie ślepym :]

______________

"Ślimak winniczek nie ma kręgosłupa..."
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-06-10, 17:10 1
W każdym kraju w policji pracują debile trzymający się ściśle urzędniczego bełkotu, zwanym prawem. Ja dostałem kiedyś mandat za jazdę chodnikiem (nie było ścieżki rowerowej), miesiąc później dostałem niemal w tym samym miejscu mandat za jazdę po ulicy zamiast po chodniku.
Młody gnojek był ze mnie wtedy, więc się nie wykłócałem. Zresztą grzeczne tłumaczenie poprzedniej sytuacji nic nie dało "bo takie jest prawo".
Zgłoś
Avatar
120202 2011-06-10, 17:27
bardzo dobrze ORDNUNG MUSS SEIN !

______________

OG DA DOX
Zgłoś
Avatar
MyBijaCZ 2011-06-10, 17:54 21
Piwo za wjechanie w radiowóz policji ;d

Ja bym się nie odważył, mimo że nikogo nie było w środku
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2011-06-10, 18:03 2
Film bardzo dobrze przedstawia realia życia. Mnie strażnik miejski chciał ukarać mandatem 50zł za to, że idę po ścieżce rowerowej. Zadałem mu pytanie: "To po czym kurwa mam iść skoro na chodniku stoją zaparkowane samochody? Idź i im wystawiaj mandaty." Musiał być więcej niż po podstawówce bo mandatu mi nie wystawił...
Zgłoś
Avatar
h................a 2011-06-10, 18:12 3
To się nazywa akcja społeczna realizowana z inicjatywy obywatela. A nie jakieś "piłeś - nie jedź", "brałeś - nie jedź", "dawałaś - nie jedź"...
Zgłoś
Avatar
szescset 2011-06-10, 18:26 56
zajebisty ziomek, u nas tyle dróg rowerowych co wykształconych Romów
Zgłoś
Avatar
mario-s3 2011-06-10, 18:31
Wsadź se w dupe te angielskie pomyje.
Zgłoś
Avatar
lobominator 2011-06-10, 18:32 11
[quote=MyBijaCZ] Piwo za wjechanie w radiowóz policji ;d

Ja bym się nie odważył, mimo że nikogo nie było w środku



Mój kumpel kiedyś się po pijaku skasował radiowóz i to na jakimś zadupiu, tyle że samochodem, a nie rowerem.
Policemani dachowali i wylądowali w rowie.
I nie rozumiem dlaczego go ukarali zawiasami, przecież po pijaku to wiadomo, że refleks słabszy.
Zgłoś
Avatar
jula140 2011-06-10, 18:42
Już to gdzieś widziałam, i chyba to był Sadistic. Tak, na pewno...
Zgłoś
Avatar
SilesianHunter 2011-06-10, 18:43 8
W Katowicach przez jakiś czas rowerzyści tłukli szyby gnojom parkującym na ścieżkach rowerowych. I bardzo kurwa dobrze, może się niektóre szmaty kiedyś nauczą, że fakt posiadania 4 kółek kupionych za pieniądze taty nie czyni z nich panów ulic i chodników.

______________

Cywilizacja, cywilizacja, smog i morderstwa, to bez porównania przyjemniejsze. Szaleńcy i pijacy są ostatnimi świętymi na świecie.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2011-06-10, 18:46
płacze ten rowerzysta, a pewnie po mimo osobnego pasa dla rowerzystów jechał idiota środkiem normalnej drogi, policja może stać gdzie im się to podoba o ile mają włączonego koguta,
później gość pokazuje jakim jest idiotom wpadając na różne dobrze widoczne z daleka rzeczy
w polsce by pewnie jeszcze pałą dostał za brak świateł i pyskowanie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie